Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek bez nazwy


Recommended Posts

Nemiczku, te drzwi to namacalna firma ze Śląska nam sprowadzała od producenta (są przedstawicielem). Płacimy zawsze kartą kred. (pay pal/ płacę z allegro). Na razie odpisali nam , że nic nam się nie należy w ramach rekompensaty strat psychicznych i fizycznych , i że mamy czekać. Radek napisał do rzecznika praw konsumenta.

 

Magda już wie..

Zakupiliśmy dziś kuchnię.. Załapaliśmy się na kredyt 0%.

Ustaliliśmy sobie limit- więcej niż 5 tyś na kuchnię nie wydajemy.. efekt? Cały dół kuchni mamy zakupiony. Łącznie z szufladami i cokołami .

Kupiliśmy też ten najtańszy blat z litego drewna.

 

Na fronty decydowałam się spontanicznie. Jest Applad biały:)

Efekt ma być taki

 

http://2.bp.blogspot.com/-LQDu9w0LzHs/TkLhOgnWDCI/AAAAAAAAAQ4/7h14TtLycIM/s1600/587551_CwSQG8zu_c.jpg

 

Może wiecie, gdzie dostanę podobne uchwyty? Te w ikea podobne są chyba sporo większe...

 

Aaa no uchwytów nie mamy:D

 

to te ikeowskie- takie siermiezne;/

http://3.bp.blogspot.com/_CngWIUPKfPA/TH0FePkHShI/AAAAAAAAHD4/tqP1ZOQvsSo/s1600/1.bmp

 

http://img62.imageshack.us/img62/4968/screenshot20100625at105.png

Edytowane przez anagat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

super ze udalo się z kuchnią :bye: a jakie uchwyty..białe czy srebrne ??

Ivy,że się udało, powiem dopiero po rozpakowaniu mebli i ich skręceniu:D Z naszym pechem pewnie mamy złe frony lub połamane blaty:D

 

Uchwyty podobają mi się te z pierwszego zdjęcia. Ale to nie ikea. Z tych ikeowych.. sama nie wiem... bez różnicy w sumie czy białe czy srebrne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze widzieć uśmiechnięte emoty w Twoim wątku :)

Wykończeniówka - jak sama nazwa wskazuje :p - potrafi dać w kość...My mieszkaliśmy w trwającym nieprzerwanie 5 lat remoncie, pły gipsowy doprowadzał mnie do depresji...Teraz, z perspektywy 2 lat po patrzę już na to wszystko trochę inaczej :) Trzymam kciukasy za pomyślny finał wykańczania, ale przede wszystkim za decyzje..wiesz które..;)

 

Co do kuchni, to applad będzie wyglądał super :) Nawet chyba lepiej w tej wersji bez górnych szafek. Jeśli mogę się przyczynić do szczegółowej realizacji tej inspiracji, to podpowiadam, że to COŚ na jajka jest do nabycia w home&you :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh.. dzieki, ale ja totalnie nie gadzetowa.. jaja kupuje w duuuzych ilosciach, bo sporo piekę:) Taki malusi pojemniczek to nie dla mnie:D

 

Tak w ogóle, to poczytywalam sobie ostatnio takie forum o oszczedzaniu... i doszlam do wniosku, ze albo my tak duzo jemy, albo inni tak malusio, albo inni sciemniaja.

Na tym watku jest duzo glosów, ze ludzie kupuja np. wedline dla trojga, to biora po 150g co 2-3 dni, zeby sie szybko nie zepsuła.. Kurde jak bym 15dkg wziela, to bym 2x dziennie po zakupy musiala latac.

Tak samo , ze mleko w malych opakowaniach.. ja po 10-15 l na tydzień kupuje i tyle zchodzi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To istnieje forum o oszczędzaniu?:jawdrop: Dawaj szybciutko namiary :lol2:, potrzebne od zaraz ;).

Z tymi mini-zakupami to pewnie wszystko po trochu: jedni ściemniają, inni oszczędzają...My kupujemy ok.30dkg co 2-3dni, bo faktycznie się psuje...Wolę mniej a częściej. Mleka pijemy trochę mniej :), ale kupujemy w butlach lokalne 3,2%, nie UHT.

 

Kiedy składacie kuchnię?

