Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wuwok wyobraż sobie że ludzie mają inne zajęcia niż siedzenie 24/7 na forum /tzw. jednopostowcy/. Berdnard dzięki chociaż za wskazanie kierunku zmian. A gdyby tak zaślepić silikonem otwory w pierwszej podkówce od zasobnika a z góry zamknąć ją kątownikem tak żeby powstała bariera która wymuszała by ruch popiołu w stronę otworów napowietrzających /oczywiście z drugiej strony przy zaślepce palnika też zamocować taki płotek/. Tanio i praktycznie bezinwazyjnie. Będzie trochę lepiej czy szkoda sobie d..y zawracać? Pozdrawiam

 

Witam tak masz racje- szkoda sobie d..y zawracać? przepraszam

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z tego, co się orientuję, to wuwok - jak tylko pali w piecu - włącza sterownik. Przykład - zobacz sobie na esterownik.pl

Nie pali cały czas, bo jak podkreślał wielokrotnie - ma dom na wykończeniu i nie ma potrzeby, by piec pracował ciągle.

 

A ja - jakbyś tylko dobrze pokojarzył - dopiero się rozglądam za piecem. Więc jak Ci włączę sterownik, hę?

 

Poza tym - warto, byś skupił się na swoim wątku dotyczącym RBRa, którego jesteś dumnym użytkownikiem. Bo innym zadowolonym użytkownikom nie pozwalasz się swobodnie wypowiadać, tylko od razu krytykujesz OEPy.

 

Posty TroJanki z tematu o RBR:

 

a ja czuje sie oszukana i zdradzona zarazem...

Mój szacowny małżonek też zakupił piec (już nieważna marka), ale...

Chyba trafiliśmy na jakiegoś niepozbieranego sprzedawce - ani nas nie lubi, ani chwali, ani nie zaprasza na jakieś imprezy (jak tu na przykład).

Ten kociołek też czuje się oszukany...Tęskni, płacze, wręcz się dławi ekogroszkiem, usycha z tęsknoty za sprzedawcą... a ten nic - sprzedał i myśli, że po sprawie...

Może ktoś z szacownych forumowiczów podpowie co zrobić, by być równo traktowanym?

 

Bo ewidentnie - takie zachowanie boli.

 

Byłam sprawdzić - i jest to mniej więcej tak:

palnik jest czarny, moc chyba dość potężna, bo nieźle dmucha, a kolor samego pieca - siny.

Mnie nic to nie mówi w ogóle - może ktoś pomoże?

 

Wynika z tego, że nie rozglądasz się za kotłem tylko masz już RBRa, który jest do niczego.

Armia żołnierzy OGNIWA i zawijana ruszyła na wojnę, a wuwok jest jedmym z komandosów

Edytowane przez zyzolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty TroJanki z tematu o RBR:

 

 

 

 

 

Wynika z tego, że nie rozglądasz się za kotłem tylko masz już RBRa, który jest do niczego.

Armia żołnierzy OGNIWA i zawijana ruszyła na wojnę, a wuwok jest jedmym z komandosów

Jeżeli przeczytasz to co zacytowałeś to w ostatnim cytacie jest kolor siny. Chyba nie sądzisz że te kotły zmieniły kolor? :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, moze sie jeszcze analizy psychologicznej doczekam :) Faktycznie, to dosc wazne i istotne jest :)

RBR wydawal sie ciekawy, ale nie o takie cos chodzi. Nie moglam znalezc na watku czegos, co by mnie na 100% zainteresowalo. Przegladam zatem watek Ogniwa i jedyne, co sie rzuca w oczy to jedna osoba, ktora wiecznie ma jedno i to samo do powiedzenia.

To sie odezwalam-chyba wolno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, moze sie jeszcze analizy psychologicznej doczekam :) Faktycznie, to dosc wazne i istotne jest :)

RBR wydawal sie ciekawy, ale nie o takie cos chodzi. Nie moglam znalezc na watku czegos, co by mnie na 100% zainteresowalo. Przegladam zatem watek Ogniwa i jedyne, co sie rzuca w oczy to jedna osoba, ktora wiecznie ma jedno i to samo do powiedzenia.

To sie odezwalam-chyba wolno

To napisz czego szukasz a jest tu tak wielu specjalistów to pewnie coś ci doradzą a na pewno znajdą to czego szukasz.

Wtedy analizy psychologicznej nie będą robić :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty TroJanki z tematu o RBR:

 

 

 

 

 

Wynika z tego, że nie rozglądasz się za kotłem tylko masz już RBRa, który jest do niczego.

