Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Majkiego


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Majki, dzięki :) napisz jeszcze proszę, ile metrów masz tego ogrodzenia od frontu. Rozumiem, że do tych 11tys. zł dochodzi jeszcze koszt klinkieru i wymurowania słupków?

 

Edit: źle zrozumiałam z tym Rodos 8)

 

Tak do tego jeszcze koszt całego klinkieru.

Od frontu ogrodzenia mam 24 m.

 

A na Rodos było tak, że pozmieniały mi się pewne światopoglądy ...

Np. jeden z nich, to taki, że tą p.doloną budowę trzeba skończyć jak najszybciej i wziąść sie za życie. Bo ucieka ...

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłes na Rodos i pływałeś na desce? ;)

 

Nie... :wink: Ale warunki tam mają świetne 8)

 

pozdrawiam, majki

bo mnie małżonek namawia na to pływanie, chciałam podpytać...

 

...więc powiadasz, że trzeba bardziej korzystac z możliwości, a nie tylko pracowac i budować? Dobry pogląd, podzielam (trudniej z realizacją). Dla mnie na razie na pierwszym miejscu narty, ale kto wie?.. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...więc powiadasz, że trzeba bardziej korzystac z możliwości, a nie tylko pracowac i budować? Dobry pogląd, podzielam (trudniej z realizacją). Dla mnie na razie na pierwszym miejscu narty, ale kto wie?.. :roll:

 

Pewno, najłatwiejszy pogląd :wink:

Od właściwie 3 lat ciągniemy budowę, dwa domy zaczynają o siebie wołać ( bloki i nowy dom ) ... Rozdracie i czasowe i siłowe.

Właściwie ta budowa przytłoczyła wszystko w naszym życiu ... Czas ją kończyć i odetchnąć.

Czy budowanie "szybkie" jest lepsze ? :roll: Dla mnie ( dla domu ) na pewno nie, ale dla psychiki ... ?

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 2mm

cześć,

 

filmik fajny :D

 

3 lata? nie dziwię się, że macie dość. Nam zajęło to jakieś 2 lata (w zasadzie wyszłoby znacznie szybciej ale... czasami zdarzają się przypadki losowe :( ) i nadal robi mi się niedobrze jak widzę tzw. "fachowców" itp.

 

ale biorąc pod uwagę obecny stan to najpóźniej na Wielkanoc 2010 przeprowadzka? :D czy wcześniej?

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj..

 

no super ten Wasz domek!

wybacz mi ale nie jestem w stanie przebrnąć całego dziennika budowy :(

obejrzałam pierwsze strony i ostatnie.

 

ja marze o parterówce i Wasz projekt wydaje się być moim ideałem!

rozumiem, że to projekt indywidualny?

proszę napisz mi ile metrów powierzchni użytkowej ma wasz dom? jak kubatura?

 

te jasne wnętrza są powalające!

czekam na dalszy rozwój sytuacji

 

pozdrawiam!

 

Witaj :D

A warto poczytać, dużo się działo :wink:

To projekt indywidulany, choć silnie bazujący na D24 z kolekcji Muratora. Jest jakby taki sam, tylko deczko większy :wink:

Cały dom 220 m2, użytkowej pow. około 170 m2.

Zapraszam częściej :D

 

pozdrawiam, majki

 

boski domek boski

już zapisałam sobie w folderach moich...

 

ogrodzenie super...

 

tylko zdjęć córki coś dawno nie było :D

i fajny klip zmajstrowałeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny filmik! :D

 

szkoda, ze jakość na youtube jest, jaka jest, ale i tak ciekawie się oglada... trzy lata, powiadasz? No, nie będę jednak porównywać, jak jest lepiej, bo to wszystko subiektywne, ale pomyśleć, skoro ten rok tak mi się dłużył, co byłoby z trzema??

teraz pewnie więcej czasu pświęciłabym na etap projektowania, jak pomyślę, ile można byłoby oszczędzić podejmujac wtedy inne decyzje! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

 

filmik fajny :D

 

3 lata? nie dziwię się, że macie dość. Nam zajęło to jakieś 2 lata (w zasadzie wyszłoby znacznie szybciej ale... czasami zdarzają się przypadki losowe :( ) i nadal robi mi się niedobrze jak widzę tzw. "fachowców" itp.

 

ale biorąc pod uwagę obecny stan to najpóźniej na Wielkanoc 2010 przeprowadzka? :D czy wcześniej?

 

pozdr.

 

Chcielibyśby do 01.07.2010 się wprowadzić ...

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film super, podkład muzyczny rewelacja, broń Boże kolor, właśnie w takiej wersji bardzo mi się podoba. Pomimo, że to temat budowy, majki masz racje, nastrój sentymentalny, muzyka wprowadziła mnie w błogi nastrój spokoju. Miło było popatrzeć na dokonujące się zmiany przy udziale muzyki.

Pozdrawiam, Aneta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...