Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

xrrr82

Recommended Posts

Witam :)

 

aga ..gadaj co jest grane

a ty marjucha, choc z Toba nadal nie gadam 8) , powiem ci :D , ze twoje kiepskie samopoczucie wynika z tego , ze bierzesz za duzo na siebie :-?

kto to widzial dwie naraz :o :o :o

po co ci ta beata ??? anka ci nie wystarcza ?? :wink: :wink: :wink:

re re kum kum

rere kumkum

W wolnym tłumaczeniu:

Ania w zupełności mi wystarcza, ale Beata ma w sobie to coś :roll: :wink:

Tak poza tym to nie wiem czy ja w końcu z Tobą gadam czy nie gadam. :p 8)

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

ty ze mna gadasz :D

to ja z toba nie gadam piszac ci wlasnie o tym :lol: :lol: :lol:

mowie ci ( :lol: :lol: :lol: ) , zostaw narazie te beate i zajmij sie anka

to poprawi ci samopoczucie 8) :wink:

 

jea gacie uciekinierze :evil:

 

http://www.zonalibre.org/blog/pepitillacolora/archives/tanga.jpg :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 300,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • ila66

    12907

  • Jajcek

    11250

  • andre59

    10913

  • frosch

    10617

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Na Internetowym Forum Policyjnym funkcjonariusze zastanawiają się, w jaki sposób mogą jeszcze zaprotestować. "Skoro nie możemy strajkować, to możemy zrobić coś innego, co zwróci uwagę wszystkich ludzi na nasz los. Każdy z nas posiada w domu aluminiową łyżkę lub widelec. Niech każdy 5 lutego włoży taki metalowy element do koperty i wyśle zwykłym listem do Komendy Głównej Policji. Zmasowana akcja na pewno odbije się echem zarówno w KGP, jak i w mediach, jeżeli w klika dni dostaną korespondencję kilku tysięcy sztućców. Może za ten drogi aluminiowy złom kupią jakiś nowy radiowóz...?" - zachęca na forum funkcjonariusz z Warszawy.

 

Pod pomysłem zorganizowania akcji "widelec" podpisało się kilkuset funkcjonariuszy. "O to właśnie chodziło! Taką akcję możemy zrobić bez obaw. Śmiech jest silniejszą bronią niż groźby" - dodaje gliniarz z opolskiego.

http://miasta.gazeta.pl/lodz/1,35136,4881412.html

 

Witam popołudniowo :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...