Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek bez nazwy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie odmówilam sofy.. bedzie jutro ok 18.. Dzis fugowalam salon.. Radek kładzie plytki w kuchni i na korytarzu..

 

Jutro musze dokończyc fugi w salonie przed sofą.. jaaaaaaa

 

kolor fugi toffi- w moim przekladzie sraczka:D

 

Radek ma dzis urodziny.. impreza trwala 5 min,.. zakończyla sie wrzaskiem Ignaca i pospieszna wieczorna kapiela..

 

Kobitki, pytalam w casto o ten blat bambusowy.. u mnie w Tarnowskich Górach 'wyszedł' i raczej w najblizszym czasie nie wróci.. Moze w katowickiej bedzie? To samo z plytkami-cegielka w casto.. Białe poszły se w las:( siet!

Edytowane przez anagat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sofa? Super!

Zdążycie. Wierzę w Was :hug:

 

A gdybyś potrzebowała bardzo dalekiej Casto, daj znać :lol2:

Czuję się w tym sklepie jak u siebie. Ponawiązywałam znajomości ze sprzedawcami, jeszcze trochę a na kawkę będę się tam wybierać :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest SOOOOOOOOOOOOOFA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wyglada cuuuuuuuudnie:) Niestety jak to rozkladana- dosc twarde siedzisko, pan twierdzi ze sie wyrabiaja z czasem, bo sa na sprezynach..

 

Jako ze salon jeszcze nie zafugowany w calosci i robota wre , sofa musi byc szczelnie zakryta.. Postaram sie zrobic foteczke w najblizszym czasie:)

 

aaa zapomnialam dodac- panowie stwierdzili ze w takich warunkach jeszcze nie zdarzyło im sie montowac mebli..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tak powinno byc, prawie dziecka nie widujemy:(;(

Będzie dobrze. Zanim się obejrzycie, będzie po wszystkim :hug:

 

Na pocieszenie mogę Ci powiedzieć, że moi znajomi budowali dom przez ponad pół roku widując dziecko tylko w weekendy.

Nie było innego wyjścia.

Dali radę i już prawie zapomnieli jak to było.

 

Na zdjęcia poczekamy.

Byle nie za długo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anagat i ja poczekam na sofę :) ciekawa jestem bardzo jak w realu ;)

 

co do widywania dziecka... my na robimy wszystko z dwójką - nie możemy liczyć na żadną pomoc niestety, więc idzie jak idzie... nie wiadomo, co gorsze... robota z dwójką na zmianę wołającą mamooooo.... jest mocno uciązliwa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...