Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze Guthouse


Recommended Posts

kupiłam -w zasadzie nie kupiłam bo nie jest zapłacone,miało być 120 zł za metr kostka z robocizną.Kostkę oni przywieźli ,a robocizny nie:).Ale wybrałam tanią ,taką jak sąsiadka

http://www.kostbet.pl/files/image/produkty/kostki_standard/granit_1_plaski/granitp_ksztalt.jpg

w kolorze grafit i chyba tym,ale pewna nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Basiu nie wiem ,to kostka kostbet, jak kupujesz indywidualnie masz drożej niż przez firmę,któ®a zamawia dużo,a oni właśnie kupowali dużo bo robili jakiś parking.Sąsiadka też płaciła 120 zł kosta+ robocizna.Ale u innej koleżanki to facet koło 100 chciał za samą robociznę.

Sprawdziłam na allegro mają po 54 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu, jako, ze kompletnie sie nie znam na cenach kostki....zapytam głupio: to jest dobra cena w stosunku do innych, tak?:oops:

Ja szukam czegoś w cenie 30-40 zł:

 

Jadar Granito - 30 zł/m2

http://img96.imageshack.us/img96/2789/jadargranito.jpg

 

Libet Akropol - 35 zł/m2

http://img13.imageshack.us/img13/3815/largeakropol1306763622.jpg

 

Jadar Granito Lux - 40 zł/m2

http://img7.imageshack.us/img7/2764/jadaggranistonakrapiany.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrzynka pusta!!!! czekam na wiadomość od Was:)

 

co do kostki ,to my też mamy czarną i białą,ale tak jak pisałam nie jestzapłacona ,bo miało być 120 za metr z robocizną,a ponieważ na jesień mieli robić i nie zrobili to może się wkurzę i powiem żeby sobie ją brali na plecy :)

Taras planujemy drewniany, chcemy go zrobić sami tylko zastanawiam się kto to zrobi, bo Pan Portfel dużo mówi a tak naprawdę robić mu się nie chce-aktualnie strzela do Niemców( sapie przy komputerze i mnie wkurza)

Ja obecnie robię rozeznanie co i jak i kogo by tu wziąć do pomocy.

Podjazd do garażu zrobimy z kostki,ale z miłą chęcią zrobiłabym betonowy,czy znacie kogoś,albo wiecie kto to robi?

Jutro zamawiam parapety ,czy macie wystające czy licują Wam się ze ścianą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kostkę sprawdze gdzie. M kupował, więc nie wiem , czy namiary zapisał.

 

a blat pracochłonny. on jest matowy, więc tłuste palce widać , okruszki , bo ciemny. trzeba na mokro , apotem mikrofibra na sucho:sick: ale ja już się przyzwyczaiłam . I co 6 miesięcy go impregnuję( przez panów od kamienia).

zlew mam podwieszany:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten blat masz śliski,bo tak jak byłam u jednego kamieniarza to on mi powiedział ,że płomieniowany granit to jest szorstki jak kostka,a ten co ja chce to najprawdopodobnie satynowany,w max flizie nie zapytałam co to za granit niestety, nie chce mi się impregnować, chcę tylko ścierać i już, a jaki masz zlew jedno komorowy? masz młynek w zlewie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basia moj blat jest śliski:p a zaimpregnować musisz, bo będzie ci woda wsiąkała i tłuszcz.

 

zlew mam dwukomorowy, bez młynka. i nie jestem z niego za bardzo zadowolona. jest stalowy - i się rysuje, bo mam gładki. jakbym robiła jeszcze raz kupiłabym ze strukturą ( nazywa się to aksamitu:sick:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirello 120 zł za wybranie , utwardzeniei ułożenie,ale najprawdopodobnie ich nie wezmę,szukam dobrego fachowca z polecenia,

nowu mam doła zbyt dużo rzeczy do ustalenia a pomocy nie ma, irytuje mnie wszystko, ja siedzę i się martwię ,druga połowa ma to w dupie,tak jakby to się samo miało zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak pewnie a ile Ty płaciłaś?i skąd wogóle są, może podaj na priva:)

Monika czyli masz podwieszany dwukomorowy tak? czy jedna komora+ druga mała?

i teraz wzięłabyś też metal ale o innej strukturze, dobrze zrozumiałam?

Basia tak wzięłabym strukturę , bo mam gładki:p

 

prześlę ci na priv numer kostkarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...