Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Majkiego


Recommended Posts

Rusztowaliście - czym ??? Ja nie mam żadnej wajchy do rusztowania ... :(

A jak komin - macie w nim tą smołę, czy zostaje ona w piecu ?

 

pozdrawiam, majki

Hej - no... normalnie... taki pręt z zagiętą końcówką, coś w kształcie litery L, z drewnianą rączką. W piecu też nie mamy wajchy.

Co do komina to powiem szczerze nie sprawdzałem. Ale w piecu smoła jest przede wszystkim w zasobniku. Za to pomiędzy komorami i na czopuchu było pełno sadzy (widać to doskonale po zdjęciu górnej przykrywy). A komin mamy ceramiczny, fi 180.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość justyna_m

majki domek wewnątrz zaczyna nabierać kształtó ... cudnie ... ale kurna mojego d24 to on nie przypomina 8)

 

ślicznie!!! podobają mi się szczególnie parapety!!! przepięnie dobrany kolor!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hello

 

Kominek wygląda super. :) Dokładnie nie widzę bo zdjęcia z daleka. Chyba jesteś zbyt wymagający. No, wiesz co. :wink:

Starannie się żyłki w kamieniu schodzą. Bardzo ładnie. Mnie się podoba. A, że go dłubali długo - no cóż życie. Niech poprawiają paproki. :wink:

 

 

Pozdrawiam

 

Tu nie o żyłki chodziło ... o to żeby elementy w ogóle do siebie pasowały, żeby krawędzie były jednakowe, żeby nie było szpar między łączeniami.

W sumie tak, jestem wymagający :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m
ale kurna mojego d24 to on nie przypomina 8)

 

Dzięki za wizytę :D

A dlaczego nie przypomina ? :wink:

 

pozdrawiam, majki

 

 

zostawiłeś cudowne przestrzenie w salonie, u nas został tak jak w projekcie wiązar więc sufit na całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majki

 

widzę, że ogrodzenie bardzo profesjonalne... Szkoda, że Łódź, bez sensu byłoby chyba ściągać kogoś do projektu ogrodzenia, co myślisz?

 

Wiesz, wszystko kwestia ceny ... :wink:

Ale chyba "moja" ekipa nie przyjedzie ... Tak jak mówili szukają raczej lokalnych robót. Ale jakby co to na grupach, w przyklejonym wątku o polecanych ekipach łódzkich są namiary w moim poście na tą ekipę.

 

pozdrawiam, majki

 

/edit/

 

doczytałem ... do projektu ... to robił mi architekt projekując dom za jednym zamachem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no gratulki ze w koncu skonczyles uzerac sie z kamieniarzami :) Majki a tak sie zastanawia czy te metalowe belki bedziesz tak zostawial czy beda one jakos pomalowane,oblozone?(nie wiem jak sie to nazywa ale moze skumasz o co mi chodzi :oops: )

 

Belki stalowe będą obłożone płytą GK, pomalowane na kolor sufitu ( biały albo biel złamana szarością, beżem ).

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajac charakter majkiego to lazienki beda cycus-glancus :wink: Dobrze ze oblozysz te stalowe belki bo juz sie "martwilam" ze to tak bedzie wygladalo :lol:

 

:oops:

A wiesz, że nasza pani architekt chciała je tylko malować, np. na biało ...

Już byłby pełen industrial. Brakuje tylko suwnicy z hakiem na łańcuchu i mamy fabrykę :lol:

Miały być obkładane drewnem, ale wnętrze poszłoby w kierunku góralskiej chaty :roll: :wink:

A tak idziemy w kierunku szwedzkiego wzornictwa :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...