Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Majkiego


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hehe, Majki, jakbys chcial sie przekwalifikowac, to ja juz naszego pana Jozka mam dosc;) wiec wiesz;)

A na powaznie - chyba musze pokazac Twoja robote Malzowi, coby go zmotywowac, ze we wlasnym domu mozna cos samemu zrobic i ile satysfakcji to potem daje:)

Pozdrawiam

 

Tak, masz rację, satysfakcję daje ogromną. A jak jeszcze coś w miare wychodzi to już w ogóle wielka radocha :D

Tylko ... dylemat jest prosty : albo siedzę w robocie i zarabiam i tylko w czasie "wolnym" coś dłubię, albo nie pracuję, mam masę czasu wolnego, mogę robić ... tylko za co :roll: :wink:

Dlatego ja tylko takie prace "niezobowiązujące" wykonuję :lol:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No majki, rozglądam sie za płytkarzem, masz jeszcze wolne terminy w tym roku? ;-)

 

Rozmawiałem z Panem Markiem od ociepleń poleconym przez Ciebie, mamy spotkać się w piątek, pamiętasz może jego ceny? Ponoć wykonuje tez wykończeniówkę, czemu się z nim nie dogadałeś? Było coś nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No majki, rozglądam sie za płytkarzem, masz jeszcze wolne terminy w tym roku? ;-)

 

Rozmawiałem z Panem Markiem od ociepleń poleconym przez Ciebie, mamy spotkać się w piątek, pamiętasz może jego ceny? Ponoć wykonuje tez wykończeniówkę, czemu się z nim nie dogadałeś? Było coś nie tak?

 

Gdzie tam, widzisz jakie zainteresowanie, wszystko zaklepane :lol:

 

Brali 40 zł za kompletne ocieplenie z tynkiem.

Gdyby tylko mieli wtedy wolne terminy jak zaczynałem wykończeniówkę, robiliby u nas. Bez gadania :D

A tak musiałem szukać kogoś innego ... i też super trafiłem 8)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No majki, rozglądam sie za płytkarzem, masz jeszcze wolne terminy w tym roku? ;-)

 

Rozmawiałem z Panem Markiem od ociepleń poleconym przez Ciebie, mamy spotkać się w piątek, pamiętasz może jego ceny? Ponoć wykonuje tez wykończeniówkę, czemu się z nim nie dogadałeś? Było coś nie tak?

 

Gdzie tam, widzisz jakie zainteresowanie, wszystko zaklepane :lol:

 

Brali 40 zł za kompletne ocieplenie z tynkiem.

Gdyby tylko mieli wtedy wolne terminy jak zaczynałem wykończeniówkę, robiliby u nas. Bez gadania :D

A tak musiałem szukać kogoś innego ... i też super trafiłem 8)

 

pozdrawiam, majki

 

 

Aha, no ja mam u niego jeszcze termin pod koniec wakacji więc umawiamy sie na ocieplenie i wykończeniówkę, w piątek mamy podpisać umowę i obejrzec jakis dom w Kanzasie. Aha, chce 2 tyś zaliczki, jak myślisz? Dawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez pokazalam mezowi Twoje "dzielo".Wiem ze nie kazdy jest tak zdolny jak Ty ale moze chociaz sprubuje(kiedys) nawet i w kotlowni cos wykafelkowac :wink:

Jak zobaczylam Twoje plytki do pomieszczenia gospodarczego to sobie pomyslalam ze Ty jakis burzuj jestes-sa tak ladne ze i do lazienki moglby sie nadac :wink: A lazienkowe(szczegolnie te do duzej) to juz wogole miod malina.Jaka to seria?-mozesz pokazac jakies wizualizacje lazienek z tymi plytkami?(lubie takie kolorki :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez pokazalam mezowi Twoje "dzielo".Wiem ze nie kazdy jest tak zdolny jak Ty ale moze chociaz sprubuje(kiedys) nawet i w kotlowni cos wykafelkowac :wink:

Jak zobaczylam Twoje plytki do pomieszczenia gospodarczego to sobie pomyslalam ze Ty jakis burzuj jestes-sa tak ladne ze i do lazienki moglby sie nadac :wink: A lazienkowe(szczegolnie te do duzej) to juz wogole miod malina.Jaka to seria?-mozesz pokazac jakies wizualizacje lazienek z tymi plytkami?(lubie takie kolorki :D )

 

Daj spokój, ja zdolny ? :o

Powinno byc jeszcze lepiej ... ale już nie potrafię ... :oops: Brakuje mi wiedzy / zdolności / sprzętu ...

