Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Byle do ... zimy !


eniu

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Awatarek mi zlikwidowali, tytuł mi zabrali, a ja im takie peany kiedyś pisałem... No powiedz, za co mam ich kochać? Wypięli się na mnie dokładnie. Hamownia (to nie błąd! Tak ma być!), po prostu.

Tyle, ze jest tutaj jeszcze trochę porządnych ludzi.

Edytowane przez wykrot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie pamietam. :) Przecie Ci mówie po imieniu czasem.

Nie podlizuj sie, bo w innych tematach też sie udzielasz :p

 

Napisałem przecie, że są tutaj jeszcze porządni ludzie. Nawet nowi są porządni.

Ale admini są do rzyci.

Chodź do nas, bedzie weselej. Coś się zawsze o scyzorykach pogada... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowisz o powrocie do starej formy watku ?? no przynajmniej sie wydalo czyja to zasluga :p

Ale jezeli uwazasz, ze zrobiliscie "akcje" by dzial "wyprostowac" - to mylisz sie - ja tylko bana chcialam - nie wiem - boja sie mnie czy co- jedna osoba tak rozwala watek i robi sobie z niego pierdu pierdu a nikt nie reaguje hm.... Ja sie nawet prosilam i modow i redakcje o bana i nic.... I porzadku nie bedzie dopoki go nie dostane wiec zrobcie akcje - zbanowac swiki (tak by znikly wszystkie moje posty) a potem bedzie....lad i porzadek :p

 

 

To widac, slychac.... jak Wy sie kochacie... ;)

a potem byl slub i zyli dlugo i szczesliwie, mieli gromadke dzieci...

 

 

dopoki

 

 

 

Wykrot bana nie dostal na forum :p

 

1. Dziadek o chlebie babka o niebie. Ja pisuję w dziale "Elektryczność - instalacje i oświetlenie", a co Ty chcesz, to Twoja sprawa.

2. Wykrot bana nie dostał, bo do kwietnia 2010 niemal niczego nie pisał, więc nie było za co. A konto założył wyłącznie na zlot. Bo wtedy jeszcze były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykrot, do licha, jaki miałeś nick??? Bo ja wiem, ze cię znam, ale nie wiem, ktoś ty :) Że tak powiem, znam styl i coś mi majaczy..

A co do BD, szkoda, że tyle osób tam poszło. Ja też próbowałam, ale po pierwsze nie mam czasu na dwa fora, po drugie właśnie te zloty mnie odrzucają. Bo ja nie mam czasu jeździć. No, może raz kiedyś, ale nie ciągle. A wy się tam spotykacie w realu i przez to osoba, która się nie spotyka - jest obca, nie ma o czym gadać. Więc wróciłam do M ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...