Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek bez nazwy


Recommended Posts

Ana... wpadnij kiedyś pooglądać do Black& red&white oprócz niezbyt dobrych mebli mają super oświetlenie i mają sporo oświetlenia na wzór włoszczyzny za dużo mniejszą kasę...

Jak jedziesz do Katowickiej Ikei to kilka km dalej na W-wę masz taki sklep w Będzinie tuż przed M1 po prawej stronie... Wpadnij kiedyś pooglądać...

Ja byłam zaskoczona wyborem...

 

Ooo patrz. a byłam ostatnio w BRW k. Gdanska.. ale w biegu i tylko na sofy patrzyłam- nie podobała mi się żadna. Jak już będę na Sląsku to sobie pojeżdżę.

 

:wiggle::wiggle::wiggle::wiggle::wiggle::wiggle::wiggle::wiggle:

 

Nemi, to do czarności, czy tak z miłosci:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kupiłam kanapę u sprzedawcy, miał kiepskie oświetlenie i wydawało mi się, że jest to jasny szary.. kupiłam, zamówiłam, zrobili mi na zamówienie, przywieźli.. a ja, że nie chcę granatowej tapicerki, miała być szara.. odesłałam...

Pojechałam sprawdzić co zamówiłam, i muszę przyznać, że nie miałam racji, bo zamówiłam niby szarą, a szara okazała się niebieskogranatową w moim domu i na zewnątrz też była granatowa... ...

Pan przyjął, wymienił zamówienie na jasnoszare i teraz jest OK, kanapa mi się podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniczko.. minimalnie 40:( dół niestety jeszcze większy.. 36 nigdy w życiu nie miałam.

 

A co do sofy.. to rozumiem.. a ten szary materiał z pierwszej fotki to taki właśnie masz? Jeny jutro wlezę na Twój wątek, bo teraz muszę spadać..

Bo mi się ten własnie szary też podoba.. Ten akurat jest z firmy Davis materiał sawana chyba,,

Jeśli masz, to jak Ci się sprawuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nemi kochanie, czekamy na płytki.. na razie Rad ogarnia rzeczy 'niewidoczne'.. Płytki powinny być w piątek.

 

Arniczko, a zrobisz jakąś foteczkę ?? No zróóóóóóóóóóbbbb, please...

Jeny , jestem dziś nieprzytomna.. Kurde od 5 miesięcy ani razu się nie wyspałam:( buuu a zważywszy na fakt , iż pracowałam do 35 tyg. ciąży robiąc dyżury, a potem Ignac w brzuchu nie dawał mi spać.. to ostatnio porządnie wyspałam się w listopadzi 2011 na urlopie..

 

Kurde , pisałam tu już.. wmanewrowałam się w remont kuchni mojej mamy.. nienormalna chyba jestem. Kurcze rewelacji nie będzie.. a i tak się naharuję:( Nie wiem jak zmieszczę malowanie ścian i takie tam pomiędzy mój plan dnia i marudzącego Ignaca.. Spadam się pouczyć i poodciągać. Mam doła~!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się psinka rozłożyła:) Cudo..

Arnika, wieeelkie całusy za fotkę!!!.. fajny ten Twój materiał.. On wygląda bardzo podobnie do tej pierwszej kanapy z linku

 

http://mapatex.lh.pl/new/pol/_galeria.html

 

Jaguar grey to jeden z rozważanych przeze mnie materiałów... Wg Ciebie też podobny?>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapa bardzo podobna, nawet to samo..... ale ja nie chciałam z podnoszonymi i regulowanymi do góry bokami.. nie wiem jak to nazwać...

Po długich rozmowach z producentami, wydusiłam od nich, że te mechanizmy po czasie się psuja...

Ja mam prostą kanapę, za to wygodna, szerokość spania to 140cm, więc niejedno łoże sypialne jest takie... Jedyny minus to poduszki....

Z drugiej strony gdyby nie one nie wyglądała by tak ładnie...

I miałam wybór 3 poduszki za plecami, czy dwie i po bokach po dwie..

Lepiej mi się podobała 2 opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...