Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Sadyba B Agaty i Klaudiusza - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 696
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Klaudiusz przyszłam do Ciebie zobaczyć więcej zdjęć schodów cud urody a tu pustka??

No proszę Cię:)

Ty się martwisz że jak nie będzie pogody to zostaniecie bez dachu a masz już sufity- u mnie jeszcze murarz nie wszedł nawet więc sytuacja zaczyna się robic podbramkowa:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądzę, że tempo budowania macie naprawdę expresowe, tym bardziej jak piszesz - przy trzech pracownikach!

 

Schodów Wam zazdroszczę, bo wyglądają na super wygodne. Ja z moich nie bardzo jestem zadowolona, bo stopnie są dosyć wysokie a w dodatku pierwszy i ostatni będą się niestety różnić wysokością. A miało być tak pięknie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieci budowlane stanowią niestety nie lada problem - najlepiej zamówić kontener;

samych worków z plastikowymi butelkami zebrało się w sumie kilkadziesiąt - te wywoziliśmy sukcesywnie do żóltego kontenera. W czasie lata ekipy były mocno spragnione, mam nadzieję, ze zima będzie już lepiej :) z ulga odetchnęliśmy dopiero dzisiaj, gdy wywieźliśmy gruz budowlany - masakra, ile się tego zebrało!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie schody są super wygodne ;) No ale zobaczymy jak to będzie potem, po wylewkach i czy wszystkie poziomy się pokryją. Mam nadzieję, że tak. Jak wchodziłem, po Twoich to nie widziałem żadnej różnicy.

Co do wypijania wody. Kupiłem w tesco 35 zgrzewek i zostało półtora, z czego teraz schodzi po butelce dziennie ;) Na śmieci zamówię chyba kontener, ponieważ nie segregowałem butelek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie schody są super wygodne ;) No ale zobaczymy jak to będzie potem, po wylewkach i czy wszystkie poziomy się pokryją. Mam nadzieję, że tak. Jak wchodziłem, po Twoich to nie widziałem żadnej różnicy.

 

Już zapomniałam, ze kiedyś miałeś okazję sprawdzić w praktyce, czy są wygodne ;) Zapraszałam Cię wraz z Agatką, ale zwiedzanie jakoś nie doszło do skutku :( no a teraz to już możecie zachwycać się swoimi murami :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj miałam zrobić zdjęcie posadzonego osadnika oczyszczalni i niestety okazało się, ze aparat nie był wyłączony i akumulatorki się wyładowały, a mnie ze smutku jasność umysłu odebrało, bo mogłam przecież telefonem zrobić :( Przyjechałam niestety w ostatniej chwili przed zasypaniem ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaproszenie nigdy nie zostało cofnięte :D

nie mogąc się doczekać, nawet zasadzkę w drodze zrobiliśmy, ale niestety przebiłeś się swoim super pojazdem :p

Wiadomo, Toyota :D A z innej beczki, to czy zauważyłaś zależność że wszyscy mieszkańcy Twojej ulicy jeżdżą Toyotami?! Czy to nie dziwne? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...