Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek bez nazwy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja też chce zobaczyć parapety. Koniecznie. :) I kuchnię też chcę zobaczyć.

 

 

Młodzież rośnie jak na drożdżach - ja go pamiętam takiego maleńkiego na fotkach z Ire... Normalnie nie to samo dziecko.

Sis przyznaj się komu dziecko podprowadziłaś?

 

 

heh.. gdyby nie był mój, to ja tego broja juz dawno bym oddala:D

 

Madzia, rad cie pozdrawia z Krakowa:) Machado Ciebie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekazałam:D

 

Kurcze kolejny dzień i my NIC nie zrobiliśmy:(

Również z domku nici:( CHcą kogoś od 15 grudnia.. a nie od stycznia.. buuu.. Agent mieszkaniowy powiedział mi , żeby dzwonić w spr. domu za min 3 tyg.. a najlepiej w STYCZNIU!!! ( ja potrzebuję czegoś od 5 stycznia). IDIOTA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam to szczescie ze zawsze w sprawie domu rozmawiam z landlordem, a jak mi sie trafi agent to rezygnuje. Nie mam do nich sily:bash: czasami maja takie pomysly ze rece opadaja jak np ten ktory powiedzial Tobie:bash:

Mam nadzieje ze jednak uda Ci sie szybko znalezc dom dla Waszej Rodzinki :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

???kobity.. czy u mnie zagrałyby takie zasłony??

 

Ktos na all akurat sprzedaje 2 pary... nawet skracac bym nie musiala.. chce kremowe, ale na razie? jak nas nie bedzie to kremowe sie moga czarne zrobic:D

One sa ze sklepu argos, recenzje dobre miały (bo juz ich w ofercie nie ma)

http://allegro.pl/luksusowe-zaslony-damask-czarne-podszewka-229x-229-i2818750993.html

 

http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/28/18/75/09/2818750993

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Kasiu.. To juz mój 8 dom w Ire ( dwa pierwsze to podnajmowane pokoje). I w sumie do tej pory zawsze wolalam agencje.. Nic.. szukam dalej.

Jaaa uchlalam sie Beilayskiem (podróba z lidla) Jak mi dobrze.. błogostan... Eeee jeszcze dobry sexik i spac do 10 hahaha:bash::bash::bash::bash:

 

Ja za to zawsze omijam agencje i zalatwiam wszystko z landlordem hehe... :rolleyes:

Uwielbiam baileys oryginalny ale tez irish cream z lidla/aldi :D albo sheridan :D albo rum z cola :D

Zaslonki mi sie podobaja i jak maja fajna cene to bym kupila :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaaa uchlalam sie Beilayskiem (podróba z lidla) Jak mi dobrze.. błogostan... Eeee jeszcze dobry sexik i spac do 10 hahaha:bash::bash::bash::bash:

 

No takim to się żyje... :lol2::lol2::lol2:

 

Na tych zasłonach to się trochę za dużo dzieje jak dla mnie. Też lubię ciemne, ale raczej gładkie albo z nieco delikatniejszym wzorem.

Choć z drugiej strony na tej fotce wzór może być trochę podciągnięty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A... pojechałam dziś do Ikei.

Po bieżnik. Czerwony. Tak w kontekście świąt.

Wynalazłam cudo na stronie, rano se sprawdziłam dostępność - niby był.

Na miejscu - bieżników brak.

Ponoć już od kilku dni nie ma.

I raczej nie na pewno do świąt nie będzie.

 

 

No to w ramach rekompensaty nakupiłam sobie innych świeczek, poduszek i tym podobnych pierdół i do domu wróciłam jak uchodźca.

Tak mi się jakoś te moje toboły skojarzyły...

Ehhhh.

 

Spać idę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nemi, ja też wolałabym gładki i jasne:D Tylko tu za 200 zł będę miała zasłony na cały salon.. Ja mam tam 2 ściany po ok 3 m , które powinnam (właściwie muszę w zasłony ubrać).. Jak zarobię trochę kasy, to kupię na zmianę jasne zasłonki:) Tylko mam nadzieję, że aukcja będzie za kilka dni, bo obecnie faktycznie kasiory brak:)

 

Co do bieżnika.. podeślij mi tu linka i jakbym była w katowickiej ik. to popatrzę.. anuz będzie?

 

Ignac dziś po raz pierwszy od chyba 2 miesięcy lub więcej Jak został położony o 20 tak obudził się o 4 rano dopiero (dał mamie drineczki odespać):) Za to o 4 budzował chyba ze 2 godz

a o 7:15 już na dobre pobudka.

 

Nemiś, niestety cała reszta prócz Beileysa nie wydała:D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na zdrowie :)

 

Aniu, uchwyty są bardzo wygodne. Nawet mężowskie palce się swobodnie mieszczą.

Ja koniecznie chciałam na szerokość szafek, bo mi wizualnie lepiej podchodziło.

Ale uważam, że to czy długie, cy krótkie na funkcjonalność nie ma wpływu.

 

Fronty są szare. W sumie folia niewiele przekłamuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...