Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek bez nazwy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ufff dobrze pamiętałam..

A czy medycyna rodzinna (tzw. GP) wiąże się z kolejną specjalizacją, czy wystarczy medycyna,i ta specjalizacja którą masz? i czy wówczas lepiej zarabiasz, albo krócej? a jak co to gdzie robisz tą specjalizacje z rodzinnej?

bo u nas chyba anestezjolog lepiej zarabia od rodzinnego (tak mnie się przynajmniej wydaje, a znam 2 stąd tak sądzę.. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac po postach ze teraz jestes zadowolona :hug: mam nadzieje ze bedzie tylko lepiej :D

Ja zostaniesz GP to przeprowadz sie do nas i bede do Ciebie przychodzila z Rodzinka :D

My przeprowadzke do Anglii rozwazalismy jeszcze w dobrych czasach przed kryzysem poniewaz nasza firma miala tam swoj oddzial, a dodatkowy plus jest taki ze moja siostra mieszka w Nottingham. Nie zdecydowalismy sie i w sumie nie wiem czy dobrze... :rolleyes:

Obecni myslimy nad kupnem domu tutaj.... ciezkie sa takie wybory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Puk, puk.... co u Panstwa slychac :hug:

 

Ojoj.. dawno mnie tu nie było:D

U nas wszystko OK.

Ja pracuję, Ignaś i Fifo z Radkiem:) Dają sobie radę.

Ja jakoś też, ale lekko nie jest. Najgorsze są dyżury i nadgodziny;/;/

Ale w pracy fajna atmosfera, Dookoła sporo znajomych.

Dom będzie nam landlord odmalowywał (ciekawe czy do końca roku tu zostaniemy) .. Może uda mi się porobić jakieś foty w stylu.. przed i po..

Ale nic ciekawego, bo cały dom ma być pomalowany na creme? Pewnie to ta ichniejsza magnolia, mam nadzieję, że zbyt żółta nie wyjdzie, bo już nie mogę patrzeć na te ochydne żółte brudne ściany;)

 

A teraz spadam lulać, bo jestem po dyżurze:) Buziaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Bożesz... Jaki Ignaś słodki ... i jaki już duży...

Do schrupania...

Matka jak możesz to go zjedz... teraz... bo później nie dasz rady i będziesz żałowała, że go nie zjadłaś... ;)

I jak Ty ładnie wyglądasz :)

 

A jak praca?

Odmalowali Wam mieszkanie na magnolie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sliczne zdjecia i Wy :hug:

Napewno jestescie w Ire? Patrzac na taka ladna pogode na zdjeciach i porownujac z moja za oknem :bash: to niemozliwe ze to ta sama wyspa:bash:

Co u Was slychac?

 

hehe.. dziękujemy:)

Kasiu, u nas był piękny weekend:) A południe Dublina jest cudne.. Idąc z pracy do domu widzę mój domek na tle gór:)

 

Niedługo kończę pokoik Ignasia, bez rewelacji, ale na tymczas będzie fajny:) Jak skończę i przeprowadzę dziecora , zrobię fotkę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe.. dziękujemy:)

Kasiu, u nas był piękny weekend:) A południe Dublina jest cudne.. Idąc z pracy do domu widzę mój domek na tle gór:)

 

Niedługo kończę pokoik Ignasia, bez rewelacji, ale na tymczas będzie fajny:) Jak skończę i przeprowadzę dziecora , zrobię fotkę:)

 

U nas caly poprzedni tydzien byl sliczny :cool: szkoda ze czesciej nie ma takiej pogody :D

Czekam w takim razie na zdjecia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas caly poprzedni tydzien byl sliczny :cool: szkoda ze czesciej nie ma takiej pogody :D

Czekam w takim razie na zdjecia :D

 

 

:) U nas też cały tydzień ładny.. szkoda ,że ja tak długo w pracy:( I ciągle dyżury..

Wstawiam fotkę z naszego salonu:D:D Bardzo chique:D:D

 

Pomalowali teraz na ten sam kolor, wymieniłam te starą szmatę z podłogi na czerwony włochaty dywan:D

A to z tyłu , to buda dla psa ( i dla Ignaca czasem też)...

Edytowane przez anagat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Kobitki.. żeby tak trochę wnętrzarsko jednak.. to Ignaś ma w końcu swój pokoik, w którym od kilku dni sypia:)

Muszę jeszcze wymyślić coś na ściany prawą i lewą, bo łyse są.. Ale ogólnie nam się podoba, a Igowi baardzo się podoba. Co widzi gwiazdki to się śmieje:)

IMG_6072.JPG

 

IMG_6069.JPG

 

Buziaki..

 

P.S. miałam tak straszny dyżur zeszłej nocy, że nadal czuję się , jakby mnie ktoś łopatą w głowę zdzielił.. psychicznie i fizycznie..echh..czasem straszna ta moja praca jest.. tyle ludzkiego cierpienia:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...