Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Majkiego


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to tera wyszło na to że nie uważołech :(

 

Idąc tym tropem musza Cie sie jeszcze spytać czy żeś to som montowoł czy ekipa (chociaż coś mi sie tam kołacze.....skleroza !) 8)

 

 

p.s. o pszeplaszam stronke walnołem . :o

 

Nie, podbitkę robiła ekipa ta sama co ocieplenie i parapety zew.

 

A i dziekuję bardzo za następną stronkę :D

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to chyba to oficjalnie jeszcze nie było - wiec wypada sie przywitać .... co czynię.

 

podłoga.... malina! klasyka gatunku.... :o piękna

drewutnia.... mała jakaś 8) ile to ona ma pomieścić tych ...dm3 ? 50? 8) :lol: ...bo nie wspomnę o m3 ...to pomieszczenie na kosiarę????

( fajna - przemyślane rozwiązanie )

 

chata zaczyna wyglądać .... pamiętam jak stały tylko mury.... ale to było ze sto lat temu... :D

 

co do bramy garażowej się nie wypowiem - jest mi to obce... ale nieuniknione ...jak ślubna pisała...:plastikcary sio przed dom... a do garażu 8) 8) 8) ..."

 

pozdro

NETbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie to chyba to oficjalnie jeszcze nie było - wiec wypada sie przywitać .... co czynię.

 

podłoga.... malina! klasyka gatunku.... :o piękna

drewutnia.... mała jakaś 8) ile to ona ma pomieścić tych ...dm3 ? 50? 8) :lol: ...bo nie wspomnę o m3 ...to pomieszczenie na kosiarę????

( fajna - przemyślane rozwiązanie )

 

chata zaczyna wyglądać .... pamiętam jak stały tylko mury.... ale to było ze sto lat temu... :D

 

co do bramy garażowej się nie wypowiem - jest mi to obce... ale nieuniknione ...jak ślubna pisała...:plastikcary sio przed dom... a do garażu 8) 8) 8) ..."

 

pozdro

NETbet

 

NETowo Cię jeszcze nie było - witam :D

Ale Szanownego Kolegi prawicę już ściskałem, więc znam, znam ... i w kółko podziwiam ... :o 8)

Drewutnia, taka, żeby we dwójke usiąść z 1l czystego paliwa i pogadać o losach świata :lol:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech doczytałam o kuchni:(w sumie fajnie,że sobie zbieracie i nie ma stresu z kredytem:)

a może chociaz jakies przymiarki,inspiracje?

btw super zdjęcia robisz.

 

Dziekuję :oops: Fotografia to hobby i jedna z moich pasji :wink:

Wizualki kuchni były w dzienniku jakiś czas temu.

Generalnie kuchnia cała biała, lakierowany MDF, blat okleina ( jakieś jasne drzewo ), sprzęty czarne / srebrne. We wszystkich szufladach servo-drive, tandembox, brak uchwytów, wszędzie podcięcia.

Taka zwykła kuchnia 8) :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech doczytałam o kuchni:(w sumie fajnie,że sobie zbieracie i nie ma stresu z kredytem:)

a może chociaz jakies przymiarki,inspiracje?

btw super zdjęcia robisz.

 

Dziekuję :oops: Fotografia to hobby i jedna z moich pasji :wink:

Wizualki kuchni były w dzienniku jakiś czas temu.

Generalnie kuchnia cała biała, lakierowany MDF, blat okleina ( jakieś jasne drzewo ), sprzęty czarne / srebrne. We wszystkich szufladach servo-drive, tandembox, brak uchwytów, wszędzie podcięcia.

Taka zwykła kuchnia 8) :wink:

 

pozdrawiam, majki

 

widzisz to prawie jak u nas:)Tylko kuchnia nie lakierowana i sprzęty wszystkie białe,blat z dębu.Oczywiście bez uchwytów,podcięcia.Pokaże na początku października jak zamontują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...