Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Do rozpoczynających budowę


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 437
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kiziorowo - niezłe tempo w budowaniu. U nas hydraulik wchodzi w poniedziałek, zaraz po nim ma działać elektryk a zaraz potem wylewka i tynki, jeśli będzie pogoda dopisywała to powinno się udać, aby wyschły szybko wylewki zeby kłaść podłogi, robić schody itd. Do szybkiej wprowadzki potrzebna kaska, ale tak naprawde sama nie wystarczy, trzeba mieć dużo czasu na wybory, trafne decyzje i wszystko to w odpowiednio wcześniejszym czasie. Na kuchnie trzeba czekać u mojego wykonawcy 2 miesiace i do tego trzeba już podejmować decyzje jaka ma być, to samo z drzwiami zewnętrznymi i wewnętrznymi, schodami.

Porównywania, wybory, szybkie i trafne decyzje, dopasowania...zamówienia i oby z tym wszystkim wyrobić się do czerwca tego roku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lilly, ja mam do sprzedania. Co prawda Dolny Sląsk, ale mogę Ci wysłac kurierem :). Kompletna rbetka. Gniazdo 230V i 400V. Zabezpieczenie 32A. Zamykana na kluczyk z nogami które możesz wkopać w ziemię. Do tego ok 2m kabla przyłączeniowego. Mogę Ci wysłać zdjęcia jak bedziesz zainteresowana. Cena 300 zł + przesyłka (gdzieś z 30zeta). Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęliśmy 8 czerwca 2011 r. Ekipa chwalona i polecana na FM. Najpóźniej we wrześniu mieli wejść dekarze.

Na dzień dzisiejszy:

- dach zakończony w 90 % (ekipa dekarska w zasadzie w porzadku - zdążyli przed zimą, a resztę skończą jak się ociepli),

- schody wylewane - do skucia (wykonane niezgodnie z projektem oraz obowiązującymi przepisami budowlanymi),

termin zakończenia SSO - nieznany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

Cześć,

Mamy działkę piękna nad jeziorem z jednej strony graniczącą z lasem poprostu cudo....cięzko bylo z pozwoleniami ale już są po trudach urzędniczego bełkotu i formalności papierkowych trwających 2 m-ce,

Mamy projekt można powiedzieć ze identyczny jak :http://archon.pl/gotowe-projekty-domow/dom-w-laurach/m4ba398e83a839 ale po małych zmianach dla osób niepełnosprawnych także nie odbyło łatwo pozwolenia przyłacza instalacje kolejne 3 m-ce urzędniczych i papierkowych cyrków.:)

A teraz zaczynamy budowe w wakacje bo czekamy na pieniążki.

Mam mnustwo pytań bo nigdy nie uczestniczyłam w żadnej budowie i troche mnie to przeraża ale i ekscytuje.

Chciałabym abyście obejżeli ten projekt i powiedzieli co myslicie odnośnie realizacji na co mam sie przygotować na co zwrócić uwagę i na co uważać

Chcemy wynając jakąś firme ekipe która zajmie sie wszystkim od a do z bo my nie mamy czasu na pilnowanie wszystkiego.

Prosze o wszystkie dobre rady

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...