Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Kuchnia dopieszczona, nie chciałabym zagracić, ale marzy mi się funkcjonalny robot. Żeby stał na blacie a nie był specjalnie widoczny, wszystko umiał, był prosty, ale solidny I elegancki. Myślałam o MUM 4756, ale boję się czy nie za mało ma mocy. Pojawiły się MUM 5coś tam, ale trochę więcej zajmują miejsca i nie ma jeszcze opinii użytkowników - a tanie nie są. Liczę na Wasze opinie i pomoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Oj piękny rzeczywiście, ale chyba strasznie drogi .....A gdzie go można obejrzeć i kupić?

 

Na przyklad tutaj. Oczywiscie, mozna o WIELE taniej na Amazonie, choc niektorzy maja jakies dziwne obawy. Ja mam juz taki od kilku lat kupiony za $200 :) i sprawuje sie bez zarzutow. Nie dosc, ze ladnie sie prezentuje w kuchni (maja bogata kolorystyke), to jeszcze naprawde dobrze ubija, uciera czy szatkuje (ale to ostatnie wymaga dokupienia przystawki). Same przystawki sa przerozne - do robienia roznego rodzaju makaronow, pierozkow; jest i walek (niezastapiony!); mozna przecierac owoce, wyciskac cytrusy, mielic. Fajna zabawka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

ja tam zwykłego (niezwykłego) zelmera.. bez miski... bo duzo pieke, stale coś nim kręcę i w różnych garnkach lub miskach, bo jedna mi nie strarczy... robię na szybko ciasto jasne w jednej misie, ciemne w drugiej, krem, czy ser w trzeciej... nie wyobrażam sobie mieć takiego z jedną misą i myć trzy razy przy robieniu jednego placka... ma też blender i takie tam różne końcówki i jest ok... i nie psuje się, a używam często...

 

i też jak dla mnie to robot powienien być schowany, nawet w nowoczesnej kuchni, nawet jak kosztował majątek i jest super ładny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...