Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze Guthouse


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Basiu, jak chcesz wkleić linka to musisz zwrócić uwagę na to , żeby nie było podwójnego http. W tym okienku, które się pojawia przy wklejaniu linków jest już jedno http.

 

A poza tym to się witam. Będę sobie zaglądać:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ależ ja miałam na myśli elewację :D Bo wytężam wzrok, żeby coś dostrzec na avatarku... a zapowiada się bardzo ładnie.

mnie się Twój domek bardzo podoba, bardzo .

Aha będziemy mieć te same drzwi wejściowe tylko ja w szarym kolorze i bramę też.Jutro wrzucę wizualki bo muszę je najpierw przenieść na picassa program

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przywędrowałam z wątku mireli99 a propo rozmowy o płytkach Zirconio.

Bardzo proszę jak masz możliwość zrób na żywo zdjęcia białych płytek z tej kolekcji i szarych.

Ja też mam mętlik w głowie co do koloru łazienki. Biała, szara, grafitowa.

Ostatnia moja myśl po uwadze mireli, że będzie się brudzić biała fuga na podłodze, mam myśl o grafitowej podłodze (Zirconio Negro) i białych ścianach, ewentualnie jakimś dekorze z tych grafitowych.

A skoro są jeszcze jasno szare ... to już też nie wiem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też mam mentlik, ostatnio chciałam całą grafitową, ale boję się że będzie za ciemno.Widziałąm szare i ten kolor jest ładny, te niby białe też ładne. Jutro się tam wybiorę bo też muszę coś zaplanować, aczkolwiek mam czas.Jeszcze ze 2 miesiące.Myślę aby je polączyć z drewnem teakowym.Powiem szczerze teraz czarne w formacie 60x60 są w cenie promocyjnej czyli 99 zł, normalnie są po 160.Dlatego gdybym miała jednak je dać do łazienki to wolałabym teraz dokupić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Magma jest w bielsku w ceramedzie (na przeciwko sfery) na podłodze (płytki wielkoformatowe 60x60). Jest podobna to tego zdjęcia http://www.agena.com.pl/sklep/files/mg%2014%2060x60%20natura%5B1%5D.jpg

Znalazłam gdzieś w necie 2 gatunek (poszukajcie w sklepach polecanych przeze mnie we wnętrzach), także szare.

Jeszcze przypomniałam sobie, że dla mnie magma byłaby idealna gdyby nie mały szkopuł: ona wygląda tak, jakby były w niej zatopione takie małe niebieskie ziarenka piasku Dla mnie nie do przyjęcia.

Edytowane przez mirela99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Hej.

Dobrze widzę że dawaliście jakieś pustaki cokołowe (Isomur)?

Nie boisz się tej gliny w fundamentach?

 

Jak się cieszę ,że napisałeś o isomurach, bo widzisz różnica pomiędzy podłogami a oknami u nas będzie 27, więc myślałam o wstawieniu isomuru.I załuję że nie dałam tego w cokoły tak jak Ty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frostzero Ciebie również witam na moich komentarzach.

Ja w tej chwili zajmuję się wyborem ogrzewania i już niedługo powrócę do tematu łazienek.Ja stawiam na szarość lub grafit w łązience. Do tego będzie wanna owalna wolnostojąca i bateria podłogowa wannowa. Zirconio negro kupiłam na parter oprócz salonu i chcę dać białe ściany.Też się boję jak wyjdzie.Płytki czekają e sklepie na odbiór i mam nadzieję że bedę mogła je przetrzymać do jeszcze z miesiąc, dwa.

Ja kiedyś chciałąm Nową Galę, ale Zirconio Negro zdecydowanie bardziej mi się podobają i cena też bo są tańsze- przynajmniej ja tak kupiłam, zaglądaj do mnie , muszę w końcu uzupełnić mój dziennik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

U mnie ogrzewanie już pełną parę i mam jak to mówią nóż na gardle jeśli chodzi o płytki a nadal nic nie wiem.

Widziałam na żywo Magmę Nowa Gala. Jest ładna, ale niestety właśnie granatowa i odpada.

Zastanawiam się jeszcze nad tymi http://lazienki-wroclaw.otwarte24.pl/6092,RAKO-MATERIA-DARSE314plytka-podlogowa-czarna60x30-cm Rako Materia. Oczywiście na razie na żywo ich nie widziałam, próbuję je gdzieś zlokalizować i zobaczyć. Trochę mi formaty nie odpowiadają. Nie wiem już sama. Muszę gdzieś jeszcze tą Radicę namierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem z dolnegośląska, do Wrocławia ma ponad 100 km, do Katowic to nawet nie wiem. Jakoś nie chcę dziennika. Zrobię może galerię, jak już będzie co pokazywać, na razie beton i mury. Wszystko trzeba na żywo zobaczyć, bo obawiam się, że ta Rako może wyglądać tandetnie. Zaraz będę szukać tej Perdona Domus, co mirella99 ma w łazience.

A koncepcję łazienki to mam prostą - czarna podłoga - białe ściany, być może biel ściany złamię w jednym miejscu czarnym pasem płytek albo blat pod umywalki zrobię z czarnych płytek - to by było nawet praktyczniej, bo czarna fuga się nie brudzi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

perdone domus widziałąm na żywo, wygląda też fajnie, ale jest szorstkawa więc mogą być kłopoty z myciem , i chyba Mirella o tym pisała.Zastanów się nad połączeniem faktur, bo białe kafelki na ścianę chcesz gładkie?Aczkolwiek to może wyglądać dobrze, jadę na budowę i zastanowię się w drodze. Źle byłoby odwrotnie gładka - lekka podłoga i ciężkawe kamienne ściany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...