Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek bez nazwy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I bedziesz miala miedzy scianami białe pasy? Jak nisko to tym bardziej bym pomalowała bo to tak jakbyś przechodziła pod ścianą :).

 

Ale musisz sama zdecydować:D.

 

Yokasiu, masz na mysli te biale pasy tam gdzie mogla by byc listwa przysufitowa? One maja byc minimalne- mam chyba 1 cm tasme malarska.. a moze wcale..

To lepiej z pasami? I mowisz, ze mimo tej niskosci ty bys malowala?

Ja na ogół potrafie sobie wyobrazic rózne rzeczy.,. ale ostatnio i to mnie przerasta..;/:bash:

Dlatego dzieki za podpowiedzi.. Bo ja caly czas sie nad tym zastanawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o te białe paski tylko ogolnie, że biały wielki podciąg będzie między szarymi ścianami dużym białym pasem.

 

Coś się wysłowić nie moge ostatnio :lol2:. Paint to doskonały pomysł :) po co sobie wyobrażać jesli można namalowac :D.

 

P.s. u nas od wczoraj zrobiło się żółto, ponuro i trochę deszczowo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to jadę z koksem..

podciąg nr 1 - do kuchni i od razu na prawo nr 2 do salonu

IMG_4789.JPG

 

podciąg nr 2 - myślę, zeby pod nim wpasować jakiś regalik na książki.

podciąg nr 3- opaska dzieląca salon..

IMG_4791.JPG

 

podciąg nr 3 i 2 z innej perspektywy

IMG_4794.JPG

 

Kupiłam suuuper lampę.. niestety podstawa przyszła w takim stanie;/ Coś ostatnio mamy pecha

IMG_4798.JPG

 

No i ... łazienka.. zostało do położenia 5 płytek::)

IMG_4801.JPG

Teraz trzeba wykombinować jakąś szafkę pod umywalkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anagat ja na zasadach budowlanych nie znam się, ale dla mnie spody podciągów pomalowane na biało, a reszta na kolor wyglądałyby dziwnie... przynajmniej tych, co ty pokazujesz u siebie. Taka szachownica by wyszła.

 

No i mi sie własnie tez tak wydaje. U mnie kazdy podciag jest inny.. w sumie tez ciezko to w paint zrobic.. bo fotki bardzo ogranicza niewielka przestrzeń..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rany ile wielkich podciągów!

 

W tej sytuacji chyba bym wszystko na kolor pomalowała :o, nie będzie podziałów i nadzieja, że się trochę zleją ze sobą. Bo one na dodatek się stykają, krzyżują etc.

 

No właśnie o tym mówiłam.. Czyli, albo wszystko na kolor prócz najwyższych sufitów.. albo całość na biało..

Cóż.. mój domek nie jest typowy:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pan kończy pracę:) Właśnie fuguje.

W łazience zostaje nam- przełożenie punktów świetlnych na suficie, wyszlifowanie i pomalowanie sufitu, przyklejenie listw przysufitowych i ich pomalowanie, Założenie kibelka/ baterii prysznic/ kaloryfera.

 

Zaprojektowanie i zamówienie płyt na szafkę pod umywalkę:D:D hłe hłe..

I już będzie WSZYSTKO..

 

Boziu.. wprowadzimy się chyba w 2017..jak tak dalej pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Darcy pisała o tych podciągach dokładnie tak samo jak yokasta wcześniej - całość w kolorze, tylko spody na biało (jeśli sufity będą białe). I ja bym chyba tak zrobiła.

 

Łazienka wyszła super. :yes:

 

Nemi, wątpię czy Darcy kiedykolwiek widziała TAKIE podciągi jak u mnie.

Albo dam całość na biało/ złamaną biel (łącznie z sufitem), albo sam sufit na biało, a podciągi w bardzo delikatnej szarości..

 

Ścianę pod halogenkami w kuchni zrobię na ciemniejszą szarość:) Albo dla odmiany beż.. Lubię łączenie szarości z beżami. Choć wiem, że nie każdemu to pasuje.

 

Czy Ty już wreszcie odpoczywasz na urlopie???????????? Mam nadzieję, że tak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obejrzeniu zdjęć zdania nie zmieniam :)

Jestem za lekką szarością na ścianach i na całych podciągach a tylko sam sufit na biało :)

 

Łazieneczka prezentuje się bardzo ładnie. Wcale nie jest ciemno :no:

 

Dzięki.. Ja chyba też bym tak wolała.. ale dużo więcej roboty, więc sama nie wiem.. Bo po prostu nie mam kiedy tego robić. A od niedzieli z czasem będzie jeszcze gorzej- nie będę miała z kim zostawić Ignasia.

 

Od środy nie byłam w pracy, ale odpoczywać to chyba będę od poniedziałku. Póki co mam tyle roboty, że ręce opadają...

Dziś jeszcze mam wizytę u weta z kundlem, a wieczorem mamy gości, więc muszę jakieś papu przygotować. :stirthepot:

 

Ożesz TY:D To powodzenia w :stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...