Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

xrrr82

Recommended Posts

]Rankingum Rekordum

 

16. kasztanka,stukpuk - 94

17. retrofood - 93

18.

19. maksiu-88

20. teska - 78

 

Streszczenie: Nudy.......panie nudy.........sie nic nie dzieje......

 

Dla kogo to puste miejsce pod numerem 18- tym? :o :wink:

 

Stuk miesza w rankingu. Chce bardzo szybko dogonić Ilonkę :wink:

 

 

Jak zdobęde jeszcze jedną stronke to się wyrówna :roll: :wink:

 

A co Ilonke dogonie to mnie znowu odstawi :cry: , marne szanse........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 300,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • ila66

    12907

  • Jajcek

    11250

  • andre59

    10913

  • frosch

    10617

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A ja idę szukać żonki sukienki!!!!!!!!! :-? :o Uszyła sobie(na wesele mojego brata) coś gadzina jedna i nie chce pokazać!!!!!!!!! :evil: :evil:

Ciekawe gdzie ją skitrała? :o

Przecież musze wiedzieć za co zapłaciłem tyle kasy :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :-? :lol:

 

Stuk w ramach gratek ......

 

http://www.sisi.pl/images_cache/802580f00f03e2ed24a2f3836bd2ee6d.jpghttp://www.sisi.pl/images_cache/9b92ba20e7890057651157e94ca5bd61.jpg

 

 

 

 

 

 

 

......sukienka, której szukasz :lol: :wink: :oops:

:wink: :lol: :roll:

 

Tylko czy ta sukienusia nadaje sie na wesele? :roll: :wink:

Nadaje się jak najbardziej!!!!!!

 

 

Ale swojego czasu na moim weselu ksiądz zwrócił uwagę świadkowej za zbyt wyzywającą sukienke!!!!!!! :o :o :o Chciał ją wyrzucić!!!! :o :o :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja idę szukać żonki sukienki!!!!!!!!! :-? :o Uszyła sobie(na wesele mojego brata) coś gadzina jedna i nie chce pokazać!!!!!!!!! :evil: :evil:

Ciekawe gdzie ją skitrała? :o

Przecież musze wiedzieć za co zapłaciłem tyle kasy :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :-? :lol:

 

Stuk w ramach gratek ......

 

http://www.sisi.pl/images_cache/802580f00f03e2ed24a2f3836bd2ee6d.jpghttp://www.sisi.pl/images_cache/9b92ba20e7890057651157e94ca5bd61.jpg

 

 

 

 

 

 

 

......sukienka, której szukasz :lol: :wink: :oops:

:wink: :lol: :roll:

 

Tylko czy ta sukienusia nadaje sie na wesele? :roll: :wink:

Nadaje się jak najbardziej!!!!!!

 

 

Ale swojego czasu na moim weselu ksiądz zwrócił uwagę świadkowej za zbyt wyzywającą sukienke!!!!!!! :o :o :o Chciał ją wyrzucić!!!! :o :o :evil: :evil:

 

A wystarczylo chusteczkę chawtowaną położyć na dekolt :wink:

 

Ale to fakt, w tamtym roku w jednej z parafii ksiądz nie udzielil ślubu bo panna mloda według niego miała zbyt wyrazisty dekolt :oops:

 

Podejżewam, że miał problemy ze skupieniem się nad regułkami liturgii ślubu oraz skupieniem wzroku w jednym miejscu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już im się całkiem w głowach poprzewracało!

Ja bym iim dał normalną pensje i niech się żenią!!!!!

 

W pełni cię popieram.

 

Zero celibatu - ustalona pensja przez radę parafii - odpowiedzialność za posiadaną rodzinę i wtedy niech się wykazują dobrocią serca i dobrymi radami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuk od piatku będe miał "czytaj moja córa i moje żenidełko" takiego małego sierściucha kocurka. :evil: Jak takim czymś sie opiekować bedzie miał 2 miesiace :roll:

 

Prawie trzy tygodnie temu musiałem pożegnać się z moją kundelką poprzez tzw. humanitarne uśpienie przyczyna hroniczna niewydolność nerek. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuk od piatku będe miał "czytaj moja córa i moje żenidełko" takiego małego sierściucha kocurka. :evil: Jak takim czymś sie opiekować bedzie miał 2 miesiace :roll:

 

Prawie trzy tygodnie temu musiałem pożegnać się z moją kundelką poprzez tzw. humanitarne uśpienie przyczyna hroniczna niewydolność nerek. :cry:

 

Super, że będziecie mieli kotka!!!!!!!!! Zobaczysz ile radości mogą dostarczyć taki tupot małych łapek :D :D :D :wink:

Najażniejsze to kuwete mu zaraz wyszykować i wsadzać go często do niej. Koty są inteligentne i szybko sie nauczy!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuk od piatku będe miał "czytaj moja córa i moje żenidełko" takiego małego sierściucha kocurka. :evil: Jak takim czymś sie opiekować bedzie miał 2 miesiace :roll:

 

Prawie trzy tygodnie temu musiałem pożegnać się z moją kundelką poprzez tzw. humanitarne uśpienie przyczyna hroniczna niewydolność nerek. :cry:

 

Super, że będziecie mieli kotka!!!!!!!!! Zobaczysz ile radości mogą dostarczyć taki tupot małych łapek :D :D :D :wink:

Najażniejsze to kuwete mu zaraz wyszykować i wsadzać go często do niej. Koty są inteligentne i szybko sie nauczy!!!!!!!

 

Nie jastem przeciwnikiem zwierzątek w domu ale na dzień dzisiejszy nie jestem tym zachwycony /po 14 latach małzeństwa nie sprzeciwia sie małzonce :wink: /

 

To mówisz, że często z kocurkim do kuwety i ograniczyć jego własną kreatywność :roll:

 

To ja wiem co zrobię -------

 

 

 

 

 

 

 

----------- przypalikuje go w kuwecie jak krowę na pastwisku a do zabawy dam mu motek jakiejś włuczki :o

 

Będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuk od piatku będe miał "czytaj moja córa i moje żenidełko" takiego małego sierściucha kocurka. :evil: Jak takim czymś sie opiekować bedzie miał 2 miesiace :roll:

 

Prawie trzy tygodnie temu musiałem pożegnać się z moją kundelką poprzez tzw. humanitarne uśpienie przyczyna hroniczna niewydolność nerek. :cry:

 

Super, że będziecie mieli kotka!!!!!!!!! Zobaczysz ile radości mogą dostarczyć taki tupot małych łapek :D :D :D :wink:

Najażniejsze to kuwete mu zaraz wyszykować i wsadzać go często do niej. Koty są inteligentne i szybko sie nauczy!!!!!!!

 

Nie jastem przeciwnikiem zwierzątek w domu ale na dzień dzisiejszy nie jestem tym zachwycony /po 14 latach małzeństwa nie sprzeciwia sie małzonce :wink: /

 

To mówisz, że często z kocurkim do kuwety i ograniczyć jego własną kreatywność :roll:

 

To ja wiem co zrobię -------

 

 

 

 

 

 

 

----------- przypalikuje go w kuwecie jak krowę na pastwisku a do zabawy dam mu motek jakiejś włuczki :o

 

Będzie OK.

 

Koty chodzą własnym drogami i pewniakiem sobie kocurek sam znajdzie coś dom zabawy, co mu podpasuje :lol: :lol:

Nasz już niestety :cry: wyrósł z psocenia :-? :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...