Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Sadyba B Agaty i Klaudiusza - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 696
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

budowa posuwa się do przodu, aż miło popatrzeć :)

Ławy już są - czyli podwaliny pod Wasz nowy dom - a jak bardzo to cieszy to wiesz z pewnością sam :)

 

Oj cieszy cieszy :) Chociaż z drugiej strony jestem przerażony ogromem kosztów jakie się z budową dalszych etapów wiąże... Ale jak zobaczę efekty to już nie będę o tym myślał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czasem to czlowiek przyzwyczai sie do tych kosztow i nie bedzie juz tak na nie patrzal, oczywiscie zakupy w garnicach rozsadku...ale jak sie pozniej usiadzie i podliczy wydatki, to dopiero kopara opada...:jawdrop:jednak rekompensata owych wydatkow i pracy jest bezcenna :D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czasem to czlowiek przyzwyczai sie do tych kosztow i nie bedzie juz tak na nie patrzal, oczywiscie zakupy w garnicach rozsadku...ale jak sie pozniej usiadzie i podliczy wydatki, to dopiero kopara opada...:jawdrop:jednak rekompensata owych wydatkow i pracy jest bezcenna :D:D

 

Dzisiaj pierwszy raz odezwała się narzeczona, że nie może się doczekać jak zaczniemy wybierać panele i spędzić w nowym domu pierwszą noc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wyboru paneli i innego wyposażenia, to ja już zaliczyłam odwiedziny w kilku marketach budowlanych i jak na razie kończyło sie zawsze wielkim bólem głowy ;)

teraz trzymamy kciuki za naszą ekipę dachową, żeby im się chciało po święcie przyjśc do pracy, bo dzisiaj im się jakoś nie chciało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po klapsie dać panom i tyle ;) Z tego co udało mi się zauważyć to w marketach budowlanych wcale nie jest najtaniej. W Ozorkowie dobre ceny paneli ma Majewski z opcją montażu. A np. Castorama wciska klientom płytki drugiej kategorii jako pierwszą. O czym można się dowiedzieć przynosząc jedną płytkę do sklepu. Pan na miejscu wyjaśni różnice itd...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...