Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek bez nazwy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I cudnie, że Ignaś rośnie z uśmiechem na buziuni.. uśmiechnięte dziecko=szczęśliwe dziecko...:)

 

Kurcze moja ideologia życiowa legła w gruzach. Arni moja babcia przez pół życia mówiła, że BRUDNE dziecko to szczęśliwe dziecko. Albo że dziecko może być albo czyste, albo szczęśliwe. :lol2: :lol2: :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nemiś.. podzielam ideologię Twojej babci..

Zdecydowanie brudne dziecko to szczęśliwe dziecko:D

Właśnie dziś mieliśmy żarełko hinduskie. Ig jadł sam, ryż z sosem łapkami :D ale miał frajdę.. chyba trochę zdziwiła go niespodziewana pikantność.. ale szamał ,aż mu się uszy trzęsły:lol2::lol2:

 

Ale cóż.. ciuchów po nim to my raczej nie wydamy nigdzie dalej.. niestety..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze moja ideologia życiowa legła w gruzach. Arni moja babcia przez pół życia mówiła, że BRUDNE dziecko to szczęśliwe dziecko. Albo że dziecko może być albo czyste, albo szczęśliwe. :lol2: :lol2: :lol2:

Podzielam zdanie babci, moje dziecko pozostaje czyste tylko u babci, co 10 minut babcia poleruje go ręczniczkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje drogie teraz bedzie KOMUNIKAT.

Dzis byla u nas Komisja Nadzoru Budowlanego na "zaproszenie"

naszego sasiada.

DECYZJA- dom do rozbiorki... chwilowo nie zamierzam komentowac,procz tego, ze takie rzeczy mozliwe sa tylko w Pl. My wszystkie dokumenty mamy w porzadku.

Edytowane przez anagat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anagat, Prima Aprilis już był ;)

 

A na poważnie jak to możliwe? Skoro całą dokumentację macie w porządku to chyba macie wygraną sprawę. Znam rodzinę, która od ok. 3 lat mieszka bez zameldowania w domu, który w żadnych papierach nie widnieje, bez pozwolenia na budowę... tylko, że na nich nikt nie doniósł :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje drogie teraz bedzie KOMUNIKAT.

Dzis byla u nas Komisja Nadzoru Budowlanego na "zaproszenie"

naszego sasiada.

DECYZJA- dom do rozbiorki... chwilowo nie zamierzam komentowac,procz tego, ze takie rzeczy mozliwe sa tylko w Pl. My wszystkie dokumenty mamy w porzadku.

 

ojej... trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie dla Was !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do dzieci brudasków.. To ja macham ręką na kolejną plamę niedowywabienia:D

 

I to tyczy się zarówno Ignaca jak i nas:D rodziców.. Cóż.. widać brudasy jesteśmy..

 

Wiecie jakie jaja>??? W Irlandii ok połowy lutego w sklepach pojawiają sie (bez względu na pogodę) letnie ciuchy, krótkie rękawki i stroje kąpielowe:o:o:oA znikają kompletnie zimowe i jesienne..

 

Rozwalił mi się zamek w kurtce i niestety nigdzie kurtek nie ma!!!! Chyba że cieniuchne płaszczyki letnie.. A tu 9 stopni.. wietrzysko że łeb urywa.. no i deszcze.. echhhh..

 

I co tu zrobić????????????

Tak poza tym.. żeby odchamić się po ostatnich wydarzeniach/ wieściach... czuję potrzebę nabycia nowych ciuchów! Zakupy mam nadzieję w pt. po dyżurku..

3-y majcie jutro kciuki za spokojny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...