Armia żołnierzy OGNIWA i zawijana ruszyła na wojnę, a wuwok jest jedmym z komandosów

 

Zyzolek nie jestem komandosem,wątła budowa do tego wrodzona lagodnosc[glupota :) ]sprawia ze nawet w wojsku nie bylem :) Nasz kontakt tutaj można porównać do..wypraw krzyżowych rbr-ów na pogańskie ,zacofane tereny ogniowcow :). Staracie się nas zbawić dobrym eko i komora szamotowa,nie damy się pełni buty i sadzy :) . jeśli tak chcecie konfrontacji to proponuje Płowce???..[w sumie tam Łokietek tylna straż rber-krzyżaków pokonał :D to lepiej nie ] Grunwald ..tak! wiec oczekuje na wasze dwa nagie piece które przyjmiemy na znak dobrego naszego spalania .Aha szukam chętnego na wielkiego mistrza..który chce? [w końcu tu tak wielu mistrzów palaczy :D ] Maga już znam tutaj ..pojawia się pod wieloma postaciami .czarodziej jednego zaklęcia [czary mary ogniwo złe ble ble itd ] :D..sorki za tekst ale ja posiadam poczucie humoru i mam dystans do piecy i calej tej walki..tak to jest jak sie człowiek nieraz w pracy nudzi :D

A serio Zawijana nie znam i czy ma kasę czy nie to mnie nie interesuje!! Sam pisałem ze chce poprawić co nie co w piecu [jutro palnik rozbiorę] ..nie szukam wojenek itd ..ale ciężko zrozumieć mi kogoś co pod wieloma nikami się pojawia i w koło to samo mówi

zrobię zdjecie palnikowi po rozbiorce ,poza tym cykne fotke jakim MIAŁEM ja pale ..nie eko a jak pisałem typowym syfem..stad zadowolenie..co załaduje spali w miarę ekonomicznie

Edytowane przez wuwok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Novy!
No, moze sie jeszcze analizy psychologicznej doczekam :) Faktycznie, to dosc wazne i istotne jest :)

RBR wydawal sie ciekawy, ale nie o takie cos chodzi. Nie moglam znalezc na watku czegos, co by mnie na 100% zainteresowalo. Przegladam zatem watek Ogniwa i jedyne, co sie rzuca w oczy to jedna osoba, ktora wiecznie ma jedno i to samo do powiedzenia.

To sie odezwalam-chyba wolno

Nie tylko jedna. Ale dzięki jej wypowiedziom następni wiedzą że coś tu nie tak z kotłami OEP.Coraz więcej niezadowolonych i ciekawych piszących o problemach z ich nabytkiem. Rok temu,ba dwa lata temu nie było tu takich.To Ciebie nie dziwi ale innych już tak ;) Zrozum,popyt stanowią zadowoleni ale użytkownicy a nie klakierzy marki i sprzedawcy.Masz gotowy materiał do przemyśleń. Za free.Co z tym zrobisz,twoja rzecz.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko jedna. Ale dzięki jej wypowiedziom następni wiedzą że coś tu nie tak z kotłami OEP.Coraz więcej niezadowolonych i ciekawych piszących o problemach z ich nabytkiem. Rok temu,ba dwa lata temu nie było tu takich.To Ciebie nie dziwi ale innych już tak ;) Zrozum,popyt stanowią zadowoleni ale użytkownicy a nie klakierzy marki i sprzedawcy.Masz gotowy materiał do przemyśleń. Za free.Co z tym zrobisz,twoja rzecz.Pozdrawiam.

 

O ja maluczka, wreszcie mnie kolega Novy! oświecił, bo bym zupełnie nie wiedziała, co jest podstawą popytu...

Wie kolega, co mnie dziwi? Że kolega moich słów nie pojął...

Chyba muszę być przyczyną strasznego bólu...

