Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Majkiego


Recommended Posts

Gratulacje!!! :)

Jest sporo pieknych szczepionych gatunkow, iglastych i lisciastych, do wyboru do koloru :)

Na soliter piekna jest catalpa (surmia bigoniowa) ale odmiana "nana" nie rosnie jak szalona, wielkie jasnozielone liscie:)

Iglaki formowane a'la bonsai... to prawda, zima długa...

pozdrawiam!

KArolina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Majki!

Dzięki za zainteresowanie się starym tematem. Przejrzałam cały Twój dziennik i muszę stwierdzić, że masz piękny domek, super! kuchnię i super żonę (bo chyba to Ona wyhodowała ten wspaniały ogródek?), no i śliczne zdjęcia! Proszę o więcej :)

Gratuluję potomstwa :)))

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Majki!

Dzięki za zainteresowanie się starym tematem. Przejrzałam cały Twój dziennik i muszę stwierdzić, że masz piękny domek, super! kuchnię i super żonę (bo chyba to Ona wyhodowała ten wspaniały ogródek?), no i śliczne zdjęcia! Proszę o więcej :)

Gratuluję potomstwa :)))

Pozdrawiam :)

 

Dzięki :)

Tak, ogródek to i pomysł Żony i głównie ona o niego dbała. Ale kłamałbym, gdybym powiedział, że jej mocno w tym nie pomagałem ;)

 

pozdrawiam :) majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

Majki ,domek do pozazdroszczenia , zewnatrz niezle sie prezentuje , fajnie dopracowane detale (ploty , wejscie )czego tutejsi(usa) budowlance mogli by sie nauczyc. Jak dla mnie ocena celujaca z malym minusikiem za brak wyciagu, czy okapu z kuchenki , no chyba ze zainstalowales to minus cofam . Jesli nie masz okapu ,mozesz napisac dlaczego? Masz biala kuchnie i bez wyciagu wszystkie opary od gotowania czy smazenia moga na niej wyladowac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

 

Majki ,domek do pozazdroszczenia , zewnatrz niezle sie prezentuje , fajnie dopracowane detale (ploty , wejscie )czego tutejsi(usa) budowlance mogli by sie nauczyc. Jak dla mnie ocena celujaca z malym minusikiem za brak wyciagu, czy okapu z kuchenki , no chyba ze zainstalowales to minus cofam . Jesli nie masz okapu ,mozesz napisac dlaczego? Masz biala kuchnie i bez wyciagu wszystkie opary od gotowania czy smazenia moga na niej wyladowac .

 

Dzięki :)

Okapu na razie nie ma, jak kiedyś już pisałem bo :

- mało gotujemy

- okap jeszcze nie wybrany ;)

- jest wyciąg od reku prawie nad płytami indukcyjną / gazową.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chyba pierwszy raz u Ciebie i bardzo mi się podoba,ale mało zdjęć czuję niedosyt i chciałabym zobaczyć każdy kąt--jestem wścibska-nie tylko tak u Ciebie łądnie,a zdjęcia ...wiszące bąbki...wklejaj więcej różnych zdjęć

Majki mam pytanie odnośnie kuchni, blat w niej to laminat?szukałam i w dzienniku i w komentarzach ,chyba nie ma informacji o nim

i jeszcze ,czy zamierzasz mieć jakieś krzesła przy tym blacie w kuchni- pytam bo ja chcę mieć podobne rozwiązanie i zastanawiam się czy są kzesła niższe od barowych a wyzsze od zwyczajnych

Edytowane przez Barbara74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chyba pierwszy raz u Ciebie i bardzo mi się podoba,ale mało zdjęć czuję niedosyt i chciałabym zobaczyć każdy kąt--jestem wścibska-nie tylko tak u Ciebie łądnie,a zdjęcia ...wiszące bąbki...wklejaj więcej różnych zdjęć

Majki mam pytanie odnośnie kuchni, blat w niej to laminat?szukałam i w dzienniku i w komentarzach ,chyba nie ma informacji o nim

i jeszcze ,czy zamierzasz mieć jakieś krzesła przy tym blacie w kuchni- pytam bo ja chcę mieć podobne rozwiązanie i zastanawiam się czy są kzesła niższe od barowych a wyzsze od zwyczajnych

 

Mało zdjęć ... ? Mam wrażenie, że obfotografowałem każdy kąt ze wszystkich stron ... Fakt, nie ma paru "tematów", ale już nie będzie. Mieszkamy i w 100% każdego kąta nie będzie. Choć zdjęcia mam wrażenie wyszły by ... ;)

W kuchni, blat laminat, Pfleiderer jesli dobrze kojarzę.

Przy blacie coś się pojawi. Jakieś "hokery" ale albo jeszcze takich nie znaleźliśmy, albo ich nie wyprodukowano ;) :)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Majki co to za krzesła do jadalni z ikei? pochwal się i przy okazji -te białe lampy nad stół -co to jest i za ile?

 

Krzesłami nie bardzo mam jak, bo nie ma ich, tak jak pisałem na www ikei ... Były w łódzkiej, Ikei jako nowość, to szarpnęliśmy 6 sztuk, ale jeszcze 4 dojdą ...

Może jutro w ciągu dnia zrobię fotkę, to pokażę ...

Lampa > poszło jak prosiłaś pw. Zresztą jest adres we właściwościach obrazka ;)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Gość 2mm

Witam, :)

 

dawno tu nie byłem ;) i widzę, że brzoza niestety zakończyła żywot.....

 

lampy całkiem fajne, gdzie takie można nabyć? generalnie z zakupem lamp jest duży problem, może poza kuriozalnymi cenowo sklepami w W-wie

 

 

pozdr. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki bardzo ładne lampy wybrales-pochwal sie fota jak juz nu Ciebie zawisna.Wiesz z czego zrobione sa klosze?Szkoda ze nie pokazuja fotki robionej "od dolu" widac by bylo jak wygladaja "bebechy":lol2: Ja chcialam zapytac o stol.Zaintrygowales mnie jego wielkoscia wiec jestem ciekawa ile takie cudo kosztuje i czy mozna zamowic go w debie-podasz jakis namiar?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2mm, kakusek : lampy

http://www.magiaswiatel.pl/3521,cylinder-sp1-d40-lampa-wiszaca-cod-25438.html

Są super :) Dziś przyjechały, oczywiście to szkło - tylko takich szukaliśmy.

2mm - zgadza się znaleźć jakieś sensowne lampy do jadalni to ciężka sprawa. 97,5% to koszmar, 1,5% ma cenę z kosmosu, te 0,5% kupiliśmy :) ;)

kakusek - stół to seria "Optiplus by Klose" - tu znajdziesz sieć sprzedaży http://www.optiplus.pl/siec-sprzedazy.html, za około 4 tysie idzie kupić. To czysty dąb ( nogi, boki ) + okleina naturalna dębowa ( blat ).

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maki nie mam siły przeglądać tyle stron w komentarzach a i tak nie wiem czy ktoś pytał,

drzwi wewnętrzne masz fornirowane? jakiej firmy? i jak się sprawdzają?

 

Nie to nie fornir. Czysty dąb, Budrex - Srock.

Są super :)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Majki,

Czy mógłbyś mi puścić info na temat kosztów ogrodzenia (chodzi mi o koszt wykonania wypełnień stalowych, bramy i furtki). Gdzie udało Ci się kupić takie profile 70x20 ? Ciężko je dostać.

Dzięki z góry,

pozdr

 

Już dokładnie nie pamiętam ... jakieś 12kPLN samo wypełnienie, profile załatwiał ślusarz. Też miał problem, ale jakoś je wykombinował ;)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...