Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Majkiego


Recommended Posts

Gość Gosc_gość
Bry Wieczorek.

Pytanko w kwestii łazienek. 8)

Czemu płytki nie powinny być kładzione ? Czyżby posadzki z podłogówką nie wygrzane ? :roll:

 

Ja żartowałem, bo moje położenie płytek a ekipy dzieli ocean :lol:

Podłoga będzie kładziona później, mam nadzieję, że do tego czasu "odpalę" kotłownię i wygrzejemy ...

 

dzięki za wizytę, pozdrawiam, majki

 

Dzięki za rozjaśnienie - teraz już jestem w "domu" - a raczej chciałbym już być dosłownie, a nie używając określenia zrozumienia :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

A jaki proponujecie kolor parapetow wewnetrznych? Mam debowe, ale zalalam kilka woda przy podlewaniu kwiatkow. teraz juz nie trzymam doniczek na parapecie. Niemniej ciemnie plamy pozostaly.

Nie wiem czy zamalowac je na ciemno czy wybielic.

 

....a jakie masz okna? :wink:

 

(tez mam dębowe parapety (do szarych okien) - dzięki za podopowiedz - nie bede na nich stawiała doniczek :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za gres? Wiem, że pewnie było, ale juz trochę gubię się w tym gąszczu wątków na forum... :-?

 

Ariana Valverde seria Bamboo :

http://www.arianavalverde.it/

 

pozdrawiam, majki

 

Dzięki. Przypominał mi jakieś Marazzi. Bardzo ładny - masz zamiar kłaść na całej podłodze, czy tylko miejsca strategiczne?

 

również pozdrawiam, :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

2 istotne informacje :wink:

- "ruszyły" łazienki ...

- już wiem dlaczego nie powinienem kłaść płytek :lol:

 

pozdrawiam, majki

 

dlaczego ????

 

Bo jak napisałem

moje położenie płytek a ekipy dzieli ocean :lol:

 

Znaczy się kiepski ze mnie kafelkarz :roll:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki nie badz taki skromny-nie wierze ze po pierwszym dniu zobaczyles az taka zabojcza roznice :wink:

 

Ale, serio ... różnica jest zasadnicza. To jest taka różnica, dla której warto zapłacić za DOBREGO kafelkarza ...

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysunek młodej artystki zostaw, będzie dla następnych pokoloeń.

Oczywiście jeśli nie jest w miejscu starategicznym, nasze pomalowały główną ścianę w dużym pokoju :)

 

PS. Fajny dziennik.

 

W sumie jest w strategicznym, na rogu na ścianie salonu ... :wink:

Zapraszam częściej :D

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej wiesz za co zaplacisz.Ja tez teraz bede szukac kafelkarza z prawdziwego zdarzenia a nie goscia ktory umie posmarowac klej na plytce i przylozyc ja do sciany (mam zle doswiadczenia po kafelkowaniu lazienki w bloku :x )

Majki kawalek dobrej roboty odwalisles w sobote.teraz tylko tyl rozplantowac i ogrodek jak malowany :D A co bedziesz kladl na cokoly przy fundamentach?-i dlaczego sie jeszcze z tym tak ociagasz?hihihi :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej wiesz za co zaplacisz.Ja tez teraz bede szukac kafelkarza z prawdziwego zdarzenia a nie goscia ktory umie posmarowac klej na plytce i przylozyc ja do sciany (mam zle doswiadczenia po kafelkowaniu lazienki w bloku :x )

Majki kawalek dobrej roboty odwalisles w sobote.teraz tylko tyl rozplantowac i ogrodek jak malowany :D A co bedziesz kladl na cokoly przy fundamentach?-i dlaczego sie jeszcze z tym tak ociagasz?hihihi :D :D

 

kakusek - brakuje Ci jednego posta do "tysiaka" :lol:

Robotę głównie odwaliła Żona :oops: Zawzięła się na taczkę j tylko plantowałem grabiami :wink:

Na cokoły nie wiem. Nie mamy jeszcze wizji, ale to oczywiście coś co będzie pasowało i do domu i do elewacji 8) :lol:

Ale to pewno przyszły rok, jak już będzie tynk docelowy.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki, masz pod tym pięknie wyrównanym terenem jakąs geowłókninę, czy tak "naturalnie" trawnik zakałdasz?

 

Eeeee, tam, będę sie bawił w pierdoły :lol:

Ziemia się troche tylko uleży ( parę dni ) i sieję trawę, na żywca :lol:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki

 

ja chciałabym zapytać o płot. Czy ktoś robił Tobie projekt, czy sam robiłeś? a może spece od ogrodzenia? Głowa mała, ile tam elementów do przemyślenia, wymiar cegieł. przęsła itd itp... :roll:

 

Projekt płotu powstał razem z projektem domu. Intensywnie mysleliśmy razem z architektem jak zrobić i w końcu powstał :wink:

Ale nad wymiarami przęseł nie myśleliśmy, raczej kształ odgrywał największą rolę.

Przęsła i tak będą robione pod wymiar.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...