Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek bez nazwy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sofa bardzo fajna, a na tle cegielki wyglada zajebiaszczo :D

My mamy jeszcze max 2 lata na podjecie decyzji czy zostajemy tutaj na stale czy wracamy. Jak moj Synus bedzie mial 7 lat i nie wrocimy do tego czasu do Pl to pozniej nie mam zamiaru zmieniac mu szkoly. To za duzy bylby szok dla Niego wiec odpada... Zobaczymy jak to bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajnie wyglądają. A jeszcze jak skończone będzie to już w ogóle miooodzio. To jest widok na kuchnię od przedpokoju, a po prawej salon, czy coś źle kombinuję?

 

 

A i widzę, że środek transportu się pojawił na zdjęciu ("mamusia sprząta czy odlatuje?") :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę fajnie wyglądają. A jeszcze jak skończone będzie to już w ogóle miooodzio. To jest widok na kuchnię od przedpokoju, a po prawej salon, czy coś źle kombinuję?

 

 

A i widzę, że środek transportu się pojawił na zdjęciu ("mamusia sprząta czy odlatuje?") :lol2:

 

dobrze kombinujesz.. zołzo jedna:P:p

 

Ania wspaniała ta kanapa! Świetnie wygląda :yes:

 

Dzięki Pysiaczku..

 

Twarda kanapa wcale nie jest zła, u nas zamieszkał ektorp i jest trochę za miękki.

 

Pendraczku, Ty chyba pierwszy raz sie ujawniasz:)>? Jesli tak to WELCOME!!!

A kanapa mam nadzieje wygodna bedzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aniu.

 

Kurcze mam za to problem z fugami.. na mokro mają kolor sraczkowy (czyli taki jaki powinny mieć).. na sucho są białawe;/;/

Nie wiem, czy to kwestia iluś kolejnych myć, czy mam się bardzo martwić???

Wszystko robiłam, tak jak na opakowaniu fugi pisało.. wszystko wysprzątane było wcześniej..

Miałyście może tak??

 

Kurde jakiś marny dzień nam się trafił.. ja mało robiłam, a Radkowi też dziś nie idzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarda kanapa wcale nie jest zła, u nas zamieszkał ektorp i jest trochę za miękki.

 

pendraczku pierwszy raz słyszę taką opinię o Ektorpie :o :D

 

Kurcze mam za to problem z fugami.. na mokro mają kolor sraczkowy (czyli taki jaki powinny mieć).. na sucho są białawe;/;/

Nie wiem, czy to kwestia iluś kolejnych myć, czy mam się bardzo martwić???

Wszystko robiłam, tak jak na opakowaniu fugi pisało.. wszystko wysprzątane było wcześniej..

Miałyście może tak??

 

Kurde jakiś marny dzień nam się trafił.. ja mało robiłam, a Radkowi też dziś nie idzie..

 

Aniu może faktycznie z każdym kolejnym myciem będzie lepiej? :hug:

Dziś na pewno będzie lepszy dzień i prace bardziej owocne :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku.. mam nadzieje , ze tak bedzie.. Dla mniew dzis dzień wyjatkowo niewydajny...

Wczoraj docięlam i połozyłam ten pas cegiełki przy suficie- robota bajka..

Dzis mialam sie wziac za fugowanie.. no i poległam. OCHYDNA robota..

 

Dominika , mam do Ciebie prosbę.. nie wiem jak tam twój aparat, ale bardzo bym była wdzieczna za fotke zafugowanej cegiełki w duzym zblizeniu.. Jesli bys dala rade, oczywiscie..

Czy Wy je sami fugowaliscie? Jesli tak, to JAK???Ja zaczelam pistoletem , ale głupiego robota. potem szpachelka.. Nie wiem jak to wyjdzie , a zafugowama moze 0.5 m2???

Poczekam tez az fuga wyschnie, bo nie ufam panu z elkamino, ze tym razem odcień jest dobry..

Nie kumam go, na opakowaniu jest napisane- fuga szara.. Skoro on kreci i jasna, i ciemno szarą, to nie moze do cholery tego pisac na opakowaniu?

 

Pysiaczku, znalazłam odpowiednie fotki w Twojej galerii.. moje upośledzenie sięga zenitu..

Edytowane przez anagat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anagatku,u nas mąż fugował ścianę pistoletem a potem wciskał specjalną szpachelką i... płaską stroną śrubokręta. Całość roboty naszej ściany (a wiesz jak wygląda) to 2 tygodnie. Więc wolno Ci nie idzie!

 

Jessu Anuś, nei załamuj mnie..

Kurcze , mi pistoletem nie idzie coś..

Nic tam.. Ignac zasnął .. spadam myć podłogę w salonie po raz 100-nyl:o:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...