Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

DANIEL - komentarze


Recommended Posts

  • 4 weeks później...
witam, budujesz, widzę, z ytonta, ale chyba 24 cm, ja mieszkam już drugi rok w 40-tce, bez ocieplenia, tylko tynk, świetna sprawa, ciepły zimą, latem trzyma chłód, jest ekstra; wybierz okna Urzędowskiego, trochę drogie, ale sprawują się OK, z tym że od wschodu (w kuchni) mam potrójne szyby i od południa (tarasowe) też trzyszybowe; ogrzewanie mamy wszędzie elektryczne (maty grzejne), też świetna sprawa, jest cieplutko i niedrogo (taryfa G12 weekend); też mamy parterowy, strych jest tylko strychem, i tutaj ostrzegam: ktoś nas namówił na sufit z desek, profili, ocieplony watą, bo po co, bo taniej i takie tam. Lepiej zrób normalny, wylany betonowy. My żałujemy, że tego nie zrobiliśmy, życzę powodzenia w zmaganiach, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Ytonga - część elewacji będzie z klinkieru lub innych kształtek ceramicznych - nie wiem jeszcze czy będą to płytki klejone do styropianu, czy np. kształtki na konstrukcji typu Novabrick a może Euronit lub jakiś wynalazek poliuretanowo-klinkierowy ? nie wiem ... dlatego Ytong 24 cm pozostawia mi najszersze pole manewru.

Urzędowski - zawsze myślałem, że robi tylko drzewo ... a ja jakoś nie jestem przekonany aby dopłacać kilkadziesiąt procent do drzewa ... choć widzę, że ma też PCW w ofercie.

Strop już zamówiony i zapłacony - opierać się będzie na pasie dolnym wiązara w części budynku a częściowo tylko podwieszony sufit to pasa dolnego wiązarów.

Dzięki za życzenia !

Edytowane przez sosik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 5 months później...
  • 3 weeks później...

Witam sosik

 

Musze przyznac że szukam projektu od dluzszego czasu i Daniel spełnia wszystkie wymagania.

Pogratulować zmian, jak je zobaczyłem to pomyślałem sobie że gdybym stawiał Daniela to pewnie zrobiłbym podobnie bo potrzebuje 4 sypialni ( 1 goscinna wiec moze byc jakas mala zeby goscie za dlugo nie zostawali :) )

Czy była by możliwość kontaktu mailowego chciałbym zapytać o kwestie kosztów i czemu wybrał Pan wiazary vs standardowa wiezba drewniana.

Pewnie będę mieć pare innych pytań jak się zdecyduje na ten projekt.

Jeśli molbym prosić o dokładniejsze zdjęcie rzutu po przerubkach chciałbym zobaczyć wymiary jak wyszły bo dokładnie nie widac tu na tym.

 

Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...