Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Sadyba B Agaty i Klaudiusza - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 696
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A co tam porotherm! Zapomnijmy już o nim. Teraz po głowie mi chodzi H+H albo Ytong jakiś... Stawia się szybko, łatwo i ponoć bezboleśnie... Technologia chyba najtańsza. Do tego styro 12cm i musi być ciepło. Co wy na to? Wiem, że obie technologie mają tyle samo zwolenników co przeciwników. Ciągle się waham, a do budowy jakieś dwa miechy... Jaja normalnie :) Ze mną tak jest, że za nim coś zrobię/kupię to się zastanawiam kilkanaście razy. Od razu przypomina się akcja z wyborem miejsca na studnie. Panowie jeździli chyba z godzinę, ponieważ ich przestawiałem z miejsca na miejsce... Dziwne, że się ze mnie śmiali, a nie wkurzali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cieszę się, że tak działka Wam się podoba :) Dzięki swoim "ułomnościom" nikt jej nie chciał - dla mnie bardzo miła wiadomość :)

Przyznam się szczerze, że cały dzień przesiedziałem u A. z lornetką, ale bordowej Mazdy nie widziałem... Jedynie jakieś zielone autko i jette majstra sąsiada ;)

Edytowane przez klaudiuszozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa! Wy nic nie wiecie :) Bo ewanz już wie :) Siedzę sobie na Agaty tarasie i mam widok na całą ulicę Kochanowskiego :) Widzę jak panowie z OPK-u przyjeżdżają, jak sąsiad idzie na działkę i obserwuję co się dzieje u mnie ;) także jestem na cenzurowanym jak jestem na działce :) dostaje informacje jak mam pracować z tarasu kierowniczki :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze, że wykonane telefonem komórkowym ;) Mam jeszcze dwa takie, ale wybrałem najładniejsze. I z nowych informacji - mamy umówionego kierownika budowy.

 

Aha, wracając do tematu zdjęcia. Zachód słońca był faktycznie nieziemski. Chciałem sfotografować Waszą działkę na tym tle, ale bałem się, że właściciel może sobie tego nie życzyć więc odpuściłem :(

Edytowane przez klaudiuszozo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...