No i jak Ignacy? Lepiej śpi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu fajnie, że z tą kuchnią się udało, zwłaszcza, że to co czytałam wcześniej nie brzmiało zbyt wesoło. Współczuję problemów z drzwiami. Ja wiem, że to dla Ciebie żadne pocieszenie, ale u moich rodziców też co i rusz jakieś problemy przy wykończeniówce były. Wszystko z czasem rozejdzie się po kościach i będzie dobrze zobaczysz :hug:

To kiedy się bierzecie za składanie kuchni bo strasznie ciekawa jej jestem? :D

A blatu drewnianego już Ci okrutnie zazdroszczę o! :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anagat, zajrzałam tu do Ciebie, bo czekam z niecierpliwością na zdjęcie fugi :)

 

Może zrewanżuję się informacją o uchwytach, bo sama szukałam podobnych. Zajrzyj do oferty firmy Nomet, na przykład uchwyty PLYMOUTH. Są też nieco większe KENYA. A mnie się właśnie te ikeowskie bardziej podobają, wydają się bardziej "chwytne".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mi net padł jak pisalam post napłytkach, Fotki jeszcze dzis wstawie.. rad je wlasnie do galerii pakuje, Wg mnie braz mapei do beige jest ok. To dokładnie kolor tych najciemniejszych maziajów na płytce. Na fotce wychodzi troce ciemniej niz w rzecxywistosci. Własnie skpnczyłam fugowac reszte kuchni.. urobiłam sie jak wół.

 

Obejrze sobie zaraz uchwyty.

 

Justynka wysle ci linka jutro:) to forum gazety.

 

Kuchnia min 2 tyg:(Choc watpie czy sie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu kuchni, Aniu!

Teraz tylko pozostaje poskładać te puzzle :)

Applad jest ładny. Też go chcę.

I cokoły macie, fajnie.

Chociaż życie bez cokołów też ma swój urok :rolleyes: Szczególnie podczas mycia podłogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu kuchni, Aniu!

Teraz tylko pozostaje poskładać te puzzle :)

Applad jest ładny. Też go chcę.

I cokoły macie, fajnie.

Chociaż życie bez cokołów też ma swój urok :rolleyes: Szczególnie podczas mycia podłogi.

 

Ja wcześniej o appladzie nie myślałam.. heh.:D

Tu foty obrazujące nieudane elementy

 

IMG_5095.JPG Cegiełka pomaziana kolejnym kolorem fugi. Nie mam już do elkamino siły, a od cegiełki odwracam głowę:bash::bash:

IMG_5083.JPG

Brak drzwi do wiatrołapu, wiatrołap nieskończony.

Udany element to drzwi z praktikera (coraz bardziej mi się podobają ).

 

 

IMG_5077.JPG niedokończona ościeżnica;/;/;/ Ogólnie montaż drzwi niesatysfakcjonujący. Będą musieli poprawiać.. Ale ' NA PEWNO TO SIĘ NIE DA"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dokladnie drugi koniec wyspy ode mnie :rolleyes: kciuki zaciskam bo widze ze Ci bardzo zalezy na wyjezdzie :hug:

A wyjezdzacie jeszcze przed swietami?

 

Zależy mi na płynności finansowej. Gdyby nie to, nie wyjeżdzałabym:D

A że z drugiej strony... eee zawsze mogłoby być jeszcze po przekątnej :D:D:D

Irlandia maluczka jest;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta plynnasc finansowa dobra jest :rolleyes: my lecimy na Boze Narodzenie do Pl i ciesze sie jak bym w lotto trafila :wiggle: nie bylismy na swieta w Polsce od 2004r, a Mieszko nigdy.... dodatkowo nikt nie wie ze przylatujemy :)

 

 

Heh.. my na Święta będziemy w Polsce, pierwszy raz od 2008r.

Jak w Irlandii wymawiają 'MIESZKO'? Nie ma problemów?

Z ignacem łatwo, bo oni mają swojego Iggy czy Ignatiusa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj z imieniem to zawsze jest problem ;) juz w przedszkolu Panie nie mogac zapamietac stwierdzily ze przeciez to imie sie odmienia na Michael i tak zaczely na Niego wolac :jawdrop: po mojej interwencji Panie zebraly sie w koleczku i przez dobrych kilka minut uczyly sie wymawiac Mieszko :rolleyes: z kazda nowa Pania jest od nowa to samo :rolleyes: w najlepszym wypadku mowia Miszko :rolleyes: a jak juz maja powiedziec imie i nazwisko ktore dla nich jest tez za trudne to jest odlot :D

A jak pisza Jego imie to w wiekszosci przypadkow jest napisane Miesko bez Z :D dobrze ze Synek umie przeliterowac swoje imie i sie upomina :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...