Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Domek bez nazwy


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anagat, mam nadzieję, że wszystko się dobrze i szybko skończy, aż mi się ciśnienie podniosło, w pl wszystko jest możliwe, nie tylko Państwo nie da złamanego grosza, ale jak człowiek uczciwie zarabia, to cały czas kłody pod nogi, a wszelkie szumowiny obchodzą prawo i żyją sobie jak pączek w maśle; słów brak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pysiaczku.. fotek banneru nie będzie. Próbowałam przykleić go na dwustronną taśmę klejącą.. ale spada;/ Nie mogę już wbijać gwoździ w ścianę. Jak wymyślę coś i uda mi się go powiesić bezinwazyjnie wkleję fotę.. Za to kilka foteczek z urodzin:)

 

solenizant

DSC_0720.JPG

 

DSC_0706_resize.JPG

 

DSC_0710.JPG

 

No i co wybrał mój zszokowany syn:D:D.. moja krew!

 

DSC_0797_resize.JPG

kolejna była książka.. potem kieliszek .. z takimi wyborami mogę się pogodzić:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny ten Wasz Ignac :D

Super urodzinki mu urządziliście :yes: A jaki super drewniany sufit macie :o

Szkoda, że literek nie masz jak pokazać. Może na jakiś klej montażowy? Choć nie wiem czy to nie pozostawi później śladów na ścianie :no:

 

Trzymam kciuki za pozytywne rozpatrzenie wiadomej sprawy :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, to już rok minął? Ale ten czas leci :o

Kawaler rośnie jak na drożdżach.

 

Odnośnie banera, to nie myślałaś o haczykach samoprzylepnych?

Naprawdę nieźle trzymają. I łatwo się je demontuje, jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, to już rok minął? Ale ten czas leci :o

Kawaler rośnie jak na drożdżach.

 

Odnośnie banera, to nie myślałaś o haczykach samoprzylepnych?

Naprawdę nieźle trzymają. I łatwo się je demontuje, jakby co.

 

 

Oj rośnie rośnie:)

 

haczyki raczej nie.. w tym pokoju jest mały problem.. mianowicie tapeta, która była już kilkakrotnie malowana.. Przy odklejaniu tej dwustronnej taśmy niestety zszedł też kawałek tapety;/ Więc z haczykami ten sam problem będzie.. a wbiłam już w tym pokoju 5 gwoździ:D kolejne dwa nie wchodzą w grę..

 

Zresztą nie mam na razie głowy.. Igowi chyba kolejne zęby wychodzą (kurcze już ma 8..) i Radek zaliczył wczoraj nieprzespaną noc (ja też tylko na dyżurze).. a dzień nie był lepszy.. 11 kg wiecznie na rękach. Oby dziś spał normalnie.. Dałam paracetamol na noc .Tylko katar się przypętał, więc zapowiada się średnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Hej Pendraczku.. zdrówka dla maluszka. Ignacy już ok.

Wczoraj miał szczepienia.. jedno obecne, jedno zaległe i jedno przyszłe (MMR/meninges/ HIB).. odważny bardzo.. trzy zastrzyki, a dopiero przy trzecim zaczął popłakiwać.

 

Poza tym.. podcas szczepienia przypomniało mi się szczepienie Ignaca w PL. Jak mi kazali go połozyć na jakimś przewijaku do zastrzyku, a ja się nie zgodziłam... grrr.... głupie babska! Nie dość że dziecko ma stres, to jeszcze je od matki zabierać. Tu w Irlandii to niewyobrażalne..

 

Co do wielkości. Ignaś wcale nie jest duży. Waga ok 10.5 kg. Wzrost też nie.

On tylko chodzi jak dwulatek, jest odważny jak dwulatek i w ogóle zachowuje się bardziej jak dwulatek niż roczniak. W ogóle nie jest dzidziowaty. Ale my go jak dzidzię nie traktujemy, więc on też się tak nie zachowuje.

 

Co do mnie.. postanowiłam ograniczyć się do wpisów na swoim wątku, pokasowałam wszystkie 'ulubione' wątki.

Przypomniało mi się, czemu w czasie ciąży do szału doprowadzały mnie fora dla mam.. i nie zamierzam się denerwować.. za dużo mam stresów w życiu, a forum ma służyć mojemu relaksowi. A ostatnio tak nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mnie.. postanowiłam ograniczyć się do wpisów na swoim wątku, pokasowałam wszystkie 'ulubione' wątki.

Przypomniało mi się, czemu w czasie ciąży do szału doprowadzały mnie fora dla mam.. i nie zamierzam się denerwować.. za dużo mam stresów w życiu, a forum ma służyć mojemu relaksowi. A ostatnio tak nie było.

 

Ale mam nadzieje ze u siebie bedziesz pisala :hug:

Zapowiada sie na przyszly tydzien piekna pogoda w Ire :D mam nadzieje ze sie sprawdzi :lol2:

My wczoraj mielismy ostatnie szczepienie :) Mieszko dostal w dwie raczki i w nagrode 2 naklejki :D

Ignas wyglada na starszego niz jest :yes: wysciskaj Go ode mnie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Ignasia wyściskałam:D

Co do pogody, to u nas ostatnio nie ma na co narzekać. Ciepło, miło, często słonecznie..

My mamy gościa. Osobę, którą PL tak wykończyło, że zostawiła własny, dobrze prosperujący interes w PL i szuka tu jakiejkolwiek pracy.

 

Niesamowite, co ten kraj robi z ludźmi. Za tydz. przyjeżdża także moja siostra. Mamy więc pełną chatę:D

 

Ja 12 mam egzamin, ale totalnie nie mam kiedy się uczyć, jestem przemęczona, mam anginę i ogólnie w tyle to , jak będzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...