Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Majkiego


Recommended Posts

Majki - domek piękny okna cudo a drzwi - no cóż ukradłam do swojego dziennika bo tak mi się spodobały :oops: i chyba zrezygnujemy z drewnianych. Napisz jak się sprawują i czy są ciepłe? No i jakmożesz na pw ilekosztowały. My też mamy okna schuco więc drzwi będą pasować. aaaa i płyteczki układasz cacy.

 

Dziękuję :oops:

Za drzwi to prawa autorskie naliczę :wink:

Wiesz, wstawione są na razie 3 dni, więc się sprawują ... :lol:

Drewnianych nie mamy bo po pierwsze wszyscy producenci co szukałem w drewnie dodają jakieś żłobienia, frezowania, zdobienia, bezsensowne pierdoloty, a po drugie te nasze są ładniejsze 8) :wink:

No i nie trzeba malować :)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Napisz jak się sprawują i czy są ciepłe? No i jakmożesz na pw ilekosztowały.

 

Witaj Majki,

tez dołączam się do prośby MonikiC, moglbys mi tez przeslac na pw koszt tych drzwi oraz info gdzie kupowales.

 

PS. Jest moze jakis "duzy" salon w lodzi z drzwiami? Niestety jak narazie co ogladamy drzwi i juz jestesmy zdecydowani na podstawie katalogu, to jak obejrzymy na zywo to pare rzeczy bysmy zmienili w nich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz jak się sprawują i czy są ciepłe? No i jakmożesz na pw ilekosztowały.

 

Witaj Majki,

tez dołączam się do prośby MonikiC, moglbys mi tez przeslac na pw koszt tych drzwi oraz info gdzie kupowales.

 

PS. Jest moze jakis "duzy" salon w lodzi z drzwiami? Niestety jak narazie co ogladamy drzwi i juz jestesmy zdecydowani na podstawie katalogu, to jak obejrzymy na zywo to pare rzeczy bysmy zmienili w nich :)

 

OK, wyślę

Kupowane w firmie Mielczarek Zduńska Wola.

Salonu z drzwiami nie znam i tak naprawdę nie szukaliśmy "na żywca".

Wszystko w necie. I jak trafiliśmy na takie - to już tylko takie.

Choć tak naprawdę pierwszy był Hormann, ale tam cena zakrawała o szaleństwo :roll:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki rowniez przylaczam sie do zachwytow nad drzwiami-piekne :D napisz prosze jaki miales zostawiona szerokosc otworu.Ja planuje zostawic 130 cm (90 na drzwi i 40 na doswietlenie) ale wydaje mi sie ze u Ciebie doswietlenie jest jakies szersze :oops: Jesli mozna to tez poprosze (na priv ) cene tego cudenka i namiar na firme (moze maja jaks filie w malopolsce?)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki rowniez przylaczam sie do zachwytow nad drzwiami-piekne :D napisz prosze jaki miales zostawiona szerokosc otworu.Ja planuje zostawic 130 cm (90 na drzwi i 40 na doswietlenie) ale wydaje mi sie ze u Ciebie doswietlenie jest jakies szersze :oops: Jesli mozna to tez poprosze (na priv ) cene tego cudenka i namiar na firme (moze maja jaks filie w malopolsce?)

 

Poszło na PW

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki brawo !!!! Jak będziemy układać płyteczki to już wiem kogo będe podpytywać co i jak :wink:

 

Proszę Cię, bez przesady :lol: :wink:

Ale w sumie fajna robota, ja lubię sobie tak "podłubać" :oops: Jakby jeszcze mieć porządną piłę do docinania płytek to już w ogóle byłby wypas :wink:

A, tak to szlifiereczką czynię cuda :lol: 8)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

wybudowaliśmy również swój wymarzony d-24 z wykuszami, gratuluję Tobie dobrego gustu :D :D :D

podczytuje Twoj dziennik od dobrego roku i chcę powiedzieć że bardzo mi się przydał na etapach mojej budowy

 

pozdrowionka[/i]

 

O witam Was z najlepszym domem na świecie 8)

Macie jakieś zdjęcia z waszej realizacji - pochwalcie się ... może na PW jakiś link :p

Mieszkacie już ?

Cieszę się, że się dziennik przydaje ... musze naprawdę zacząć pobierać za prawa autorskie :lol: :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, Majki, z tym błyskiem w kotłowni to trochę przesadziłeś!

 

..przyznaj, polerowałeś przed fotografowaniem? ;)

 

Ba ! Jak wypas to na całego :lol:

Nie polerowałem, po prostu płytki tak się błyszczą po wyjęciu z pudełka ... :oops:

Zdjęcia stylizowane, katalogowe dopiero przed nami ... 8) :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki dzieki za namiarki :D Wiesz twoje fotki juz wprawiaja w zachwyt wiec kompetnie sobie nie wyobrazam co bedzie sie dzialo jak pokazesz te 'katalogowe' :wink: :D :D

Pierwszy raz sie ciesze ze jestem na wczesniejszym etapie domu niz wykanczanie-a to za sprawa twojego dziennika i tych fotek z ktorych moge zaczerpnac inspiracje przy swojej budowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki dzieki za namiarki :D Wiesz twoje fotki juz wprawiaja w zachwyt wiec kompetnie sobie nie wyobrazam co bedzie sie dzialo jak pokazesz te 'katalogowe' :wink: :D :D

Pierwszy raz sie ciesze ze jestem na wczesniejszym etapie domu niz wykanczanie-a to za sprawa twojego dziennika i tych fotek z ktorych moge zaczerpnac inspiracje przy swojej budowie :)

 

Aż mi głupio :oops:

Ale ciesze się, to jest właśnie sens i istota prowadzenia dziennika - po prostu pokazywać co i jak się robi ( nawet jeśli są błędy ) i pomagać swoim przykładem innym ...

 

serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majki,

 

a czy ty w łóżku nie miałeś leżeć i się kurować?

 

Jestem w ciągłym zachwycie..i nic tego nie zmieni....

 

To lustro na podłodze mnie dobiło :wink:

 

pozdr

 

Miałem, miałem ... :oops: Budowanie jest dla jednych po prostu stawianiem potrzebnych do życia 4 ścian. Dla innych ( ja ) pasją i ... obsesją :lol: :wink:

Nie mogę inaczej :oops:

 

Dziękuję bardzo za Twoją wizytę u mnie :D

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...