Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Majkiego


Recommended Posts

 

Pytasz o ceny konkretnie tej wanny ? Czy dokładnie czego ? :wink:

 

witaj majki,

 

nie podejrzewam, że opanowałeś cały cennik tej firmy :wink: ale z pewnością ceny zakupionych przez siebie produktów znasz :D mogą być oczywiście na pw.

 

Bardzo podoba mi się wzornicto i możliwości rozmiarówki :roll: Posiedziałam trochę w ich katalogu :o

 

pozdro

 

Nie, oczywiście, ale swojego czasu opanowałem większość cen na rynku :lol: :wink:

Rozważaliśmy V&B, ale ostatecznie padło na Kaldewei. Zwyciężyła stal 8)

Wanna taka jak u mnie - 2 tysiące. Do tego syfon Hansgrohe.

Brodzik 100x100 bardzo płytki, nie wiem, czy ma 1 cm w najgłębszym miejscu - 1200.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Niezle rozbieznosci w wycenie kuchni.Osobiscie wole myslec ze uda mi sie wykonac swoja w okolicach 20 tys :D Tak sie wlasnie zastanowilam i chyba nie dalabym za kuchnie 70 tys (plus sprzet rozumiem) Wolalabym kupic tansza i bez bolu po jakims czasie miec mozliwosc wymienienia na calkiem nowy model.

 

Całkowicie sie z Tobą zgadzam. Ta cena jest tak zaporowa, że dla mnie to kosmos.

Dodając do tego sprzęt, powiedzmy Miele, robi się nam 100 tysiaków za kuchnię :o :o :o

Ale inna kwestia jest taka - kuchnia po prostu masakryczna 8)

A te 20 co piszesz, to cena kuchni z AGD, czy bez ?

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krde tak sobie przeczytałam że chyba przesadzacie z ty servo ale jak oblukałam kuchnię to tam nic innego się nie nadaje bo nie będzie uchwytów. Szkoda tylko że to takie drogie jest.

A co do snobizmu to ja też już widziałam kilka za ponad 50 tysi i też bym takie chciała tylko też mnie nie stać. Nam kuchnię będzie robił znajomy stolarz. Robi je od kilkunastu lat i pracuje głównie na blumie. Pierwszą wycenę dostałam chyba na 36 tysi z tego co pamiętam ale będzie sporo zmian 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krde tak sobie przeczytałam że chyba przesadzacie z ty servo ale jak oblukałam kuchnię to tam nic innego się nie nadaje bo nie będzie uchwytów. Szkoda tylko że to takie drogie jest.

A co do snobizmu to ja też już widziałam kilka za ponad 50 tysi i też bym takie chciała tylko też mnie nie stać. Nam kuchnię będzie robił znajomy stolarz. Robi je od kilkunastu lat i pracuje głównie na blumie. Pierwszą wycenę dostałam chyba na 36 tysi z tego co pamiętam ale będzie sporo zmian 8)

 

No dokładnie, ja wiem, że stwierdzenie "jesteśmy skazani na servodrive" jest co najmniej dziwne, ale do osiągnięcia pewnego efektu i funkcjonalności pewne produkty są wymagane ... 8) Przynajmniej tak uważam.

Ta cena 36 koła to już z sprzętem AGD ? Tak, powiedzmy "na gotowo" ?

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko skłamałam :oops:

 

Dokładnie wyszło 27 tysi ale 10 tysi to przecież nic takiego 8)

 

W tym 17 za meble

6320 okucia blumi inne

akcesoria peka - 4100

 

6 szuflad,20 szt amortyzatorów, roleta, cargo 15 niskie, 40 wysokie magic corner i wkład na sztućce 90cm.

 

No ale tak jak powiedziałam będzie zupełnie inaczej i chyba taniej - z naciskiem na chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 2mm

Całkowicie sie z Tobą zgadzam. Ta cena jest tak zaporowa, że dla mnie to kosmos.

Dodając do tego sprzęt, powiedzmy Miele, robi się nam 100 tysiaków za kuchnię :o :o :o

 

 

pozdrawiam, majki

 

co do kuchni to jak masz czas to pojedź sobie na Srebrzyńską jakieś 100-150 m od skrzyżowania z Al. Włokniarzy (chyba, że może ta wycena co podajesz jest stamtąd??). Tam jest studio mebli kuchennych (tzn. było i chyba nadal jest, zakładam że nie zbankrutowali?), jak byłem tam w 2007 to mieli wyprzedaż mebli z ekspozycji i po przecenie było cos za >80k PLN.

Lekkie przegięcie ale oglądanie jest free :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko skłamałam :oops:

 

Dokładnie wyszło 27 tysi ale 10 tysi to przecież nic takiego 8)

 

W tym 17 za meble

6320 okucia blumi inne

akcesoria peka - 4100

 

6 szuflad,20 szt amortyzatorów, roleta, cargo 15 niskie, 40 wysokie magic corner i wkład na sztućce 90cm.

 

No ale tak jak powiedziałam będzie zupełnie inaczej i chyba taniej - z naciskiem na chyba

 

No to właśnie do tego "zmierzam" ... Czyli do tych 27 trzeba doliczyć jeszcze AGD. Nie wiem jakie, ale powiedzmy 10 koła minimum ...

