Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Majkiego


Recommended Posts

Co do wylewek.

Takie mam wrażenie, że jak ktoś (fachowiec) zbyt często na łódzkiej tablicy wisi to się paproczy :roll:

 

Tak jak z pewnym cieślą . Wycenił mi dach (więźba i blachodachówka) na 16000 zł - robocizny. Chciał zaliczki 2000zł. Umawianie się z nim na termin spotkania wyglądało tak "Pani jutro wpadnie" "a o której?" "obojętne, cały dzień jestem w domu"

 

Tymczasem jak dojechałam na miejsce- 1,5godziny mi tego wyszło w jedną stronę - i dryndnęłam do Pana , że podjeźdżam, to skomentował "no TERAZ to ja chcę wyjść! Pani wpadnie za 2-3 godziny to będę miał czas" ja na to że za 2-3h to dzieci muszę odebrać. "to proszę wpaść kiedy indziej" :o :evil:

 

Stwierdziłam że ma za dużo roboty i znalazłam innego (jeszcze tego samego dnia), też polecanego .Wycena??? 10600zł i na razie jestem zadowolona

 

Pewnien Pan z tablicy od "przyłączy wodnych" też mi się naraził. Miał swego czasu zacząć w pewnym terminie, zaczął 4 tygodnie !!! później. Najpierw miało być "robimy wszystko, dajemy wszystkie dokumenty Pani się o nic nie martwi" Po robocie na dokumenty czekaliśmy bodajże 2 miesiące a i tak mam sobie sama coś "załatwić" w ZWIKu :x

 

Na Bogusia też ostrzyłam zęby, ale...zastanowię się

 

Na razie współpraca z pewną (wiesz o czym mówię) ekipą układa się bardzo dobrze :wink: Nie chcę zapeszać, ale szykuję dla nich kolejną robótkę

działówki i tynki C-W

 

jak nie spitolą to dalej pójdzie wylewka (choć miał być Boguś) i ocieplenie.

 

Aż mi się nie chce wierzyć że to ta sama co Twoja niepolecana firma :o

 

Cieśla jak kładł murłatę to podziwial "wyleweczkę" pod murłatę "ze tak równej dawno nie widział" :D

 

Kiedy u Ciebie "wprowadzka"?

 

Co dasz na cokół wokół domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pewno coś w tym jest.... Jak ktoś polecany to wpada z czasem w "rutyniarstwo" ...

A ta "nasza" ekipa - Ty się możesz tylko cieszyć. To byłaby oznaka poprawy w druga stronę - ja ich w życiu bym nie polecił a u Ciebie po prostu miód :o :wink:

 

Dlatego te polecenia traktuję na pewno jako "drogowskaz" - ale zawsze trzeba z człowiekiem pogadać i wyrobić sobie własne wrażenie ...

 

Wprowadzka :wink: - lato 2010. Dom musi być skończony. Broń Boże plac budowy :evil: :roll: No dobra, nie wszędzie będą firanki :wink: :lol:

Na cokół nie wiem - nie mamy jeszcze wizji, ale coś oczywiście dopasowanego.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ! Bratnia dusza :D Jak czytam nazwy farb typu - letni powiew, babie lato i inne sruty-pierduty to mi się płakać ze śmiech chce :lol:

A do tego dochodzi inny kolor w każdym pokoju, na każdej ścianie co innego, jakby trzeba było wszystkich farb ze sklepu użyć :lol:

Pokój dziecka niech sobie będzie kolorowy, ale taki przyjemny, też stonowany ... gustowny ... :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięnie się kominek prezentuje. Czekam na fotki łazienek :)

 

Fotki łazienek będą, ale muszą być takie bardziej dopracowane te łazienki :wink:

 

pozdrawiam, majki

 

Majki nie daj sie prosic i dawaj te foty! Chce sobie porownac plany z tym co wyjszlo :)

Pozdrawiam

 

Jeszcze chwila cierpliwości :wink: Jak będzie podłoga i fugi to zapodam "zajawki" 8)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba ja to najbardziej lubię zestawienie zielony-brzoskwinia :-? jessu masakra jakaś.

Niestety tu gdzie teraz mieszkamy musiałam tapetę na ścianę rzucić i jest groszkowa - matko jak ja się męczę z tym kolorem no ale białe były tylko 4 rolki najtańszej a przecież nie będe tu nie wiadomo czego naklejać bo to tymczasowe lokum zresztą potem do remontu. Najszczęśliwszy jest syn - jemu się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to faktycznie czuję się tak, jak chciałam :wink:

 

Ładnie, ładniej coraz ładniej.....uczę się stopniować trudne słowa :D

 

A tak na poważnie; teraz kominek pokazał swoją prawdziwą twarz - oczywiście ładną, prostą...

 

a te obudowane bele, to chyba jest TO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi ... 8) :wink:

 

Kominek taki miał być. Jak pisałem już kiedyś bez halogeników, bzdetów i innych pierdół odciągających uwagę od ognia. A wymyśliła go całkowicie moja kochana Żona - SZACUN !!!

Ja go tylko sfinansowałem :lol:

 

Obudowane bele to jest na pewno TO :D 8)

 

Już widzę resztę ... wielkie okrągłe lampy od samego sufitu dość nisko wiszące, prosta sofa, jakaś Asadena, Natuzzi ... niewielka ława, w kącie jakaś lampa. Wszystko.

Spokój, cisza, tylko mieszkać :D

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki z Twojego opisu to sie czuje ze Ty w tym domu juz dawno mieszkasz :p Super bedzie ta wysoka przestrzen bad glowa (a ja mam tylko 2,65 :( ) Ostatnia fota to ta duza lazienka tak?Wyglada ze bedzie bardzo elegancka.Ja tez bede chciala zrobic cos w jasnym kolorze (bialy,szary ) bez zbytniego przeladowania dekorami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam-bardzo ładny domek macie :D widziałam w twoim dzienniku że zdecydowaliście się na okna i drzwi Schuco.Czy jesteś zadowolony z okien?Jaka była cena drzwi-są piękne-ja też chcę takie :D

 

Przede wszystkim pozdrawiam Toruń, byłem tydzień temu na krótkiej wycieczce ... miejscami piękne miasto ... :D

 

Tak, okna i drzwi Schuco, zadowolony jestem bardzo.

Drzwi ... hmmm ... 1/3 tego co okna :lol:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze Duch tylko krazy po Polsce i jak Sw .Mikolaj rozdaje prezenty-deseczki :lol:

Rozumiem ze z posrdo tych 4 bedzeicei decydowac ktore uslojenie drewna wam najbardziej odpowiada tak? (mi podoba sie 3 od gory)

Ja jednego dnia chcialabym podloge merbau a drugiego dochodzi do glosu praktycznosc ( na jasnych mniej widac brud) i zastanawiam sie nad jesionem :lol:

Do podlog to jeszcze ho ho ho wiec teraz zapytac o cos innego:czym sie kierowales przy wyborze dachowki?Czy ze wzgledu na cene nie wziales dachowki ceramicznej?(drozsza).Brass bardzo mi odpowiada ze wzgledu na kolor i ksztalt ale widze ze duzo osob odradza dachowki betonowe :oops: i zaczelam miec watpliwosci :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...