Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek bez nazwy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No nie da sie.. mimo ze ten rozkoszniak ostatnio sypia tylko 30 min e ciagu dnia;/;/;/

 

Aniu, spójrz na to z tej strony: mógłby nie spać w ogóle.

A tak, masz 30 minut, żeby się wysikać bez dziecka :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki maly przystojniak :D moj Synus tez spal w dzien raz 30 min plus kilka razy w nocy sie budzil :( spanie w dzien zakonczylo sie nie dlugo po pierwszych urodzinach, a nocne wstawanie po kilka razy zakonczylo sie okolo 3 roku:sick: jak przespalam pierwsza cala noc to mnie glowa bolala z nadmiaru snu :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uroczy! :)

 

Dzięki:) Tatus twierdzi ze to po nim hehe

 

Aniu, spójrz na to z tej strony: mógłby nie spać w ogóle.

A tak, masz 30 minut, żeby się wysikać bez dziecka :lol2:

 

Bidna moja tesciowa:D

 

Jaki maly przystojniak :D moj Synus tez spal w dzien raz 30 min plus kilka razy w nocy sie budzil :( spanie w dzien zakonczylo sie nie dlugo po pierwszych urodzinach, a nocne wstawanie po kilka razy zakonczylo sie okolo 3 roku:sick: jak przespalam pierwsza cala noc to mnie glowa bolala z nadmiaru snu :p

 

Kasiu , nie strasz mnie..

Mi się wydaje, że mały jest 'wypaczony' cała nasza obecna sytuacja. Kurcze , ktory niemowlak do 6 miesiaca zmiania dom juz 3 razy? Ciagle zmieniaja sie ludzie, tata przyjezdza raz na 3 tyg. mama z doskoku.. Kurde, ale dziecku zafundowalismy start;/ Echh mam ostatnio z tego powodu dola.. Zastanawiam się , czy nie starac sie o prace w Irlandii...

 

anagat mówisz, że 6-miesięczniak nie jest w stanie zawołać? moje tam wołały ;) co prawda nie "mamoooo" ale i tak było wiadomo, że coś chcą ;0 i tak im zostało ;)

 

 

synek przesłodki :)

Heh moj wola 'eeee', ale ja w drugim domku go nie slysze.

 

 

Kobitki, salon prawie zafugowany.. czekaja mnie 2 dni szorowania podlogi co najmniej.. Z dalszym fugowaniem musze czekać na Radka- klej od płutek musi wyschnac.

 

Wobec czego zastanawiam sie, czy nie malowac salonu,skoro i tak mam przerwe przestojawa??

 

No i teraz.. Myslalam , zeby zostawic sciany biale..

Ale jakos mi tak hmm dziwnie.

No i nie wiem.. szarosc szarosc? Czy jakis greige dawać??

 

Kurcze i nie wszystkie sciany bym chciała smarowac na kolor.. wiec pytanie- jakie na jaki:D

Ten pokój dosc ciemny, wiec zadnego ciemnego kolorku nie chce.. cos bardzo jasnego.

 

Nie wiem , czy pisalam, ale mamie kuchnie malowalam Duluxem- bezowy pled.. super kolorek wlasnie taki chlodny bez, jasniutki.. Moze tym?? A z drugiej strony szarosc ciagnie..

 

Jeny, ale my od D.. strony wszystko robimy..

 

Mamy internet i kanapę.. Aaa i stol przyszedl dzis..

Nie mamy lazienki, wiatrolap -stan surowy.. echhh gupole jestesmy..

Edytowane przez anagat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu , nie strasz mnie..

Mi się wydaje, że mały jest 'wypaczony' cała nasza obecna sytuacja. Kurcze , ktory niemowlak do 6 miesiaca zmiania dom juz 3 razy? Ciagle zmieniaja sie ludzie, tata przyjezdza raz na 3 tyg. mama z doskoku.. Kurde, ale dziecku zafundowalismy start;/ Echh mam ostatnio z tego powodu dola.. Zastanawiam się , czy nie starac sie o prace w Irlandii....

