Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Majkiego


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 3 weeks później...

Majki naprawde bardzo malo Ci pozostalo .Kuchnie zrobisz ,drzwi zamontujesz i na Wielkanoc mozesz z koszyczkiem i mlodym szukac we wlasnym ogrodku jakis zajecy :wink:

Ja bym tam do lipca nie czekala tylko juz na wiosne pakowala kartony i srdu do nowiutkiego pieknego domku :)

Mam nadzieje ze mimo przerwy zimowej bedziesz zagladal na FM.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że mało ... Ale jakoś tak "treściwie" :-? :roll:

Na forum bywam i pewno będę, ale jakoś tak jak po raz 3462457 ktoś pyta o fundamenty, albo o płytki paradyża to mnie wkurw zalewa i wychodzę ....

A i poziom dyskusji zniża sie coraz częściej do poziomu przeze mnie nie akceptowanego i ludzie się zmieniają ... :roll: Echhhh ....

Ale będę, będę :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- mamy gdzie mieszkać

- nie ma kuchni

- nie ma drzwi wew.

- nie ma kostki na zew. ( błoto i brud )

Dom ma być skończony jak się wprowadzimy. Ewentualnie nie będzie kostki przez parę miesięcy ...

 

pozdrawiam, majki

 

To ja nie mam tego wszystkiego co wymieniłeś... i jeszcze paru innych drobiazgów... i już mieszkam od miesiąca... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- mamy gdzie mieszkać

- nie ma kuchni

- nie ma drzwi wew.

- nie ma kostki na zew. ( błoto i brud )

Dom ma być skończony jak się wprowadzimy. Ewentualnie nie będzie kostki przez parę miesięcy ...

 

pozdrawiam, majki

 

To ja nie mam tego wszystkiego co wymieniłeś... i jeszcze paru innych drobiazgów... i już mieszkam od miesiąca... :lol: :lol: :lol:

 

Kwestia wyboru i proirytetów :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że mało ... Ale jakoś tak "treściwie" :-? :roll:

Na forum bywam i pewno będę, ale jakoś tak jak po raz 3462457 ktoś pyta o fundamenty, albo o płytki paradyża to mnie wkurw zalewa i wychodzę ....

A i poziom dyskusji zniża sie coraz częściej do poziomu przeze mnie nie akceptowanego i ludzie się zmieniają ... :roll: Echhhh ....

Ale będę, będę :wink:

 

pozdrawiam, majki

 

czy ja cię pytałem o fundamenty?? 8)

czy ja cię pytałem o jakieś tam płytki?? 8)

czy nadaję na poziomie "nie akceptowalym" ? :o

czy "ja - my" sie zmianiamy????? 8) - zabrakło nam "korby"

....Majki - zima idzie i doła złapałes 8)

 

 

pozdro

NEtbet'życzliwy vel terapeuta 0,5l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jakoś tak jak po raz 3462457 ktoś pyta o fundamenty, albo o płytki paradyża to mnie wkurw zalewa i wychodzę ....

 

kurczę, ale zapytam ! :oops:

Jak tam łazienka w Tresorze?

Muszę pilnie zamówić płytki do łazienki. Wybór padł na Aparici seria Corten. Bardzo zbliżona do Tresora, bo ma też w podstawowej płytce - "tareczkę" i płytki "metalizowane".

Nie wiem tylko, jak będzie się prezentować w niedużej łazience (ok. 6,5 m kw.) i stąd moje pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ! Jessssooooo ! Ale miło :D się robi na sercu, wchodzę do komentarzy a tu taki tłok. Jak rzadko :o Jak piszę posta to setki czytają, ale jednostki komentują .... Czy ja pisze jakoś źle ? :wink: :roll:

 

- netbet - ja nie do Ciebie, Ty to wiesz, "guru" roboty jesteś ... 8)

- Piczman - dzięki za wizytę w skromnych progach :oops: Pewno przejdzie, miejmy nadzieję ... :wink:

- szafran - no w końcu coś innego niż paradyż, co ? :lol: :lol: :lol: Łazienka fajnie IMO wyszła 8) Muszę chyba jakieś zdjęcia powstawiać, w celu odreagowania :lol:

- sure - dzięki za odwiedziny :D

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ! Jessssooooo ! Ale miło :D się robi na sercu, wchodzę do komentarzy a tu taki tłok. Jak rzadko :o Jak piszę posta to setki czytają, ale jednostki komentują .... Czy ja pisze jakoś źle ? :wink: :roll:

pozdrawiam, majki

 

Ojej, Majki - trzeba było mowić, że chcesz wiecej! ;)

 

Tak rzeczowo i syntetycznie piszesz, nie śmiałam się rozgadywać... ;)

 

A tak poważnie, to masz bardzo przemyslamy dom, przesadzę może, ze doskonały, ale w każdym razie z mojego punktu widzenia to mogę pisać tylko same ochy i achy, a to malo merytoryczne... :lol:

 

pozdrawiam, sure

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ! Jessssooooo ! Ale miło :D się robi na sercu, wchodzę do komentarzy a tu taki tłok. Jak rzadko :o Jak piszę posta to setki czytają, ale jednostki komentują .... Czy ja pisze jakoś źle ? :wink: :roll:

pozdrawiam, majki

 

Ojej, Majki - trzeba było mowić, że chcesz wiecej! ;)

 

Tak rzeczowo i syntetycznie piszesz, nie śmiałam się rozgadywać... ;)

 

A tak poważnie, to masz bardzo przemyslamy dom, przesadzę może, ze doskonały, ale w każdym razie z mojego punktu widzenia to mogę pisać tylko same ochy i achy, a to malo merytoryczne... :lol:

 

pozdrawiam, sure

 

Aż sie zacznę rumienić i wstydzić :oops: :wink:

Dziękuję za miłe słowa :)

 

pozdrawiam serdecznie, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majki jakich skromnych !

Twój Dziennik jest jednym z bardziej znanych na tym forum, zaraz obok dziennika Ged'a !

Zaglądam często, zdjęcia robisz dobre to mi sie fajnie zagląda 8)

 

I na pocieszenie dodam że jeśli teraz Ci się nic nie chce to po zamieszkaniu będzie jeszcze gorzej, ja mieszkam od miesiąca i nadal przykręcam dozownik na płyn w łazience :o :oops:

 

Masakra !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...