Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Sadyba B Agaty i Klaudiusza - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 696
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

My umowę spisaliśmy z murarzem - taką ogólną, na wykonanie i cenę za całość, a oprócz tego kosztorys i za poszczególne etapy płaciliśmy według kosztorysu. No i wszystko było ok. Z ekipą od dachu umowy nie spisaliśmy, no i może dlatego od początku idzie jak baba na wyprzedaży -co ruszy, to zaraz za chwilę przystanie ;) Właśnie się zastanawiam, że chyba zaproponujemy dekarzowi spisanie umowy, trochę głupio w środku prac, ale może lepiej późno niż wcale...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć takiej podróży służbowej :) cote d'azur jest urocze, miałam okazję byc tam kilka lat temu na wakacjach. Nicea, Cannes, Monako, lazurowe pola Prowansji - eh, to są niezapomniane wrażenia. Jeśli choć trochę z tego zobaczysz, to na pewno będziesz chciał tam wrócić ( i z pewnością nie sam :D )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do samego Cannes nie wjeżdżałem. Byłem jakieś 30-40 km od tego miasta, ale chęć powrotu do domu była milion razy większa niż chęć obejrzenia Cannes. Poza tym musiałbym czekać całą noc żeby zobaczyć co nie co. Ale za to zwiedziłem trochę Alp, piękne winnice. A dzięki remontom na autostradach mogłem podziwiać piękne wsie z kilkunastoma restauracjami, kanały, rzeczki i w ogóle było super :) Ale najbardziej mi się podobały autostrady w Niemczech no i oczywiście na nich auta:) Natomiast Francja motoryzacyjnie to chyba najnudniejszy kraj na świecie. Ciągle można było spotkać albo Renaulta, albo Peugeota albo Citroena. Jak ktoś jeździł VW to było chyba święto :) Podróż się udała. Szkoda tylko, że Francuzi nie chcą się uczyć języków obcych np. angielskiego. Natomiast sam przejazd przez Niemcy pokazał, że jeszcze dużo pamiętam z tego co się uczyłem w szkole, a i dogadać się jako tako mogłem. No i dużo ludzie mówiło bardzo dobrze po angielsku, więc Niemcy na plus :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cannes, nie żałuj, widziałam je wiele razy, o różnych porach dnia i roku - zawsze tak samo rozczarowuje (nie to, co podczas relacji z festiwalu, ale to pewnie sprawa kadrowania);) Co do francuskiej motoryzacji to widać każdy zwraca uwagę na coś innego, ja nic nie mogę powiedzieć o autach we Francji... Język angielski znają tylko dla zasady się w nim nie porozumiewają (szczególnie kelnerzy), a ja mam policealny uraz do tego języka;) Cieszę się, że podróż udana - Francja to piękny kraj. A teraz na budowę i nie wysługuj się drogi Inwestorze teściem:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym malowaniem to praca odmóżdzajaca i tak prosta, ze szkoda za to placic. Ale jak sie nawachasz lepiku, bedziesz sie caly kleił, ciuchy przykleją sie do ciała, umazesz na czarno i namachasz szczota to masz dosc i masz juz ochote zaplacic, byleby tego juz nie robic:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym malowaniem to praca odmóżdzajaca i tak prosta, ze szkoda za to placic. Ale jak sie nawachasz lepiku, bedziesz sie caly kleił, ciuchy przykleją sie do ciała, umazesz na czarno i namachasz szczota to masz dosc i masz juz ochote zaplacic, byleby tego juz nie robic:D

Nie jest tak CZARNO jak opisujesz ;) Fajna robota :) Tylko nie fajnie, że panowie pozostawiali dziury, że można normalnie palce wkładać... Powinni przyjść i to poprawić, ale na razie mam ich dość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...