 

Absolutnie nie chcialam Cie wystraszyc :hug: kazde Malenstwo jest inne :yes: wiec u Ciebie moze byc o wielel lepiej :)

Ja obecnie przechodze (jak co roku o tej porze) okres wiekszej ochoty powrotu do Polski :( ale niestety jestem tez realistka i wiem ze nie mamy do czego wracac :sick: dodoatkowo mam rozpoczety kurs i musze go skonczyc... echhh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie chcialam Cie wystraszyc :hug: kazde Malenstwo jest inne :yes: wiec u Ciebie moze byc o wielel lepiej :)

Ja obecnie przechodze (jak co roku o tej porze) okres wiekszej ochoty powrotu do Polski :( ale niestety jestem tez realistka i wiem ze nie mamy do czego wracac :sick: dodoatkowo mam rozpoczety kurs i musze go skonczyc... echhh...

 

Kasiu, ja Ci zazdroszczę. Sama w zyciu bym nie wyjezdzala z Ire, gdyby nie nasze ciagle przymusowe przeprowadzki;/

 

Kurcze, czekam do tego listopada, bo dopiero wtedy bede wiedziala, czy sie na rezydenture dostalam. Jak nie , to w ogóle klapa bedzie,,,

 

 

No dobra.. odrobinka wyobrazni i juz wiecie jak wyglada kanapa..

 

IMG_4502.JPG

Edytowane przez anagat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ignaś się zmienia :) I nie mówię tylko o tym, że rośnie szybciutko... spoważniał... :)

Kanapa jest szara czy zmieniłaś kolor? Bo wtedy mogłabyś spróbować z tym jaśniutkim beżem... Ale ja nie jestem obiektywna, bo uwielbiam zarówno beże jak i szarości... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocia , kolor jaguar grey

http://mapatex.lh.pl/new/pol/_oferta/_jaguar.html

http://mapatex.lh.pl/new/upload/Jaguar/grey.jpg

chyba jasniejszy troche na zywo jest..

 

hmm. np. na tej fotce taki chybaszary bezyk, co/.?

 

http://fotoforum.gazeta.pl/photo/5/qc/fd/4glz/13x1F9yyXbhomtSO2X.jpg

Edytowane przez anagat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja bym chyba dała szary-szary - coś w stylu "szarej myszy". Pamiętam jeszcze u Monah zestawienie cegiełki i tego koloru - boskie!

Jest taki gotowiec, który mam u siebie w kuchni, ale za cholerę nie mogę sobie przypomnieć nazwy... Poszukam gdzieś w swoich bazgrołach to wieczorem napiszę. On jest taki właśnie bardzo jasny i nieinwazyjny, więc myślę, że powinien dać radę.

 

A ta rezydentura to gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że ten szary to jest "Zima mglista" z Nobilesu. Kurcze kto te nazwy wymyśla...

 

 

Ładny odcień ma też "Intuicja" z Decofashion i "Light grey" Beckersa, ale myślę, że Intuicja będzie troszkę zbyt ciemna.

 

A najfajniej to by wyglądało coś z mieszalnika z tych najjaśniejszych np. NCS 1500 N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez pomyślałam o Lihgt Grey - jeśli z gotowców. Jak z mieszalnika to my mamy w łazience górnej jaśniusienki szary. A na dół - salon +przedpokoje kupiłam vanilla cream z Beckersa - na opakowaniu to ten kolor zupełnie nie oddaje rzeczywistosci. to jest taka złamana chlodnym bezem biel. Dla mnie super, bo białego całkiem nie chciałam, a miało jasniutko byc i nie ciepło. Na razie tylko próbki malowane były, ale do niedzieli powinno więcej być widać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotke tego jasniutko szarego z mieszalnika to mam na kompie, ale tamten vaniliowy to nie będzie widać na próbce - trzeba by pokazać na łączeniu z białym :) a to za parę dni.

 

w ogole nie wiem, czemu jak szukam w necie próbników kolorów Beckersa to tej vanilii nie ma, ale na stronie np LM jest a ja kupowałam w Obi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...