Czyli 4 dychy za kuchnie się robi jak nic :o :roll:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie sie z Tobą zgadzam. Ta cena jest tak zaporowa, że dla mnie to kosmos.

Dodając do tego sprzęt, powiedzmy Miele, robi się nam 100 tysiaków za kuchnię :o :o :o

 

 

pozdrawiam, majki

 

co do kuchni to jak masz czas to pojedź sobie na Srebrzyńską jakieś 100-150 m od skrzyżowania z Al. Włokniarzy (chyba, że może ta wycena co podajesz jest stamtąd??). Tam jest studio mebli kuchennych (tzn. było i chyba nadal jest, zakładam że nie zbankrutowali?), jak byłem tam w 2007 to mieli wyprzedaż mebli z ekspozycji i po przecenie było cos za >80k PLN.

Lekkie przegięcie ale oglądanie jest free :D

 

No, to muszę się tam przelecieć :lol: :wink: Jak za free, to mi pasuje :D

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m

kuchnia to moja kolejna zmora po drzwiach wewnętrznych ... najpierw były jeszcze podłogi ale Duszek mnie uratował :wink:

 

i dlatego będzie kuchnia IKEA biała wysoki połysk, najbardziej "wypasiona" czyli szuflady i kosze wyniesie mnie około 10tyś, do tego sprzęt liczę 12tyś i suma 22tyś. ale każdy robi taką a jaką go stać ... widziałam takie za 100tyś ale jak by mi się po 5 latach znudziła :roll: no ale jak miałabym 100tys na kuchnię to pewnie miałabym koilejne na jej wymianę za kilka lat 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuchnia to moja kolejna zmora po drzwiach wewnętrznych ... najpierw były jeszcze podłogi ale Duszek mnie uratował :wink:

 

i dlatego będzie kuchnia IKEA biała wysoki połysk, najbardziej "wypasiona" czyli szuflady i kosze wyniesie mnie około 10tyś, do tego sprzęt liczę 12tyś i suma 22tyś. ale każdy robi taką a jaką go stać ... widziałam takie za 100tyś ale jak by mi się po 5 latach znudziła :roll: no ale jak miałabym 100tys na kuchnię to pewnie miałabym koilejne na jej wymianę za kilka lat 8)

 

Duszek, nie tylko Ciebie uratował 8)

Ikeę mamy teraz w bloku, właśnie biała, sprawuje się super, nic nie mamy do zarzucenia :D

Teraz spróbujemy czegoś innego :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko skłamałam :oops:

 

Dokładnie wyszło 27 tysi ale 10 tysi to przecież nic takiego 8)

 

W tym 17 za meble

6320 okucia blumi inne

akcesoria peka - 4100

 

6 szuflad,20 szt amortyzatorów, roleta, cargo 15 niskie, 40 wysokie magic corner i wkład na sztućce 90cm.

 

No ale tak jak powiedziałam będzie zupełnie inaczej i chyba taniej - z naciskiem na chyba

 

No to właśnie do tego "zmierzam" ... Czyli do tych 27 trzeba doliczyć jeszcze AGD. Nie wiem jakie, ale powiedzmy 10 koła minimum ...

Czyli 4 dychy za kuchnie się robi jak nic :o :roll:

 

pozdrawiam, majki

Ja za spprzęt liczę 15 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m
kuchnia to moja kolejna zmora po drzwiach wewnętrznych ... najpierw były jeszcze podłogi ale Duszek mnie uratował :wink:

 

i dlatego będzie kuchnia IKEA biała wysoki połysk, najbardziej "wypasiona" czyli szuflady i kosze wyniesie mnie około 10tyś, do tego sprzęt liczę 12tyś i suma 22tyś. ale każdy robi taką a jaką go stać ... widziałam takie za 100tyś ale jak by mi się po 5 latach znudziła :roll: no ale jak miałabym 100tys na kuchnię to pewnie miałabym koilejne na jej wymianę za kilka lat 8)

 

Duszek, nie tylko Ciebie uratował 8)

Ikeę mamy teraz w bloku, właśnie biała, sprawuje się super, nic nie mamy do zarzucenia :D

Teraz spróbujemy czegoś innego :wink:

 

pozdrawiam, majki

 

cieszę się, że jesteście zadowoleni. nie każdy wypowiada się o tych kuchniach pozytywnie. jednak cenowo dla nas rewelacja.

 

czekam z niecierpliwością na Wasze parkiety ... u mnie też jesiona ale warstwowy na podłogówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się, że jesteście zadowoleni. nie każdy wypowiada się o tych kuchniach pozytywnie. jednak cenowo dla nas rewelacja.

 

czekam z niecierpliwością na Wasze parkiety ... u mnie też jesiona ale warstwowy na podłogówkę.

 

My raem z Żoną, to trochę fani Ikea. Lubimy i trochę ten "styl" i sklep :D

Obecnie w domu, to prawie wszystkie meble mamy z Ikei.

Na szczęście budują Ikeę "obok" nas, tzn 10 minut samochodem będziemy mieli ... :D

Już nie będzie sie trzeba pchać do wawki :-?

Można by długo gadać o tych meblach - ja osobiście je bardzo lubię ...

 

Na parkiety też już czekamy ... kolejny kamień milowy na budowie będzie ...

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...