Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

jak zamaskować kontener na śmieci?


Recommended Posts

Chciałabym jak najtańszym kosztem , ale tez fajnie zamaskować kontener 240 litrowy. Dzisiaj zobaczyłam ofertę tchibo, jest tam fajny pojemnik drewniany , ale na dwa kontenery. Wielu z Was ma prawdopodobnie specjalnie wybudowane domki, ja nie mam na to miejsca. Pojemnik stoi przy bramie i na pewno nie dodaje uroku. Bardzo jestem ciekawa Waszych pomysłów i realizacji, pozdrawiam:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym jak najtańszym kosztem , ale tez fajnie zamaskować kontener 240 litrowy. Dzisiaj zobaczyłam ofertę tchibo, jest tam fajny pojemnik drewniany , ale na dwa kontenery. Wielu z Was ma prawdopodobnie specjalnie wybudowane domki, ja nie mam na to miejsca. Pojemnik stoi przy bramie i na pewno nie dodaje uroku. Bardzo jestem ciekawa Waszych pomysłów i realizacji, pozdrawiam:)

 

u mnie tez bardzo mało miejsca. Małż zrobił taka drewnianą "szopkę " , listewki są poziomo i pod kątek ( tak jakby półotwarte żaluzje ;) ) co dało bardzo nowoczesny wygląd i zachęciło sąsiadów do kopiowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nysza, bardzo dziękuję za zdjęcie, będzie dla mnie inspiracją, jeśli miałabyś jeszcze jakieś dokładniejsze, to prześlij.

 

Proszę o więcej rozwiązań:)

 

Mój śmietnik stoi bardziej na środku, dlatego nie wiem, czy to rozwiązanie jest dla mnie najlepsze. Będę jeszcze rozmyślała nad czymś trochę lżejszym. Zrobię zdjęcie i pokażę jak to u mnie wygląda.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...