Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Majkiego


Recommended Posts

majki

 

podłogi super... Ale mnie najbardziej zachwyciło okno obok wejścia balkonowego :o - przepiękne! Uwielbiam duże okna 8)

 

Dzięki za odwiedziny :D

Tak, to duże okno ... na świat :wink: 1,8m wysokości x 2,5 szerokości 8)

Fajne są takie przeszklenia :D

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

majki pare postow wczesniej mowiles ze czekasz na mebelki do lazienek..i moje pytanie w zwiazku z tym, szafki robiliscie na wymiar u stolarza czy gotowe? masz namiary na jakiegos porzadnego stolarza? pozdro..

 

Czekamy ... ale jeszcze ich nie będzie. Na razie się "wyceniają" ... Stolarza konkretnego też nie mamy, może to będzie ten co prawdopodobnie będzie robił nam kuchnie ... ale to jeszcze niewiadoma ...

Tak smao nie ma spójnej wizji co do kształtu szafki pod umywalkę ...

Także na razie nie pomogę :(

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m
Witaj Majki

 

 

deseczki cudowne!!! oj już moich nie mogę sie doczekać :wink:

 

 

mam pytanko ... ile Twoje parapety odstają od ściany i jak głęboko są w ścianę wkute???

 

pozdrawiam

 

Hmmm ... wewnętrzne czy zewnętrzne ... ale zakładma, że pytasz o wewnętrzne :wink:

Ponieważ ja mam kaloryfery ( mimo, że we wnękach ) to od ściany odstają na około 5 cm, wkute w ściane z każdej strony po 3 cm.

Wyszły duże, szerokie ... fajne 8) Prawdziwe parapety :lol: :wink:

To odstawanie od ściany zmierzę dziś i napisze dokładnie.

 

pozdrawiam, majki

 

 

ups ... no dokłądnie chodziło o wewnętrzne 8)

 

dziękuję za wymiary!!!

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu nie było mnie u ciebie i widzę, że nadal rwiesz do przodu jak mały perszing :lol: . W realu to pewnie bym już posesji nie poznał (nalotu bez zapowiedzi na pewno ci nie zrobię -nie będę ryzykował pomyłki :wink: )

A ty do mnie kiedy się wreszcie wybierzesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło chłopie, kopę lat :lol:

W środku troche się dzieje, ale na zewnątrz to ta sama chałupina :wink:

Ja MUSZĘ do Ciebie sie wybrać, bo chcę te drzewka Twoje pooglądać ... No idomek tez pewno już podszykowany ...

Tylko cały czas chodzi o ten czas ... :(

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zrób sobie wolne w jakiego łikenda (choćby i w ten), zapakuj rodzinę i pojedź na wycieczkę. Przecie to nie wyprawa na koniec świata.

Tylko nie czekaj zbyt długo z tą wizytą, bo tych co trafiają na koszenie trawy to z grabiami witam (następne będzie za jakie 2tyg) :wink: :lol:

A tak na serio - teraz ogród wygląda najładniej. Poza tym jeśli myślisz jeszcze o jakimś świerku, to pora wybrać mu miejsce. Za niecały miesiąc zacznie się najlepszy czas na przesiedlanie :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Majki, widzę że postępy w budowie są i to całkiem spore. Przyznam że wcześniej bardzo powierzchownie przeglądałam wątki tutaj i mam sporo do nadrobienia ale widzę że to forum to jest prawdziwa skarbnica wiedzy i przy okazji inspiracji, a więc na pewno często będę zaglądać. Ponieważ u mnie powoli też zbliża się czas wymiany bramy garażowej, poszukuję też parapetów zewnętrznych to mam pytanie - bo niestety strona firmy Poltau mi się nie otwiera - czy możesz zdradzić ile kosztowała Cię tak brama - chodzi mi już o cenę całkowitą z całą automatyką. Pozdrawiam, Marta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znow bedzie co podziwiac.Pamietam ze chyba ktos wczesniej wklejal Ci bardzo podobne ogrodzenie .Bedzie bardzo pasowalo do drzwi zewnetrznych i calej stylistyki domku.Czy slusarz zrobi czy identyczne wypelnienia?Masz moze rozeznanie jaka jest roznica miedzy takim wypelnieniem a daniem sztachet drewnianych?Ja rownize planuje poziome sztachety ale wydaje mi sie ze drewno wyjdzie taniej wiec na takie sie nastawiam.Nie chce mi sie tego pozniej malowac ale licze ze synki beda odwalac za mnie ta robotke :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kakusek - nie rozważaliśmy w ogóle sztachet drewnianych, więc nawet wycen co do tego nie mam ...

Ślusarz ma zrobić identyczne, ale jak to życie zobaczymy jak będzie :wink:

 

ellaj - nie znalazłem na płycie żadnych informacji, to niby inspiracja ... choć właściwie od dawna mysleliśmy o tego typu ogrodzeniu. Teraz tylko ktoś to pokazał :lol: :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 2mm

Nie chcę się wymądrzać ale jak masz up....wych sąsiadów to mogą Ci się przyczepić do tej drewutni bo teoretycznie to powinna stać chyba 2 m albo i 3 m od płotu. Ja już to przerabiałem, niestety.

 

Płot fajny, inny niż wszystkie. Jest jeszcze wersja w której te nazwijmy poziome "sztachety" są umieszczone nie prostopadle do podłoża tylko pod kątem iluś tam stopni (nie wiem jak to sensownie opisać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wymądrzać ale jak masz up....wych sąsiadów to mogą Ci się przyczepić do tej drewutni bo teoretycznie to powinna stać chyba 2 m albo i 3 m od płotu. Ja już to przerabiałem, niestety.

 

Płot fajny, inny niż wszystkie. Jest jeszcze wersja w której te nazwijmy poziome "sztachety" są umieszczone nie prostopadle do podłoża tylko pod kątem iluś tam stopni (nie wiem jak to sensownie opisać).

 

Wiem, mieliśmy tego świadomość, ale w końcu sie zebraliśmy, spytaliśmy sąsiadów "od strony" drewutni i dali zgodę :wink: Wiem..., ustną, ale generalnie są w porządku, więc powinno być ok ... Teraz chodzą, mlaszczą i codziennie pytają co i jak będzie, bo chyba im się podoba 8)

 

A płot oderwany od stylu "sztachet". Wszędobylskich, oklepanych na milion wersji :-? Mówisz o wersji "żaluzja" :wink: z tą "skośnością" paneli ... ? To nie, żaluzji nie robimy :lol: :wink:

 

Dzięki za odwiedziny, pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 2mm

A płot oderwany od stylu "sztachet". Wszędobylskich, oklepanych na milion wersji :-? Mówisz o wersji "żaluzja" :wink: z tą "skośnością" paneli ... ? To nie, żaluzji nie robimy :lol: :wink:

 

Dzięki za odwiedziny, pozdrawiam, majki

 

tak, "żaluzja" jest chyba dobrym określeniem - taka lekko "uchylona". Coś takiego jest u mnie na ulicy, dlatego przypomniało mi się jak zobaczyłem ten płot na Twoich zdjęciach. Zdjęcia nie zamieszczę bo to nie mój płot.

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...