Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek bez nazwy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pysiu.. ten kojec to on rozbroił w mniej niż tydzień po wprowadzeniu się:D Po prostu zakumał, że jak porządnie się zaprze , to odsunie te pufy;/

Na filmiku jeszcze dość niemrawo, ale już drugie wejście było szybsze, a teraz w 30 sek jest przy budzie i próbuje się na nią wdrapać..

 

Yokasiu, Tyś też kochana:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo Młody wymiata... i podobny do Mamy.. choćby teściowa nie wiem jak chciałaby aby do niej był podobny (dla jej przyjemności możesz przytaknąć, a swoje wiesz.. zawsze to rozmiękczy babcine serce;):

Pokoiczek fajny, kolorowy, bo taki powinien być u dzieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buuuuuuuuuuuuu a ja nie widziałam - Aniula prześlij filmika na maila, please, bom ciekawa bardzo.

A teściowa niech się wypcha - młody do Ciebie podobny tylko i wyłącznie. I oczka też ma Twoje.

A jak Ci następnym razem powie, że Ignaś do niej podobny, to powiedz kobiecie, żeby się nie przejmowała bo chłopcy nie muszą być ładni. Momentalnie przestanie dostrzegać podobieństwo. ;) I wtedy 5 razy dziennie będziesz słyszeć że jednak Ignaś to cała Ty. W każdym razie u naszych znajomych zadziałało. ;)

 

Dziewczyny kop w doooopę by mi się przydał... może wróciłabym do świata żywych... Niech ktoś coś zrobi, żeby wiosna była albo co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, zdjęcie Ignaca po posiłku nic tylko na ścianę wieszać :lol2:

Dużego masz synka. I zapowiada się łamacz niewieścich serc.

 

nemiś, jak się zorientujesz, kto takie kopniaki rozdaje, to proszę o cynk. Wiosna w końcu przyjdzie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słońca, szczęścia, pomyślności,

w pierwsze święto dużo gości,

w drugie święto dużo wody-

to dla zdrowia i urody!

Mnóstwo jajek kolorowych,

świąt wesołych oraz zdrowych!

 

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy

życzy nemi

 

http://img163.imageshack.us/img163/7921/kartkat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Madziulka, nie odzywam się, bo w sumie nic ciekawego nie mam do powiedzenia. Wysłałam Ci filmik , dostałaś?

Trochę mi przykro, że tu wszyscy się urządzają.. a ja znowu w styczniu będę na 'nowym':(

 

Porobię za jakiś czas trochę fotek obecnej chałupki, to chociaż tematycznie będzie. Czuję się tu już prawie urządzona:)

Lubię ten dom..

 

Ignac skończył roczek, miał duże party:) Jest rewelacyjny, a my jesteśmy w nim totalnie zakochani. Mały biega jak pershing, krzyczy do Fifa 'go go go':D biegając z rzutką na piłeczkę. Włazi po schodach dwunożnie, wywołuje uśmiech na twarzach przechodniów i niczego się nie boi..

Kupiliśmy nowy aparat- lustrzankę, więc wreszcie fociszki są fajne.

A zarobiona jestem.. co prawda miałam trochę urlopu, ale już na nowo w kieracie. I mnóstwo dyżurów, nauka, audity, prezentacje.. itd. itp..

 

Czyli norma.

 

Buziaki.,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu.. to może i dobrze, ze masz pracę, że jesteś zalatana, że masz dyżury, naukę, audity, prezentacje... za to masz co robić i nie nudzi Ci się....

Ignaś cudnie rośnie.. A dlaczego w styczniu nowy domek?

Gdzie przeprowadzacie się?

Mąż pracuje czy opiekuje się młodym?

I cudnie, że Ignaś rośnie z uśmiechem na buziuni.. uśmiechnięte dziecko=szczęśliwe dziecko...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...