Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Majkiego


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

witam.Przyznam,że do Twojego dziennika mam link ustawiony w ulubionych:)

Czemu napisałeś,że kuchnia dopiero w przyszłym roku?chyba,że coś źle zrozumiałam.

 

I bardzo słusznie :wink:

Niestety, to prawda : kasa, kasa i jeszcze raz kasa :-?

 

pozdrawiam i zawsze zapraszam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majki, napisz mi, proszę, szybciutko, co to za kratki do kominka masz i skąd?? i czy mają jakies filtry??

 

pliiss!

 

Kratki z firmy 4Fire.

http://www.4fire.pl/index.php/main/pl/content

Filtrów nie ma, jest tylko taka metalowa siateczka.

Raczej drogawe ... :-?

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majki, napisz mi, proszę, szybciutko, co to za kratki do kominka masz i skąd?? i czy mają jakies filtry??

 

pliiss!

 

Kratki z firmy 4Fire.

http://www.4fire.pl/index.php/main/pl/content

Filtrów nie ma, jest tylko taka metalowa siateczka.

Raczej drogawe ... :-?

 

pozdrawiam, majki

 

a drogawe, to znaczy w jakiej cenie? ;)

 

probuję znaleźć jakichś dystrybutorów w okolicy lub w necie, na razie bez sukcesu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majki, napisz mi, proszę, szybciutko, co to za kratki do kominka masz i skąd?? i czy mają jakies filtry??

 

pliiss!

 

Kratki z firmy 4Fire.

http://www.4fire.pl/index.php/main/pl/content

Filtrów nie ma, jest tylko taka metalowa siateczka.

Raczej drogawe ... :-?

 

pozdrawiam, majki

 

a drogawe, to znaczy w jakiej cenie? ;)

 

probuję znaleźć jakichś dystrybutorów w okolicy lub w necie, na razie bez sukcesu..

 

Niespełna 100 zł / kratkę tej wielkości. 20x40 cm.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pooglądałam sobie wasz dziennik...baaardzo ładny i miłe kolorki, mam pytanie, może i już takie było ale nie udało mi się znaleźć :), chodzi mi o gres przed kominkiem, co to za firma i kolor i jak on ma się w utrzymaniu czystości, pytam ponieważ planuje mieć coś podobnego na całym salonie

(czy nadaje się do większych powierzchni), przy okazji jeszcze proszę napisać jaki macie kolor/firme podbitki i rynien, to jest grafit ? No i również czekam na dalsze zdjęcia waszego domku. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, pooglądałam sobie wasz dziennik...baaardzo ładny i miłe kolorki, mam pytanie, może i już takie było ale nie udało mi się znaleźć :), chodzi mi o gres przed kominkiem, co to za firma i kolor i jak on ma się w utrzymaniu czystości, pytam ponieważ planuje mieć coś podobnego na całym salonie

(czy nadaje się do większych powierzchni), przy okazji jeszcze proszę napisać jaki macie kolor/firme podbitki i rynien, to jest grafit ? No i również czekam na dalsze zdjęcia waszego domku. Pozdrawiam :)

 

Było, było :wink:

Gres koło kominka i w reszcie domu oprócz łazienek i pom gosp. Ariana Valverde, seria Bamboo.

Utrzymanie czystości jeszcze nie wiemy :lol: Na razie nie sprzątamy :wink:

Ale nie przewiduje problemów.

Kolor podbitki, to grafit, belgijska Orobel. Rynny stalowe Lindab.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenix majki ma podbitke Orobel http://www.podbitki.pl/

Ja natomiast jeszcze zapytam o mocowanie dachowki:czy mocowales ja na spinki czy gwozdziami.Na skladzie gdzie kupowalismy dachowke nic nie wspomnieli nam o spinkach (nie mam tego wycenione) wiec nie wiem czy powinnam sobie to podarowac czy szukac na innym skladzie specjalnych spinek :roll: Doradzali nam natomiast aby zamiast szczotek dac tasmy wentylacyjne pod gasiory i chyba u Ciebie tez masz takie rozwiazanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki ty jeden, cos ty narobił ze ten twój dom taki pikny i co raz piękniejszy? :D :D Szkoda, ze ta kuchnia tak pozno będzie

 

Dziekuję :oops:

To po prostu konsekwencja, odpowiedni wybór materiałów i żelazna dyscyplina w wykonaniu i stylistyce domu.

Pewna jednolitość tonalna ( w jakimś zakresie ), jak najmniej różnych materiałów ( vide : co pokój to inny kolor ścian, lub podłóg :roll: :o ).

I tyle :lol:

 

pozdrawiam, majki

 

PS. Ja się nadal rozkręcam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenix majki ma podbitke Orobel http://www.podbitki.pl/

Ja natomiast jeszcze zapytam o mocowanie dachowki:czy mocowales ja na spinki czy gwozdziami.Na skladzie gdzie kupowalismy dachowke nic nie wspomnieli nam o spinkach (nie mam tego wycenione) wiec nie wiem czy powinnam sobie to podarowac czy szukac na innym skladzie specjalnych spinek :roll: Doradzali nam natomiast aby zamiast szczotek dac tasmy wentylacyjne pod gasiory i chyba u Ciebie tez masz takie rozwiazanie ?

 

Dachówki na spinki, co druga spięta.

Tak, pod gąsiorami sa taśmy wentylacyjne, tzw. wróblówki tradycyjne przy rynnach.

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witom

 

Właśnie mi sie przypomniało że Ty zdaje sie mosz podbitka z tworzywa sztucznego . Nie myla sie ?

 

Jak sie nie myla to poprosiołbych o namiary na materiał , no i może cena (ale to na p.w. - jeśli wolisz) . :)

 

Kakusek - dziękuję :D

Fenix, widzisz, uważni czytelnicy szybciej reaguja w komentarzach niż ja sam :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...