Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek bez nazwy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

doczytałam, że już blisko no to jestem :)

 

torbę pakuj, później nie będzie do tego głowy ;) i nie miej stracha, tam wszystko leci w trójwymiarze, później pokazują kurczaka, Ty wyjesz i zakochujesz się miłością bezgraniczną ;)

 

a macierzyństwo...miód, kuruj się szybciutko i pośpiesz tego Ignasia :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Nemiczku, ja się szykuję na naturalny porodzik.. więc kto wie czy to jeszcze 5-10 -15-20-czy 25 dni będzie..

Ale uważam ,że facetów od początku trzeba trzymać krótko:D , więc niech wyłazi szybciej!

 

Mi się te ostatnie tygodnie dlużą straszliwie.. jakbym nie pracowała przez całą ciążę, to bym już chyba u czubków siedziała. we wtorek zaczyna mi lecieć urlop macierzyński:( jaaa już 3 tygodnie prawie siedzę w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Nemiczku, ja się szykuję na naturalny porodzik.. więc kto wie czy to jeszcze 5-10 -15-20-czy 25 dni będzie..

 

Bo Ty w ogóle Sister bardzo dzielna jesteś. Ja sobie tego nie wyobrażam, ale to pewnie dlatego, że mój lekarz mi wózek inwalidzki wróży... A czy 20-25 dni to jeszcze będzie - no wiesz przemeblowanie w brzuchu w końcu Ignaś zrobił, urządził się więc wygodnie, może mu się nie będzie chciało wyłazić...

 

Ale uważam ,że facetów od początku trzeba trzymać krótko:D , więc niech wyłazi szybciej!

 

Dooobre - jakoś nigdy tak na to nie patrzyłam, a w sumie to nawet w domu wprowadziłam takie zasady....

 

Mi się te ostatnie tygodnie dlużą straszliwie.. jakbym nie pracowała przez całą ciążę, to bym już chyba u czubków siedziała. we wtorek zaczyna mi lecieć urlop macierzyński:( jaaa już 3 tygodnie prawie siedzę w domu

 

No ja Ci się nie dziwię - też bym zwariowała po kilku miesiącach w domu. Kurcze ja bym zwariowała po 2 miesiącach w domu... Iiiiiiieeeeeeee nawet jeszcze szybciej.

 

A wyprawka dla Młodego gotowa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nemi, ja nie miałam co prawda takich poważnych problemów z plecami jak Ty , ale miałam wypadnięty dysk i ogólnie marne plecy..

Byłam pewna, że w ciąży będę ledwo chodzić.. a w sumie prócz rwy kulszowej, która mi dokuczała od 28 tygodnia i to raczej tylko podczas dyżurów- wielogodzinne łażenie i stanie.. to nic wielkiego mi nie było..

 

A co do wyprawki, to ja już nie wiem.. mam co mam, jak nie mam czegoś, co powinnam mieć, to się niedługo dowiem:D

Ja nie z tych co to ciuszki dzidzia 5 razy an nowo w szafkach pakują.

Raz włożyłam i byłam szczęśliwa, że je kto inny prał i prasował (moja mama).

Myślę ,że z grubsza jesteśmy gotowi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. Przyszłam zajrzeć jako tam ciężarna. Chyba już niedługo. Ja od 3 miesiąca ciąży byłam w domu. Jeszcze żyję i chyba normalna w miarę jestem. Teraz poszłam na wychowawczy i na nadmiar czasu nie narzekam...

 

A chciałam rzec, że ściana ceglana będzie porażająca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór. Przyszłam zajrzeć jako tam ciężarna. Chyba już niedługo. Ja od 3 miesiąca ciąży byłam w domu. Jeszcze żyję i chyba normalna w miarę jestem. Teraz poszłam na wychowawczy i na nadmiar czasu nie narzekam...

 

A chciałam rzec, że ściana ceglana będzie porażająca :)

 

:) Aneczko.. no u mnie od 3 miesiąca to odpadało. Tutaj jest to niezrozumiałe/ niedopuszczalne/ nietolerowalne... ale faktycznie ja bym ocipiała w domu. U mnie w 33 tygodniu moi konsultanci "ZAPOMINALI" ,ze jestem w ciąży:D Faktycznie dłuuugo nie było po mnie widać, plus luźne scrubs w robocie zakrywały brzuszek. Teraz mimo że już nie wyrobiłabym w robocie, to jakoś dziwnie mi..

Ale jak Ignaś przyjdzie na świat, to z pewnością będę miała co robić:)

 

Ale nie uwierzycie- odebrałam dziś telefon z college of Anaesthetists i pytali mnie się, czy zamierzam wrócić do pracy w LIPCU...???

Powiedziałam, że po moim trupie i jak będę miała sprecyzowane plany , to ich poinformuję:) (Oficjalne sprecyzowane plany będę miała ok sierpnia:D). Bezduszni ludzie..

 

A cegiełka- WYMIATAĆ będzie :):):) Jeny, no nie mogę się jej doczekać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie uwierzycie- odebrałam dziś telefon z college of Anaesthetists i pytali mnie się, czy zamierzam wrócić do pracy w LIPCU...???

Powiedziałam, że po moim trupie i jak będę miała sprecyzowane plany , to ich poinformuję:) (Oficjalne sprecyzowane plany będę miała ok sierpnia:D). Bezduszni ludzie..

 

Ja bym ich zapytała, jak to w LIPCU?? Przecież ja wracam dwa dni po porodzie i to od razu na 36h dyżury. :mad: :mad: :mad: Przecież młoda matka nie potrzebuje nawet chwili, żeby dojść do siebie i jakoś to wszystko ogarnąć. :mad:

 

Beznadziejni ci Irlandczycy... :mad:

 

A tyle się mówi o działaniach prorodzinnych w UE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nemi, mnie już to nawet nie bulwersuje.. Prorodzinnie to nianię do dziecka na fulla trzeba mieć:D

Kurcze , jak Twoje przeziębienie? Bo moje nic lepiej.. Dziś goście przyjeżdżają, zwlekłam się z wyra- zrobiłam jabłecznik i umieram.. chyba zostaję w łóżku na resztę dnia:(

A wreszcie pogada ładna.. SIET!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze , jak Twoje przeziębienie? Bo moje nic lepiej.. Dziś goście przyjeżdżają, zwlekłam się z wyra- zrobiłam jabłecznik i umieram.. chyba zostaję w łóżku na resztę dnia:(

A wreszcie pogada ładna.. SIET!

 

Będę żyła. :) W sumie to już prawie spoko - tylko mam taki głos jakbym piła przez tydzień i wszyscy mnie pytają, czy miałam ciężką noc. :sick: U nas też ślicznie i słonecznie, a ja w robocie siedzę. Znowu się nie wyrobiłam z projektami, ale tak z tego co widzę to i tak będzie ciężko.

 

Firma mi się przenosi końcem kwietnia w nowe miejsce. 5 przystanków autobusikiem od mojego bloku. :D Droga do pracy skróci mi się o połowę. :wiggle: Ale sam fakt przeprowadzki w ogóle mnie nie cieszy. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...