Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Majkiego


Recommended Posts

HEJ, dzieki za opis, ale tak... u Ciebie nie jest szyba zakopcona, ale jak my przykręcimy trochę któryś z tych "bolców" po lewej, obojetne czy ten pierwszy czy drugi, to po kilku godzinach szyba jest b.b. ciemna, czasami to nawet ledwo co widać,

drewno mamy suszone niecały rok, i takie prawie 1,5letnie,

i niezależnie od drewna jak przestawimy "bolce" na "zmniejszony ciąg" szyba zawsze ukopcona, a u Ciebie nie??- co za czort, no i u nas temperatura jakoś mniejsza-nawet jak nie przykrecamy bolców...,

dom pomieszkujemy sporadycznie dopiero....,

 

E tam, nie zakopcona :wink: Zasyfiała po tygodniu palenia, tak, że ja ledwo domyłem ... :roll: Ale ja mówię, ja mam drewno można powiedzieć mokre ...

Była taka dyskusja tu na forum ostatnio : jak dom "zimny" nie rozgrany, to wtłoczenie w niego odpowiedniej temperatury jest długotrwałe ...

Spokojnie, jeszcze się palić będzie ok, wkład mamy super :D 8)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

aaa, no to jeszcze dodam że płytki łazienkowe masz PIĘKNE!!!!!

te szare beda ponadstandardowe,

brąz tez jest b. ładny, ale faktycznie dużo i czesto sa lazienki w brązach/.... - zreszta u mnie też brąz!!!

 

Tak, temat płytek mamy za sobą ... :roll: Ale źle nie było, właściwie wiedzieliśmy czego szukamy i jak zobaczyliśmy te, to mówimy : nie inne :wink:

Ja osobiście uklęknąłem przy FAP-ie, ale przy cenie też ... :cry:

Szare, fakt fajne, brązowe - nieby miały być dwie łazienki takie same, ale damy "podobne" elementy wykończenia, więc powinno "zagrać".

Tak, wiem, że brązowe u wszystkich ( vide Paradyż Traveno, czy coś tam :roll: )

Jakikolwiek kolor by nie był, zawsze "już to było" ... Coś trzeba było wybrać.

Dobrz, że i tak nie szary z pomarańczowym :lol:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Majki, ja również należe do grona czytających twój dziennik. Powiem tak, super armaturę sobie wybrałeś, dokładnie to co i mnie się marzy, ale niestety będę musiała się zadowolić tańszymi odpowiednikami. A co do płytek to chciałam się Ciebie zapytać czy gdzieś u nas można obejrzeć je na żywo, z Aparici spodobała mi się seria Corten ale w necie to zawsze inaczej wygląda.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Majki, ja również należe do grona czytających twój dziennik. Powiem tak, super armaturę sobie wybrałeś, dokładnie to co i mnie się marzy, ale niestety będę musiała się zadowolić tańszymi odpowiednikami. A co do płytek to chciałam się Ciebie zapytać czy gdzieś u nas można obejrzeć je na żywo, z Aparici spodobała mi się seria Corten ale w necie to zawsze inaczej wygląda.

 

Pozdrawiam

 

Mruva, cześć :D dzięki :oops:

Płytki spokojnie poglądasz : Fumino na Północnej - tam potrafią człowieka podeptać :roll:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Majki, dzisiaj byłam w Ceramagu i mnie powaliło to może jutro pójdę się dobić :o .

 

Pozdrawiam

 

No moim zdaniem Ceramag wymięka, Fumino jest już niezłe, ale dla "sportu" można popatrzć na płytki w Glaz-Budzie ma Przybyszewskiego ...

Nie deptać..., nie deptać ! :lol:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oleniek, sure - dziękuję za odwiedziny :D

Myć trzeba wszystko, choć spotkałem się z opinią, że może lepiej kupować rzeczy tańsze do wyposażenia, to wtedy tak się o nie nie dba bo i tak sie je wymieni ... :roll:

Będzie Kaldewei, na 100 % :D

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oleniek, sure - dziękuję za odwiedziny :D

Myć trzeba wszystko, choć spotkałem się z opinią, że może lepiej kupować rzeczy tańsze do wyposażenia, to wtedy tak się o nie nie dba bo i tak sie je wymieni ... :roll:

Będzie Kaldewei, na 100 % :D

 

pozdrawiam, majki

 

majki, tak sobie patrze jeszcze na te cudne umyalki w Twoim dzienniku. Uważaj przy zakupie, jak wylewka baterii bedzie zbyt krótka, to w momencie mycia rąk bedziesz chlapał na umywalkę ( na te powierzchnie na której postawiona jest bateria) a nie do wenątrz umywalki - taki układ można spotkac w wc w manufakturze, no powiem Ci że kompeltnie do bani, wszystko wokół zalane wodą. Fajnie to wygląda na zdjeciu ale w praktyce....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamgrazia - dzięki ... za wszystko 8) Z rad na pewno skorzystam :D

Jakby co, mam namiary - będę się kontaktował :wink:

 

pozdrawiam, majki[/quote

 

no problem, wal śmiało, aha sorki za te literówki, jakoś mi palce pewnie zesztywniały ;-)))

Jak bedziesz miał jakieś pytania w sprawie instalacji i kotłów to zapraszam.

P.S. Jak dokładnie bedziesz grzał cwu gazem? Poprzez kocioł?

Może bojler gazowy byłby niezłym rozwiązaniem?

Popatrz tu: http://www.aristonheating.pl/products/sga_wall_lst.php

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej oczywiście wannę wkońcu :lol: trzeba umyć. chodzi o to , że np u mojej mamy po KAŻDEJ kapieli zostaje na ścianie osad z mydła i włosów (mężysiowi się coś sypnęły) Tymczasem z naszej wanny Kaldewei zawsze wszystko gładko spływało nie zostawiając tych osadów :roll: A to już coś!!

 

majki, tak sobie patrze jeszcze na te cudne umyalki w Twoim dzienniku. Uważaj przy zakupie, jak wylewka baterii bedzie zbyt krótka, to w momencie mycia rąk bedziesz chlapał na umywalkę ( na te powierzchnie na której postawiona jest bateria) a nie do wenątrz umywalki - taki układ można spotkac w wc w manufakturze, no powiem Ci że kompeltnie do bani, wszystko wokół zalane wodą. Fajnie to wygląda na zdjeciu ale w praktyce....

 

i ja potwierdzam. Mam tak na działce - wiecznie ściany i umywalka popryskane. Dzieciakom w niej ciężko umyć ręce. Ech zaczęłam się zastanawiać nad taką baterią wystającą ze ściany i lejącą wodę w środek umywalki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamgrazia - dzięki ... za wszystko 8) Z rad na pewno skorzystam :D

Jakby co, mam namiary - będę się kontaktował :wink:

 

pozdrawiam, majki[/quote

 

no problem, wal śmiało, aha sorki za te literówki, jakoś mi palce pewnie zesztywniały ;-)))

Jak bedziesz miał jakieś pytania w sprawie instalacji i kotłów to zapraszam.

P.S. Jak dokładnie bedziesz grzał cwu gazem? Poprzez kocioł?

Może bojler gazowy byłby niezłym rozwiązaniem?

Popatrz tu: http://www.aristonheating.pl/products/sga_wall_lst.php

pozdrawiam

 

O dżizas :o tylko nie bojler :roll:

CWU z zasobnika ładowanego kotłem jednofunkcyjnym - taką mam wizję. :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...