Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Majkiego


Recommended Posts

To jestes rozgrzeszony :wink:

W oczach mojego taty to zmywanie garow przez faceta jakos nie uchodzi wiec moj maz dawno temu otrzymal od niego ksywe DOSIA.Ja tez mam pozaadnego mezusia bo oprocz garow i prasowania sie lapnie bo wie ze strasznie tego nie lubie :x

Majki bedziecie sami urzadzac wnetrza czy macie jakiegos architekta wnetrz do pomocy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To jestes rozgrzeszony :wink:

W oczach mojego taty to zmywanie garow przez faceta jakos nie uchodzi wiec moj maz dawno temu otrzymal od niego ksywe DOSIA.Ja tez mam pozaadnego mezusia bo oprocz garow i prasowania sie lapnie bo wie ze strasznie tego nie lubie :x

Majki bedziecie sami urzadzac wnetrza czy macie jakiegos architekta wnetrz do pomocy?

 

Ja wszystko zrobię w domu oprócz prasowania :lol:

Mamy panią architekt wnętrz. Jedynie do części dziennej : kuchnia, salon, jadalnia i łazienki. Część prywatno-sypialnianą zrobimy sami :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rączki Bozia dała i ja w czym mogę w domu Żonie pomagam.

Np. obecnie w domu zmywak to moja funkcja :lol:

 

Zazdroszczę żonie. Wyobraź sobie, że ja w domu mam nygusa. Owszem jak poproszę ze sto razy to i zrobi. Sam z siebie nigdy, i ciągle słyszę: "zaraz" albo lepiej "nie umiem" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

A w domku pięknie się u Was robi.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rączki Bozia dała i ja w czym mogę w domu Żonie pomagam.

Np. obecnie w domu zmywak to moja funkcja :lol:

 

Zazdroszczę żonie. Wyobraź sobie, że ja w domu mam nygusa. Owszem jak poproszę ze sto razy to i zrobi. Sam z siebie nigdy, i ciągle słyszę: "zaraz" albo lepiej "nie umiem" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

A w domku pięknie się u Was robi.

 

 

Pozdrawiam

 

Ty na chłopa nie narzekaj - DOM Ci ( Wam ) stawia :o

Nie wiem co lepsze : pozmywać, czy mury postawić :lol:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki plytki bardzo ladne tylko czy nie obawiasz sie ze z taka faktura bedzie je trudniej utrzymac w czystosci?

Dzisiaj "wzielam pod lupe" twoje ogrodzenie :wink: Cegla klinkierowa ta sama co na kominie czyli Stratus?Zastanawiam sie jaki miales zamysl z cofaniem sie z czescia ogrodzenia w glab dzialki (ten pas z furtka i brama garazowa) Moze dlatego cofnales te czesc blizej domu aby dojscie do smietnika od strony ulicy bylo z boku a nie od frontu?W sumie fajnie bo wtedy nie widac stojacych kublow i robi sie troche miejsca na zaparkowanie przed ogrodzeniem-o to Ci chodzilo?

Szukalam dzis w mojej okolicy takiej podbitki ORABEL ( wybacz ze tak bezczelnie sciagam od Ciebie ale jak to mowia co bede wywarzac otwarte drzwi :wink: ) i niestety oni sa chyba tylko w Warszawie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki plytki bardzo ladne tylko czy nie obawiasz sie ze z taka faktura bedzie je trudniej utrzymac w czystosci?

Dzisiaj "wzielam pod lupe" twoje ogrodzenie :wink: Cegla klinkierowa ta sama co na kominie czyli Stratus?Zastanawiam sie jaki miales zamysl z cofaniem sie z czescia ogrodzenia w glab dzialki (ten pas z furtka i brama garazowa) Moze dlatego cofnales te czesc blizej domu aby dojscie do smietnika od strony ulicy bylo z boku a nie od frontu?W sumie fajnie bo wtedy nie widac stojacych kublow i robi sie troche miejsca na zaparkowanie przed ogrodzeniem-o to Ci chodzilo?

Szukalam dzis w mojej okolicy takiej podbitki ORABEL ( wybacz ze tak bezczelnie sciagam od Ciebie ale jak to mowia co bede wywarzac otwarte drzwi :wink: ) i niestety oni sa chyba tylko w Warszawie :(

 

Utrzymanie w czystości - zobaczymy, teoretycznie "chwalą" się o powierzchni łatwej do utrzymania w czystości ....

Z drugie strony mamy teraz w bloku płytki w kuchni ( ceramica Azteca :oops: ) i mają powierzchnie jeszcze bardziej nierówną - raz w tygodniu szmata z płynem do mycia i daje radę :lol:

Co do ogrodzenia - tak cofnięcie raz że "ozywia" samo ogrodzenie, a poza tym mogę teraz stanąc na podjeździe samochodem i spokojnie nie wystawać d.pą na ulicę jak sąsiedzi 8)

Podbitka belgijska Orobel :

http://www.podbitki.pl/produkty.html

Nie wiem skąd jesteś, ale wystarczy zadzwonić do nich i może jest jakiś dystrybutor w Twojej okolicy ...

Ściągaj :D Z dobrych wzorów warto ściągać :lol: 8)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gres w dechę 8)

 

Sam będziesz układał ? :roll:

 

A w życiu ... spierniczyłbym ... :(

Jest ekipa od wykończeniówki to da radę. Już mi "kazała" przerabiać szufelke automatyczną w wiatrołapie bo troszku krzywo zapodałem :wink: ...

Cytuję ekipę : "diabeł tkwi w szczegółach" ... :o

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki, polozylbys bez problemu. Widzialam plytki w kotlowni. Lepiej, niz niejeden fachowiec.

Majki, ile kosztuje postawienie slupka z klinkieru. Chce taki sam, stratus, bo mam brame garazowa antracytowa i bedzie mi pasowal. Cokol z tych samych plytek klinkierowch, a ogrodzenie z cegly. Czy tez oblozyc plytka, jak uwazasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki, polozylbys bez problemu. Widzialam plytki w kotlowni. Lepiej, niz niejeden fachowiec.

Majki, ile kosztuje postawienie slupka z klinkieru. Chce taki sam, stratus, bo mam brame garazowa antracytowa i bedzie mi pasowal. Cokol z tych samych plytek klinkierowch, a ogrodzenie z cegly. Czy tez oblozyc plytka, jak uwazasz?

 

Dziekuję :oops:

Słupek jako całość nie wiem ... 2 zł/cegłę, więc by trzeba policzyc ile cegieł w słupku i policzyć :wink:

Ogrodzenie jeśli dobrze rozumiem, dać z cegły klinkierowej chyba lepiej ... Płytka to zawsze może odpaść. U nas cokół też chyba albo z płytek Stratusa, albo jakiś tynk ... :roll: Nie mam jeszcze wizji :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Majki, wpadłem do Ciebie luknąć jak tam postępy no i proszę. Widze że masz super kolorek okien, jaki to? Złoty dąb to chyba nie jest?

Pomocy, muszę w tym tygodniu zamowić i mam problem z tym kolorem cholercia.

 

A właśnie, że złoty dąb :lol:

Drewniane ? ... jak wszyscy pytają, kto wchodzi do domu ... :lol: 8) :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...