Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Majkiego


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Majki dobra bede zrzynac mam na pismie Twoja zgode :wink:

Przegladalam wczesniej strone Orabela i nie znalalzam aby mial gdzies przedstawicielstwa .Mi najblizej do Krakowa wiec rzeczywiscie do nich zadzwonie bo mozliwe ze na stronie nie ma wszystkich informacji.Jezeli sie nie uda bede szukala czegos zblizonego w moich rejonach :D ( Ty u siebie swietnie dopasowales kolorki-tzn Twoja zonka :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki kiedys pytalam o okno tarasowe i mowiles ze jest Ok Ciagle siedzi mi w glowie Twoje zdanie cyt z 8 kwietnia 2008 r :

"Wiem, po bandzie : tarasowe, niby przekracza wymiary dopuszczalne, dla takiego wymiaru okna. Pożyjemy, zobaczymy "

Mozesz wyjasnic co w tym twoim oknie jest takiego "niestandardowego?" Czyzby chodzilo o wysokosc 2.40?

Ja podnioslam do takiej wysokosci moje "balkony" bo podobno w schuco nie ma problemu zrobic ich nawet do 2,50 cm a teraz sie zdygalam :oops: O co chodzi? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Żona ma dar znajdowania rzeczy pięknych :D Kosztują co prawda trochę ... ale ja to szanuję :wink:

 

Co do okna : tak, wymiar na wysokość troszke za duży i dla tej wysokości za szeroki. W innych systemach okiennych nie proponowali dla takiego wymiaru okna / drzwi, pary drzwi, tylko dwoje drzwi i jakiś fiz po lewej lub prawej stronie, żeby same drzwi były węższe.

Ale to jakiś inne dziadowskie profile :lol:

Tu jak życie pokzazało na razie wszystko pięknie działa i oby tak dalej :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parapeciki śliczne - chyba zrezygnyję z ciemnych

 

Wiesz, to wszystko zależy od wnętrza, charakteru jaki chesz nadać ...

My wybraliśmy jasne, jak najmniej "łaciate" bez efektu "salcesonu" :lol:

Wnętrza naszę będą spokojne, nie przeładowane. Ciemne parapety by kompletnie nie pasowały i w ogóle sie nad takimi nie zastanawialiśmy.

Ale, tak jak mówie, wszystko zależy od wnętrza i efektu jaki chcesz uzyskać.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! wracam z tematem drzwi wewnętrznych, stolarz z twoich stron, który robił mi meble kuchenne,łazienkowe i schody, przede wszystkim robi drzwi. Szukasz dobrego stolarza, a masz go blisko. Podaje jeszcze raz na niego namiar, pan Piotr 608 502 044. Pozdrawiam, Aneta

 

Aneto - widzisz bo pod latarnią najciemniej :wink: Kompletnie zapomniałem, że dawałeś mi już namiary :oops:

Na pewno zadzwonię i popytam.

 

dzięki :D , pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

A jaki proponujecie kolor parapetow wewnetrznych? Mam debowe, ale zalalam kilka woda przy podlewaniu kwiatkow. teraz juz nie trzymam doniczek na parapecie. Niemniej ciemnie plamy pozostaly.

Nie wiem czy zamalowac je na ciemno czy wybielic.

 

Ja się nie podejmuję doradzania jaki kolor :wink: ...

Wszystko zależy jak pisałem od wnętrza i efektu jaki się chce osiągnąć ...

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry Wieczorek.

Pytanko w kwestii łazienek. 8)

Czemu płytki nie powinny być kładzione ? Czyżby posadzki z podłogówką nie wygrzane ? :roll:

 

Ja żartowałem, bo moje położenie płytek a ekipy dzieli ocean :lol:

Podłoga będzie kładziona później, mam nadzieję, że do tego czasu "odpalę" kotłownię i wygrzejemy ...

 

dzięki za wizytę, pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...