Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek bez nazwy


Recommended Posts

Mam rozumieć, że podłoga będzie ciemna? Z doświadczenia Ci powiem, że kremowa chyba jednak jest praktyczna... ;) (mówi ta co ma ciemną i żałuje, że nie posłuchała bardziej doświadczonych)

 

Podłoga będzie z woodentica.

Miałam różne w domach w Irlandii.. i pierwsze słyszę,zeby kremowa czy biała podłoga była bardziej praktyczna od maziajowatej brązowej. Czarna- zdecydowanie nie.. Ale biała to też przekleństwo.. Szczególnie tu u mnie na wsi, gdzie syf z podwórza się wnosi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Aniu ja u siebie mam grafitową podłogę do jasnoszarych ścian i nie wyobrażam sobie innej. Jest idealna, w ogóle nie widac na niej brudu ani zacieków po wodzie. A strukturę ma taką jakby kamienia, więc jest porowata. Czyśli się ją łatwo i raz dwa. Z jasną na pewno byłoby gorzej bo byłoby widać każdy włos a przy ciemniej jakoś od odkurzania do odkurzania nie widzę ich wcale :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu ja u siebie mam grafitową podłogę do jasnoszarych ścian i nie wyobrażam sobie innej. Jest idealna, w ogóle nie widac na niej brudu ani zacieków po wodzie. A strukturę ma taką jakby kamienia, więc jest porowata. Czyśli się ją łatwo i raz dwa. Z jasną na pewno byłoby gorzej bo byłoby widać każdy włos a przy ciemniej jakoś od odkurzania do odkurzania nie widzę ich wcale :)

 

Pysiaczku, co do czyszczenia zgadzam sie absolutnie.. tylko faktycznie troche wyglada to ciemno.. No mam nadzieje, ze z calym osprzetem bedzie ok..

Nie zdazyłam porobic fotek.. ale jutro łazienka powinna juz byc ready:) No moze pojutrze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz okno w łazience? Bo ja na przykład nie bo jest totalnie w środku mieszkania :) Ale mimo to nie jest źle (zwłaszcza z kinkiecikiem nad lustrem) :)

 

 

A tyz :wiggle:ni mom:D hihi

Kinkietu nad lustrem tyz ni bydzie..

Za to bedom halogenki wzdłuz lustra 3x

A jak bedzie za ciemno, to cosik na srodku domy:P

 

Ciagle dookoła słysze gware a wlasciwie silny slaski akcent.. Niedługo sama zaczne godoc:)

Edytowane przez anagat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania u nas też ani okna ani kinkietu. Nad lustrem jest belka z kg z 3 halogenkami i na reszcie sufitu 3 następne. I jest bardzo jasno. Zwykle włączamy tylko te halogeny nad lustrem.

Podłogę też mam ciemną i kawałek ściany koło zabudowy geberitu i sam geberit również, więc luuuuuuzik. Nie martw się na zapas.

 

Czekamy na fotki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania u nas też ani okna ani kinkietu. Nad lustrem jest belka z kg z 3 halogenkami i na reszcie sufitu 3 następne. I jest bardzo jasno. Zwykle włączamy tylko te halogeny nad lustrem.

Podłogę też mam ciemną i kawałek ściany koło zabudowy geberitu i sam geberit również, więc luuuuuuzik. Nie martw się na zapas.

 

Czekamy na fotki!

 

uuu czyli mowisz, ze 6 halogenow? Kurcze to pewnie bedziemy wiercic jeszcze na srodku jakis plafon.. bo juz nie chce wiecej halogenków.

 

Dziewczyny, rozmyslalam nad malowaniem dołu.. juz juz chcialam kupic light grey beckersa... ale.. u mnie jest pełno nawisów łaczacych sie ze scianami i ja odpadam.. nie umiem tego pomalowac..

Nie mam dobrych zdjec obrazujacych problem..

IMG_4293.JPG

 

IMG_4435.JPG

 

IMG_4436.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podciągów tak zwanych :).

 

Jeśli podciąg jest krótki zasada malowania jest taka: od spodu białe (jak sufit) a powierzchnie pionowe jak ściana.

Jeśli podciąg jest króciutki (jak mój bo ma jakieś 5 cm) wtedy całość jak sufit.

 

Przy kolorze o którym piszesz będzie to dobrze wyglądało :yes:. Anagat sprawdź koniecznie czy Beckers zmywalny (jakiś tam wysoki numerek ma mieć) bo my kupiliśmy za duże pieniądze nr 3 i myć się nie da, zostają plamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podciągów tak zwanych :).

 

Jeśli podciąg jest krótki zasada malowania jest taka: od spodu białe (jak sufit) a powierzchnie pionowe jak ściana.

Jeśli podciąg jest króciutki (jak mój bo ma jakieś 5 cm) wtedy całość jak sufit.

 

Przy kolorze o którym piszesz będzie to dobrze wyglądało :yes:. Anagat sprawdź koniecznie czy Beckers zmywalny (jakiś tam wysoki numerek ma mieć) bo my kupiliśmy za duże pieniądze nr 3 i myć się nie da, zostają plamy.

 

Dzięki Yokasta.. no właśnie TEGO słowa mi brakło:D

U mnie podciągi są duże;/ i Ja się obawiam, że za duże.. Porobię Wam fotki każdego, to ocenicie.. Tylko to wieczorkiem, bo gości mamy.

No i baaardzo cenna wiadomośc z tą zmywalnoscią. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tyz :wiggle:ni mom:D hihi

Kinkietu nad lustrem tyz ni bydzie..

Za to bedom halogenki wzdłuz lustra 3x

 

Aniu ja mam 4 halogeny rozmieszczone w kwadracie. I właśnie dlatego przy lustrze było ciut ciemno bo światło padalo tak troszkę od tyłu jakby. Z kinkietem jest teraz idealnie :)

Myślę, że Twoje 3 halogeny i to przy lustrze dadzą radę :yes:

 

Dziewczyny, rozmyslalam nad malowaniem dołu.. juz juz chcialam kupic light grey beckersa... ale.. u mnie jest pełno nawisów łaczacych sie ze scianami i ja odpadam.. nie umiem tego pomalowac..

 

Ja bym pomalowała całe podciągi tym beckersem na szaro a tylko sufit na biało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu ja mam 4 halogeny rozmieszczone w kwadracie. I właśnie dlatego przy lustrze było ciut ciemno bo światło padalo tak troszkę od tyłu jakby. Z kinkietem jest teraz idealnie :)

Myślę, że Twoje 3 halogeny i to przy lustrze dadzą radę :yes:

 

 

 

Ja bym pomalowała całe podciągi tym beckersem na szaro a tylko sufit na biało :)

Dominika, to będzie za ciemno.. zroibę Wam foteczki.. te podciągi są duże.. grube..;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od spodu koniecznie jak sufit, z boku jak ściana. Naprawdę będą dobrze wyglądać, tak będzie no jakby to powiedzieć "zgodnie ze sztuką budowlaną" :D.

 

Gdyby był tylko 1 np. wyraźnie oddzielający pomieszczenia to wtedy można tak:

images?q=tbn:ANd9GcSOnb_ybtK5xxUAreMS3LBK9IzU_mykuImpMv32i4GLvHuPKCGO

images?q=tbn:ANd9GcQg7-HrDEQypoIKPDJD6YQIFziBYdsAE0m-iJ3lCUrs1TZeYqpA

 

Przy większej ilości mogłoby to chyba dziwnie wyglądać ? Kurcze sama nie wiem, ciesze się że mamy jeden i to ledwo widoczny :oops:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...