Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze Guthouse


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 6,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

heloł fajnie się u Ciebie zapowiada!!

W temacie kuchni wg mnie ten blat, o który pytasz jest płomieniowany - wyraźne wgłębienia od uderzenia płomieniem. Bądź tylko świadoma, ze taki płomieniowany w rzeczywistości wygląda jak grafitowy. Wiem bo koleżanka ma absolut black płomieniowany i wygląda jak grafitowy/nawet szary. Z satynowanym może być podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu, mam rade w takim razie-zadzwon sobie do MaxFliza-do działu wizualizacji (znajde nr i Ci podam) i oni robia za darma wizualizacje do płytek, które tam sobie wybierzesz. Ja umówilam sie na popołudnie a pojechalam rano i przez kilka godzina wybierałam płytki:) potem pan robi Ci wizualke z Twoich płytek, wstawia przykładowe wyposazenie i naprawde duzo sie w głowie rozjasnia. Tylko musisz kilka dni wczesniej zadzwonic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli geberita nie wkuwałas w ścianę ,a to zrobiło ci uskok i ta głębokość jest głębokością Twojego siedziska?Jeśli tak to ja chcę zrobić identycznie,ale to u mnie nie geberit zrobił wnękę, tylko komin odstaje od ściany, wiec półkę chcę zrobić na głębokość wysuniętego od ściany komina :)

Rozumiem że siedzisko chcesz mieć zaokrąglone-dlatego robisz z mozaiki.Bo normalnie można zrobić zwykłą półkę z lekkim spadem.Mazo chyba ma takie siedzisko nie kanciaste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj basia. dotarłam do ciebie i jestem po oglądaniu na szybko dziennika:) i na 10 stronie komentarzy:)

super dom , z ta barierka pełną bardzo oryginalny i wpisany w klimat domów z lat 70dziesiątych- takie teraz wracają!!!:)

okna w salonie:jawdrop:

kuchnia nie wiem , czy juz zdecydowałaś? biała czy dębowa????

płytki w kuchni podobne doo moich terra black

blat ja mam szczotkowany granit Indian black:) i grafitowe fronty:)

 

wpadnę póżniej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadaj ,zapraszam ,tyle się siedzi i oglada tych domów że mi się miesza,ale muszę zobaczyć Twoją.Widziałam grafitową kuchnię u Ciebie,ale nie wiem czy to była twoja.Jeżeli masz ją w dzienniku to widziałam, bo wertowałam go.

A co byś dałą jako barierkę na podeście w jadalni obok salonu? szkło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia doczytałam , co prawda szybko i wyłowiłam to co najbardziej mnie interesowało.

 

ja mam grafitowe podłogi połączone z dębem szczotkowanym( tak jak ty będziesz mieć). twoje płytki na hol i kuchnię są przepiękne. SUPER:) bardzo fajne, niebedzie widąc brudu,

a więc zestawienia kolorystyczne jak u mnie. ja nie mam bardzo nowocześnie, bo bryła raczej normalna( też jak u ciebie:))

 

kuchnia ja bym jednak nie szła w tak duży kontrast biało- czarne:no: Basia zrób niską zabudową w graficie jak u mnie, a wysoką białą!!!!będzie super.

 

do antresoli jeszcze nie doszłam

 

Basia dla ciebie sesja zdjeciowa moich płytek_G206297.jpg_G206300.jpg_G206301.jpg:)_G206299.jpg

Edytowane przez monika996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli geberita nie wkuwałas w ścianę ,a to zrobiło ci uskok i ta głębokość jest głębokością Twojego siedziska?Jeśli tak to ja chcę zrobić identycznie,ale to u mnie nie geberit zrobił wnękę, tylko komin odstaje od ściany, wiec półkę chcę zrobić na głębokość wysuniętego od ściany komina :)

Rozumiem że siedzisko chcesz mieć zaokrąglone-dlatego robisz z mozaiki.Bo normalnie można zrobić zwykłą półkę z lekkim spadem.Mazo chyba ma takie siedzisko nie kanciaste.

Basiu, siedzisko jest w łazience z sauna i z nia sasiaduje (półka na kosmetyki jest z boku-w scianie z g-k) a wlazience małzenskiej geberit sasiaduje z prysznicem włąsnie i cała sciana -z geberitem i prysznicem jest zabudowana i wneka na kosmetyki "wmontowana" :D moze wrzuce fote-chcesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...