Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Majkiego


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chwila , chwila , jo jeszcze nie skończył .

 

Mom tera chwila czasu w przerwie , Głodzilla śpi na cycku :wink:

 

 

Nie wiem teraz czy dopbrze pamiętom. Czy Ty mosz te luksfery w garażu , czy kaj indzij ? Bo jo tyż mioł mieć w garażu , ale małża jakoś tak cichaczem wprowadziła tam zupełnie niepotrzebne łokna . Na co komu łokna w garażu ? Yno nie godejcie że to skuli wentylacji , bez jajec :roll:

 

No i kominek . Jo Cie nie chca straszyć , ale w większości przypadków , ta miłośc do łogniska prendzyj czy póznij przechodzi . U mnie w doma przeszło wszystkim . Już nawet nie pamiętom kiedy łon był ostatni roz rozpolony . Chyba z pora lot tymu . Moi teściowie mieli całe życie taki dekoracyjny na dole , w zeszłym roku zrobili se go do porządku. Znaczy że mozna w nim polić . Na początku rozpolali go przynajmniej roz w tydniu , teraz częśtotliwość wyrażnie spadła . No ale u Ciebie może być cołkiem inaczej i bydziesz regularnie z przyjemnoiścią sie przy nim grzoł :D

 

 

Aha , jeszcze jedna sprawa . W projekcie z tyłu domu , mosz tam jakieś dwie izby ? Bo na tym projekcie w innych izbach są zwizualizowane sprzęta typu meble i zabudowa . A w tych dwóch ni ma . Hmm , zagadka :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila , chwila , jo jeszcze nie skończył .

 

Mom tera chwila czasu w przerwie , Głodzilla śpi na cycku :wink:

 

 

Nie wiem teraz czy dopbrze pamiętom. Czy Ty mosz te luksfery w garażu , czy kaj indzij ? Bo jo tyż mioł mieć w garażu , ale małża jakoś tak cichaczem wprowadziła tam zupełnie niepotrzebne łokna . Na co komu łokna w garażu ? Yno nie godejcie że to skuli wentylacji , bez jajec :roll:

 

No i kominek . Jo Cie nie chca straszyć , ale w większości przypadków , ta miłośc do łogniska prendzyj czy póznij przechodzi . U mnie w doma przeszło wszystkim . Już nawet nie pamiętom kiedy łon był ostatni roz rozpolony . Chyba z pora lot tymu . Moi teściowie mieli całe życie taki dekoracyjny na dole , w zeszłym roku zrobili se go do porządku. Znaczy że mozna w nim polić . Na początku rozpolali go przynajmniej roz w tydniu , teraz częśtotliwość wyrażnie spadła . No ale u Ciebie może być cołkiem inaczej i bydziesz regularnie z przyjemnoiścią sie przy nim grzoł :D

 

 

Aha , jeszcze jedna sprawa . W projekcie z tyłu domu , mosz tam jakieś dwie izby ? Bo na tym projekcie w innych izbach są zwizualizowane sprzęta typu meble i zabudowa . A w tych dwóch ni ma . Hmm , zagadka :o

 

Mam luksfery w garażu i mam okno :D Luksfery tam, gdzie odległość musiałą być minimalna :wink:

 

Ja jarać lubię ... jeszcze co prawda nie jaram tego co rośnie u mnie w ogródku, ale to kwestia czasu :lol: 8) Mam nadzieję, że do kominka mi miłość nigdy nie przejdzie :wink:

 

Na tyłach domu mam trzy izby :)

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość justyna_m

hej Majki

 

 

ogrodzenie fajnie wyszło!!! bardzo mi się podoba. ja jeszcze w ogóle nie mam na to koncepcji ani pomysłu. jak na razie cieszę się moją białą elewacją. a Wy jaki kolor domku planujecie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

 

Wprowdzie na komórce niewiela widać , ale prezentuje się piknie . Ale widza kolega burżuj. Murowany płot no no ...

 

U mnie stare jezd po przeszłym właścicielu . Dopiero jak bydymy brama przesuwać ( zgoda już momy ) to się bydzie coś z tym robić . W sumie i tak mom zamiar odgrodzic się od ulicy szczelnym zielonym szpalerem więc większy wagi do tego nie przywiązuja. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Majki

 

 

ogrodzenie fajnie wyszło!!! bardzo mi się podoba. ja jeszcze w ogóle nie mam na to koncepcji ani pomysłu. jak na razie cieszę się moją białą elewacją. a Wy jaki kolor domku planujecie???

 

Jak dojdzie reszta pół + brama i furtki, to będzie mam nadzieje dopiero ładnie 8)

Elewację masz fajną, widziałem 8) Chyba podobna do Twojwj, jakaś jasna bardzo ... ja to nazywam "szklanka mleka z łyżeczką esspesso" :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

 

Wprowdzie na komórce niewiela widać , ale prezentuje się piknie . Ale widza kolega burżuj. Murowany płot no no ...

 

U mnie stare jezd po przeszłym właścicielu . Dopiero jak bydymy brama przesuwać ( zgoda już momy ) to się bydzie coś z tym robić . W sumie i tak mom zamiar odgrodzic się od ulicy szczelnym zielonym szpalerem więc większy wagi do tego nie przywiązuja. :D

 

Eeeee ... tam burżuj :oops: :wink:

U nas od strony wewnętrznej też damy jakieś krzewy, tuje, coś tam, coby troche się jeszcze zasłonić :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołączam się do pochwał płotu - bardzo fajny!!! :D

 

(szkoda, że mam tak daleko bo podjechałbym z ciekawości zeby pooglądać z bliska)

 

miłego weekendu na budowie :D :D :D

 

Nie na budowie, tylko na imprezce firmowej pt. Piraci z Karaibów :lol:

Byłem w drużynie Barbossy :o Wygraliśmy 8)

Nazwa zobowiązuje :lol: :lol: :lol:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne to ogrodzenie-pieknie prezentuje sie z antracytowym klinkierem :)

Majki ile "zuzyles" cegly na swoje ogrodzenie?Czy robiles go z cegly pelnej czy dziurawki?Ja jestem lekko zaskoczona kominami bo Stratus Winerberga kosztuje ponad 6 zl (pelna) a prawdopodobnie potrzebuje z 2 palety wiec murarz doradza mi kupno dziurawki (3,16 zl) Jaka dawales u siebie i jezeli pamietasz to poprosze nazwe i nr koloru zaprawy do niej :)

Zdecydowales juz z czego bedziesz wykanczal taras?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne to ogrodzenie-pieknie prezentuje sie z antracytowym klinkierem :)

Majki ile "zuzyles" cegly na swoje ogrodzenie?Czy robiles go z cegly pelnej czy dziurawki?Ja jestem lekko zaskoczona kominami bo Stratus Winerberga kosztuje ponad 6 zl (pelna) a prawdopodobnie potrzebuje z 2 palety wiec murarz doradza mi kupno dziurawki (3,16 zl) Jaka dawales u siebie i jezeli pamietasz to poprosze nazwe i nr koloru zaprawy do niej :)

Zdecydowales juz z czego bedziesz wykanczal taras?

 

Na kominy tylko pełna, najpierw cegła zwykła, potem pełna Stratus. Ja ja miałem kojarzę za 4,2 / szt. Na kominy poszło coś z 550 szt.

Na ogrodzenie ... dokładnie nie pamiętam, ale około 1800 szt cegły, palet było tak z 5 ... :wink:

Zaprawa Quick-Mix - antracytowa.

Taras na pewno z płyt, lub kostki, żadne płytki :-?

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...