Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Łazienka - Matima


matima

Recommended Posts

Witam

Mam prośbę do Forumowiczów jako ze nie mieszkam w Polsce a tutaj mam swój domek nie mogę za często przyjeżdżać i doglądać prac w domku i to niestety spowodowało pomoc teściów przy pilnowaniu budowy i wykańczania:bash: teściowa postanowiła mnie uszczęśliwić płytkami do łazienki dla gości, a że lubię niebieski kolor (w ubraniach) kupiła mi płytki euforia bez i blue.... pomocy jak zaaranżować łazienkę w tych kolorach????? łazienka 2x2m ma być ubikacja kabinka prysz i umywalka.

Proszę pomocy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam prośbę do Forumowiczów jako ze nie mieszkam w Polsce a tutaj mam swój domek nie mogę za często przyjeżdżać i doglądać prac w domku i to niestety spowodowało pomoc teściów przy pilnowaniu budowy i wykańczania:bash: teściowa postanowiła mnie uszczęśliwić płytkami do łazienki dla gości, a że lubię niebieski kolor (w ubraniach) kupiła mi płytki euforia bez i blue.... pomocy jak zaaranżować łazienkę w tych kolorach????? łazienka 2x2m ma być ubikacja kabinka prysz i umywalka.

Proszę pomocy!!

 

może nie będzie tak źle ;) ale ja na przyszłość poprosiłabym teściowa, żeby nie kupowała niczego bez konsultacji :rolleyes:

 

załóż wątek w Projektowaniu Wnętrz i pokaż rzut pomieszczenia, będzie łatwiej pomóc - a tutaj będziesz mogła za jakiś czas pokazać gotową łazienkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam prośbę do Forumowiczów jako ze nie mieszkam w Polsce a tutaj mam swój domek nie mogę za często przyjeżdżać i doglądać prac w domku i to niestety spowodowało pomoc teściów przy pilnowaniu budowy i wykańczania:bash: teściowa postanowiła mnie uszczęśliwić płytkami do łazienki dla gości, a że lubię niebieski kolor (w ubraniach) kupiła mi płytki euforia bez i blue.... pomocy jak zaaranżować łazienkę w tych kolorach????? łazienka 2x2m ma być ubikacja kabinka prysz i umywalka.

Proszę pomocy!!

Tu masz przykład: http://inspiracje.leroymerlin.pl/mala-lazienka-plytki-euforia,1,26,55117,55117,ssv=2,sbit=2.html

Ale nie wiem, czy dobry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można nie skorzystać.

Z wymianą to nie jest zły pomysł.

 

Z tego co widzę na stronie Cersanitu, to ten beż nie jest bardzo żółty. Może nie będzie tak źle.

 

Ah, i mała dygresja. Koniecznie wyraźnie powiedz teściowej, że więcej takich prezentów bez ustaleń sobie nie życzysz.

Bo od płytek się zaczęło, a nie wiadomo na czym się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile każdego koloru kupiła teściowa? Ile dekorów?

 

Dziewczyny, weźcie pod uwagę, że aranżacje własne Cersanitu przekłamują kolory :( Na fotkach realizacji to nie wygląda tak dobrze:

 

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQe65wa_TeWuMtSiT56cAg45LoUOERgjn7MQ4tpc2Z4Jxtex0we-Q

 

http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcStH3yQYLFAiN3aAGP2AFs27t18-Xn8grid0NmTq_rFzEngr1ZtMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za rady Dziewczyny bez jest nawet znosny i niebieski tez ale nie w mojej łazience:bash: ja miałam inna wizje chcialam szarosci... rozmawiałam z teściową i moze dobrze ze dopiero na swieta wracamy do Polski

 

najwięcej koloru bezowego 10opakowań niebieskiego 5opakowań dekor duze płytki bez 10sztuk niebieski 5 sztuk, listwy dekor niebieski ok 20sztuk jeśli dobrze podala dane

 

płytek wymienić się nie da powiedzieli że czas był do 14 dni a ja dowiedziałam się po czasie jak niespodzianka to niespodzianka;)

 

BARDZO DZIĘKUJĘ ZA RADY!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz wrzuć rzut łazienki. Chociaż nie wiem czy jest sens, bo jeśli tak szczegółowo podobierane są pojedyncze dekory i listwy, to szanowna teściowa ma już swój projekt łazienki...:rolleyes:

Rozumiem, że płytki na podłogę też Ci teściowa kupiła.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

matima a chociaż za swoje pieniądze kupiła?

bo słyszałam histrorie znajomej jak to jej teściowa dekoracje jakieś zamówiła - jakieś zasłony, obrusy i takie tam ... i paczka przyszła ale do zapłaty :D !!! nie muszę mówić, że nastał dłuższy czas milczenia między znajomą a jej teściową :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh... ja dziękować wszystkim że moja teściowa 1000km odemnie jest :D

i zupełnie nei ma ryzyka, że będzie chciała mi kupić płytki [pewnie nawet jakbym bliżej była].

 

no ale czemu jeszcze nie pędzisz z naręczem kwiatów w podzięce ;)

 

a czy np. ona u siebei nie chciałaby zrobić remontu? bo może w jej łazience by te płyteczki idealnie się spasowały :D ? no skoro mamusi się tak bardzo podobają ;) i będzie mogła zaaranżować tak jak chce.

 

a tak serio - to może nie będzie tak źle!!! trzeba widzieć szklankę pół pełną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieciekawa sytuacja.

 

Ponieważ nie raz były "przeboje" z moją teściową wiem z doświadczenia że jak chce się żyć po swojemu to trzeba przynajmniej raz a konkretnie się postawić. Owszem będą dłuższe ciche dni, pewnie jakaś awanturka wybuchnie ale z czasem "rozejdzie się po kościach" i będzie ok.

Powiedz teściowej że jesteś jej wdzięczna za prezent ("kilka stówek to w końcu kosztowało") jednak masz zupełnie inną wizje łazienki i upatrzone inne płytki i dlatego chętnie sprezentujesz je JEJ. Ostatecznie możesz płytki przyjąć ale np. ułożyć je w kotłowni albo pralni o ile takie pomieszczenia posiadacie w domku. Ale to pewnie skończy się jeszcze większym "fochem" :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

teściowej się nie pozna dopóki się z nią nie zamieszka ja mieszkam od niej baaardzo daleko i rozmawiałam z nią przez neta i trochę jak byliśmy czasem w Polsce jako że mieszkamy daleko a teściowa boi sie latać samolotami więc wydawała sie ok

ale teraz jak się mamy sprowadzić a ktos musi przypilnować budowy musimy miec kontakt z nimi a że moj M jedynak to oczko w głowie swojej mamusi...

próbowałam rozmawiać i tłumaczyć mojej T ale to na nic jest śmiertelnie obrażona a wspomnienie że gdzieś indziej płytki położymy to totalny huragan

najgorzej wychodzi na tym M między młotem a kowadłem więc pewnie skapituluję dla niego bo obiecał że za jakiś czas zmienimy na inne i sam je skuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...