Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do Domek prosty Marka i Joanny .


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 55
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 4 weeks później...
  • 4 months później...
  • 3 weeks później...

Witam,Po przeczytaniu twojego wątku stwierdzam że możemy sobie podać rękę jeśli chodzi o załatwianie prajektów, papierów, kredytu etc.

 

My planujemy zrobić dobudówkę wielkości 6x9 m. Architekt prawie rok robił dla nasz projekt, który później okazało się ze jest pełen błędów. PnB dostaliśmy bez większych problemów, ale bank nas wstrzymał na 2 miesiące! Dzis jednak idziemy podpisac umowe i zaczynamu w przyszłym tygodniu.:wave:

 

Trzymamy Wam kciuki żebyście mogli zacząc jak najszybciej. Sami wiemy jakie to czekanie jest frustrujące.:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Straszne macie te początki. Ale później na pewno będzie lepiej! U nas papiery też się ciąąągnąąą, teraz czekamy na warunki techniczne przyłącza prądu - już 2 miesiące, bo też coś tam im brakowało i trzeba było uzupełniać dokumentację. A ja też jestem niecierpliwa i chcę JUŻ budować :D Pozdrawiam i będę zaglądać.

P.S. Pochodzę z Twoich stron :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tragedia z tą biurokracją.

:)

 

No i z architektami...

No i z ekipami...

No i z fachowcami...

No i z ...

Taaa, to nie będzie bajka :)

Cierpliwość to podstawowa, najważniejsza cecha inwestorska...

Powodzenia !!!

PS

Też się naczekałem...aż w końcu pokazali mnie w Kronice jak narzekam na proces decyzyjny i nie wiem czy to przypadek :) ale poszło już szybko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey,

tak mi się jeszcze przypomniało, że nie widziałem Cię chyba na naszej Grupie szczecińskiej-najbardziej aktywnej grupie budującej na forum :)

Zapraszamy, zawsze dużo informacji lokalnych, może poznasz sąsiadów ....

 

http://forum.muratordom.pl/group.php?do=discuss&discussionid=2785&gmid=1122740#gmessage1122740

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...