 

I miło, że wróciłeś do swojego pierwotnego nicka ;)

Edytowane przez troJanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Novy!
Zyzolek nie jestem komandosem,wątła budowa do tego wrodzona lagodnosc[glupota :) ]sprawia ze nawet w wojsku nie bylem :) Nasz kontakt tutaj można porównać do..wypraw krzyżowych rbr-ów na pogańskie ,zacofane tereny ogniowcow :). Staracie się nas zbawić dobrym eko i komora szamotowa,nie damy się pełni buty i sadzy :) . jeśli tak chcecie konfrontacji to proponuje Płowce???..[w sumie tam Łokietek tylna straż rber-krzyżaków pokonał :D to lepiej nie ] Grunwald ..tak! wiec oczekuje na wasze dwa nagie piece które przyjmiemy na znak dobrego naszego spalania .Aha szukam chętnego na wielkiego mistrza..który chce? [w końcu tu tak wielu mistrzów palaczy :D ] Maga już znam tutaj ..pojawia się pod wieloma postaciami .czarodziej jednego zaklęcia [czary mary ogniwo złe ble ble itd ] :D..sorki za tekst ale ja posiadam poczucie humoru i mam dystans do piecy i calej tej walki..tak to jest jak sie człowiek nieraz w pracy nudzi :D

A serio Zawijana nie znam i czy ma kasę czy nie to mnie nie interesuje!! Sam pisałem ze chce poprawić co nie co w piecu [jutro palnik rozbiorę] ..nie szukam wojenek itd ..ale ciężko zrozumieć mi kogoś co pod wieloma nikami się pojawia i w koło to samo mówi

zrobię zdjecie palnikowi po rozbiorce ,poza tym cykne fotke jakim MIAŁEM ja pale ..nie eko a jak pisałem typowym syfem..stad zadowolenie..co załaduje spali w miarę ekonomicznie

Fajny z Ciebie gość,dzięki za teorię o wielu nickach,że też na to nie wpadłem,teraz sprawa wyjaśniona. Wszyscy niezadowoleni z tego szmelcu o dumnej nazwie OEP to byłem ja.Wszystko jest już jasne, teraz kup spawarkę,i inne zabawki i za 8k masz zabawkę "zrób to sam".Pa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny z Ciebie gość,dzięki za teorię o wielu nickach,że też na to nie wpadłem,teraz sprawa wyjaśniona. Wszyscy niezadowoleni z tego szmelcu o dumnej nazwie OEP to byłem ja.Wszystko jest już jasne, teraz kup spawarkę,i inne zabawki i za 8k masz zabawkę "zrób to sam".Pa :)

 

Teoria o wielu nickach... Czy to nie powinno Ci czegoś przypominać? Pierwszy podejrzewasz wszystkich "wrogów zielonego" o to, że takowe zwielokrotnione nicki posiadają ;)

 

Uderz w stół... ;)

Edytowane przez troJanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam spawarke..dostałem w wyposażeniu do ogniwa :) Moge tez ci rbr pospawać :).Sluchaj a nie masz zamiaru zmieniac juz pieca??w końcu ten już stary z tydzień ma , Zawijany kończą nowy piec?? szukają testera i klienta na ich cacko..pewnie ci zniżkę zaproponują za promocje ich towaru na necie :D A to umiesz :) .Pewnie sie dogadacie..tez pozdrawiam:D

 

Czytałem cały watek od nowa [o OEP] i zwróciłem uwagę ze co jakiś czas pojawia sie zadowolona osoba z kociołka i bezinteresownie go broni[podkreślam użytkownik nie sprzedawca lub ktoś powiązany w jakiś finansowy sposób!!],na różne sposoby [jeden lepiej inny gorzej ale jednak] czyli o czymś to świadczy ...po jakimś czasie się zniechęca ,to pojawia się następna .A atakuje generalnie ta sama osoba,pewnie ma racje ale czy to nie jest dziwne??. Oep zanim kupiłem miał jedna zaletę a mianowicie ze Zawijany rozłożyły go na czynniki pierwsze pozwolili opluwać towar,choć bronili swoich racji .Czyli kupując towar kupiłem go świadomie..wiele komentuje oep bo ich kotły lepsze tyle ze nie znają budowy dobrze swoich pupili z kotlowni a dziwnym trafem idealnie wiedza wszystko na temat oep .Wiem wiem czepiam sie ..ale gdy ktos pisze ze ma super piec ale czyści go tez co zasyp i popiół wybiera 2 razy na zasyp eko to ja rozumiem.[w niebieskim była by to wada]Jeśli zadowolony to czemu ja mam mówić ze ma chu.. kociołek?? jak jemu pasuje to wszystko jest ok ..

Edytowane przez wuwok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TroJanka to w końcu masz ten kocioł czy nie ?

Bo raz piszesz że szukasz a raz że mąż kupił.

Pisałaś że jakiś problem masz z tym kotłem na wątku o RBR.

Zadeklarowaliśmy chęć pomocy w ustawieniu i już się nie odezwałaś.

TroJanka, nie odpowiedziałaś mi na proste pytanie, masz czy nie masz bo już nie wiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...