Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

xrrr82

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 300,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • ila66

    12907

  • Jajcek

    11250

  • andre59

    10913

  • frosch

    10617

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Hejka Ludziki :)))

co robicie w weekend majowy ???

ja jadę do Darłówka:) mąż na dorsze a ja na plażę łazikować :)))))

 

Stukpuk kutry wpływają ?

 

Teraz z pogodą lepiej i kutry pływają pełną parą. A jaką łajbą mąż wypływa? Może połazimy razem.........hihihihihihiihi

Najnowsze wieści o morskim wędkowaniu znajdziesz na forum wędkarskim SPŁAWIK , i tam można mnie częściej zastać bo na tym nowym muratorze straszne pustki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dość że dziwne te nowe forum to jeszcze nie śmiga tak jak kiedyś :((((((((

 

kuter nazywa się DAR-6 z Darłowa ))

nio mam na pierwszy połów też popłynąć :))) jak morze będzie jak stół bo inaczej wywinę się na lewą stronę :)

 

 

 

czy u Was też taki ziąb na dworze :((((

 

Wczoraj ciepło, ale dziś zimnowato.

Nie znam tego kutra. Poszukaj opini o tym kutrze tutaj: http://www.splawik.com.pl/Wedkarstwo_morskie__56

 

Oddawanie daniny Neptunowi to nic strasznego,idzie się przyzwyczaić, najgorsze pierwsze 4 godziny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ciepło, ale dziś zimnowato.

Nie znam tego kutra. Poszukaj opini o tym kutrze tutaj: http://www.splawik.com.pl/Wedkarstwo_morskie__56

 

Oddawanie daniny Neptunowi to nic strasznego,idzie się przyzwyczaić, najgorsze pierwsze 4 godziny!

 

Stuku - majty tutaj wklejasz a na stronce dla samców trawa już rośnie...

Pływałem na Dar 10, Złotej Rybce, North Starze, Niuśku, Pawle, Gacku, Alisji, Szyprze, Skarpie....:)

Dla Neptuna pokłony oddałem tylko na Skarpie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuku - majty tutaj wklejasz a na stronce dla samców trawa już rośnie...

Pływałem na Dar 10, Złotej Rybce, North Starze, Niuśku, Pawle, Gacku, Alisji, Szyprze, Skarpie....:)

Dla Neptuna pokłony oddałem tylko na Skarpie

 

I który z tych kutrów jest wart uwagi?Co by coś złapać ,a nie wycieczkowo sobie popływać?! Słyszałem, że Gacek jest do bani.

Ja tylko choruję (raz mniej , raz więcej)tylko w drodzę na łowisko, potem ok.

 

A u samców, fakt dawno nie byłem, jakoś przez to nowe forum , wszystkiego się odechciewa!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I który z tych kutrów jest wart uwagi?Co by coś złapać ,a nie wycieczkowo sobie popływać?! Słyszałem, że Gacek jest do bani.

Ja tylko choruję (raz mniej , raz więcej)tylko w drodzę na łowisko, potem ok.

 

A u samców, fakt dawno nie byłem, jakoś przez to nowe forum , wszystkiego się odechciewa!!!!

 

Polecam Złotą Rybkę, armatorem jest p. Łukasz Sochoń. Bardzo w porządku gość i kuter też przynosi dobry połów. Albo Skarpa i p. Kusińskiego, też gościu na poziomie.

A forum się poprawia.

Dostałem powiadomienie o wpisie na tym wątku chociaż go nie subskrybowałem, będzie dobrze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...