Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Sadyba B Agaty i Klaudiusza - komentarze


Recommended Posts

ja nie wiem jaki u nas styropian ostatecznie poszedł, się dowiem jak proformę dostanę. U nas wszystko załatwia wykonawca. W sumie to nie są trudne do wykonania samemu prace ale my braliśmy firmę od wykopania pod więźbę więc tam nawet nie ma aż tak wyszczególnionego wszystkiego. Zresztą mamy mało czasu na budowę, za rok się przeprowadzać chcemy a ślubny wraca z pracy ok.18 a urlop w okresie wakacyjnym nie bardzo może wykorzystywać. Wczoraj nawet rozmawialiśmy, że może na wiosnę weźmie kilka dni i jednak trochę byśmy pooszczędzali i np ocieplenie dachu sami zrobili bo aż wstyd przyznać ale na razie nasze umiejętności kończą się na malowaniu ale jak czytam, że kobiety same panele kładą czy wełną dachy utykają to przecież nie może to być takie trudne ;)

Wiele najprostszych rzeczy można zrobić samemu :) położenie kostki brukowej, czy jak piszesz docieplenie poddasza nie jest wielką filozofią, tylko trzeba wiedzieć jak się za to zabrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 696
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

oj widziałam kostkę brukową kładzioną przez właścicieli i mimo iż wiem że chłopak się starał to nie wygląda to najlepiej :/

w obecnym mieszkaniu mój mąż kładł panele i terakotę i o ile panele pozwolę mu na górze położyć o tyle gres już tylko w garażu, pomieszczeniu gospodarczym czy na naszym tarasie, w widocznych miejscach wolę żeby to zrobili fachowcy ;)

 

 

ps. jak się natkniesz na filmik instruktażowy z prawidłowego ocieplania dachu to ja poproszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dnia na dzień coraz bardziej ;) Siatka założona, klej zaciągnięty. Jutro malujemy dysperbitem i mogę folię kłaść :) W poniedziałek mam nadzieję, że przyjedzie piasek, a jeszcze wcześniej kopara. Potem tylko hydraulika i można zalewać :) Aha, zrobiłem podkop pod fundamentem na rurę z wodą :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cieszę się z wyboru ekipy. Będzie to robił mój wujo z dwoma synami, którzy jak mało kto przykładają się do pracy. I co najważniejsze - nie piją ;) A cena również bardzo dobra :)

P.S. Dzwoniłem do Waszej kosmoekipy, ale dostałem odpowiedź: ooo panie... może na początku przyszlego roku, albo w listopadzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie :p Brat ksero siedzi w robocie od 5 do 21 więc, aby go zobaczyć należy szukać go na Facebook'u ;) Ja też późno załapałem, że to Wy, ale potem powiedziałem Agacie i się pytała czy Wam pomachałem ;) Jak u Was prace? Ja się waham nad kanałem w garażu. Z jednej strony jest to bardzo przydatna rzecz, ale z drugiej pewnie będzie mi potrzebny raz na rok i zastanawiam się czy to nie jest przerost formy nad treścią...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to, mąż Cię nie rozpoznał:D ja nawet nie próbowałam;) Jak Agacie się to udaje?

 

Do nas po 15. 07. wchodzą dekarze (chociaż przez te deszcze to nic pewnego) Mój mąż należy do ludzi, którzy znają się na wielu rzeczach, ale na pewno nie na mechanice samochodowej:no:, więc u nas kanału - brak. Jeśli grzebanie w samochodzie nie jest Twoją pasją to pewnie nie znajdziesz czasu, żeby korzystać z tego kanału...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...