Ale masz rację, to tylko pom. gosp. :wink:

Eeee, tam burżuj, płytki na ściany po 20 zł/m2, płytki na podłogę, fakt, że w sumie fajne, po 50 zł/m2 ...

Wizualki mam, ale one nie oddają tego jak to będzie wyglądało ... gdzieś w dzienniku zamieszczałem ściągnięte ze strony aparici zdjęcie.

Poczekaj na efekt końcowy :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje wygranej :D Wiesz jak nie masz co zrobic z dachowka to niech do mnie ja przywioza najlepiej grafitowa-ja nie pogardze :wink:

 

Dzięki :D

Ale nie wiem co to będzie ... :roll: Nie napisali ... ale jak to będzie dachówka :wink: to zrobię promocję na forum :lol:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładne te podłogowe płytki,

i cudne okno to panoramiczne naprzeciwko kominka,

a w tym kominku palisz często? ciepło masz z niego?? bo u nas jakoś tak...mała wydajność a niby taaakiii wielki jest!

 

Na razie pale sporadycznie, czasem tylko tak żeby "przepalić" ... Ale dom jeszcze nieszczelny ( dziurawe drzwi zew. tymczasowe ) to wszystko wydmuchuje ...

Ale czuć jak się napali, że jest cieplej, widać kopa ma potężnego :D

Jak go rozbujam, to w odległości 1,5m od szyby ciężko ustać ...

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

faktycznie troche pojechali z tym kamieniem do kominka, powiedz skad brales, zeby bylo wiadomo ze u nich nie nalezy brac.

 

My z zona juz nie mozemy sie doczekac az bedziemy takie rzeczy wybierac, ale wszystko powoli :)

 

Jezeli moglbym sie przydac to wiem ze po drodze do poddebic (mniej wiecej w polowie drogi pomiedzy łodzia a poddebicami) sa kominki, czesto jak tamtedy jezdze to widzialem wlasnie powystawiane rozne kamienie. niestety nie wstepowalem tam jeszcze wiec nie jestem w stanie cos wiecej powiedziec o tym. No ale gdybys byl w tamtych okolicach to mozesz wstapic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię majki

Muszę powiedzieć, że fajnie się czyta Twój dziennik i wiele można podpatrzeć i się nauczyć.

Chciałbym się tylko zapytać jeśli można o pewną sprawę, mianowicie chodzi o wykonanie drenażu. Planuje podobnie zrobić jak Ty czyli wodę z rynien puścić rurami od drenażu ale czy to jest poprawne rozwiązanie? I jeszcze jedno - na jaką głębokość masz studnię chłonną?. U mnie nie za bardzo jest gdzie odprowadzić wodę z drenażu i coś będę musiał kombinować.

pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię majki

Muszę powiedzieć, że fajnie się czyta Twój dziennik i wiele można podpatrzeć i się nauczyć.

Chciałbym się tylko zapytać jeśli można o pewną sprawę, mianowicie chodzi o wykonanie drenażu. Planuje podobnie zrobić jak Ty czyli wodę z rynien puścić rurami od drenażu ale czy to jest poprawne rozwiązanie? I jeszcze jedno - na jaką głębokość masz studnię chłonną?. U mnie nie za bardzo jest gdzie odprowadzić wodę z drenażu i coś będę musiał kombinować.

pozdrawiam

Tomek

 

Dziękuję :oops:

To czy to jest poprawne rozwiązanie, jest mi z lekka obojętne :lol: Działa, sprawdza się, jest sucho po ostatnich sporych śniegach, wszystko pięknie spływa do studni.

Studnia chłonna jest tylko z nazwy. Żadnej chłonności ona nie ma, bo glina w pełni, więc tylko zbiera wodę a ta jest pompowana na razie na trawnik, a w tym roku będzie do rowu melioracyjnego... Pompa taka wydajniesza spokojnie sobie radzi z ulewami czy dużą ilościa wody ...

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki - domek piękny okna cudo a drzwi - no cóż ukradłam do swojego dziennika bo tak mi się spodobały :oops: i chyba zrezygnujemy z drewnianych. Napisz jak się sprawują i czy są ciepłe? No i jakmożesz na pw ilekosztowały. My też mamy okna schuco więc drzwi będą pasować. aaaa i płyteczki układasz cacy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...