Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Sadyba B Agaty i Klaudiusza - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 696
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wiesz pumpaluna, doskonale Cie rozumiem. Zakładamy dzienniki żeby podzielić się swoją radością płynącą z budowania i realizacji marzeń, a okazuje się, ze nie brakuje tutaj takich, co to tylko nóż prosto w serce raz po raz wbijają. Są tutaj nie po to, żeby poradzić, ale skrytykować i wyszydzić.

 

Sorry Klaudiusz, ale musiałam wyrazić zrozumienie dla pumpaluny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewanz Nie no pewnie ;) Nie ma za co sorrować. Ja też ją doskonale rozumiem. A dać radę oczywiście muszą ja, ale pogoda mi w tym w ogóle nie pomaga!

 

pumpaluna , no to ja się już doczekać nie mogę na zdjęcia ;) więźba stoi?

 

Ardea, welcome back! Jak pogoda na wakacjach? Ja byliście na wyjeździe u mnie prawie nic się nie działo, ale od poniedziałku wchodzi ekipa!

 

 

Prace do przodu! Hurrraaaa!!! :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda w kratkę (a to nie mój ulubiony deseń);) - jednak urlop udany!

 

Też miałam nieciekawą historię, gdy w jednym z wątków poprosiłam o radę, panowie (to w ich przypadku już kurtuazyjne określenie) opowiadali o higienie swoich odbytów( oczywiście używając innych słów) więc się zwinęłam, nie zniżam się do pewnego poziomu. Z drugiej strony gdzieś muszą leczyc swoje kompleksy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzisz, że ja też się realizuję na forum;) Mam nadzieję, że nie robię tego niczyim kosztem:)

 

Poważnie mówiąc moja praca jest moją pasją (tak jest, chociaż brzmi jak slogan), a znajomi nazywają mnie Stasią Bozowską (tą z "Siłaczki" - info dla tych, którzy dawno temu czytali opowiadania Żeromskiego), bo jak można dobrowolnie zrezygnowac z posadki copywritera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewanz - toż dawno temu skręciłam, ale za bardzo tęskniłam za swoim powołaniem, a i przeprowadzka do stolicy wtedy nie wchodziła w rachubę, myślę, że mogłabm tam utknąć na dobre i ciągle żałować, że nie o to mi w życiu chodziło (ale jak czasem pomyślę o kasie to:bash:

 

klaudiuszozo - pogadałyśmy sobie u Ciebie, bez Ciebie, bo Ty zapracowany jesteś a godzina S(jak sierpień) blisko:) Trzymamy kciuki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam się przywitać i pochwalić, że z dumą dołączamy się do "Sadybowiczów". z uwagą śledzimy Wasze poczynania. Będziecie dla nas pewnie nauczycielami w kwestii budowy Sadyby.

Dziękuję bardzo :) I Witam serdecznie w moich jakże skromnych progach. Wam pewnie budowa pójdzie dużo szybciej niż nam, niestety liczymy się z każdym groszem i to co możemy wykonać sami robimy sami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę,że Pan Klaudiusz to zdolniacha:) Dobrze Ci idzie!

 

Tak ciągle piszemy o satysfakcji z samodzielnego budowania, ale to przecież też duża oszczędność i pewność, że dobrze zrobione.

 

I właśnie oto właśnie mi chodzi! Żeby było tanio i dobrze ;) Jedyny problem w tym, że przy 60-70 taczce już nie można wyprostować palców samodzielnie, ale i ten problem rozwiązany ;) ręką mogę ruszać to wyginam je sobie nogą i już krew dopływa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też liczymy mocno kasę ale nie mamy możliwości czasowych, marnie z umiejętnościami a i czasu do przeprowadzki niewiele; no ale my nie budujemy z oszczędności, naszym zabezpieczeniem i majątkiem jest nasze mieszkanie a gdzieś trzeba mieszkać więc na razie wszystko na kredyt a tu terminy gonią

a propos - masz pocztę wewnętrzną do sprawdzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...