Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Majkiego


Recommended Posts

majki jakich skromnych !

Twój Dziennik jest jednym z bardziej znanych na tym forum, zaraz obok dziennika Ged'a !

Zaglądam często, zdjęcia robisz dobre to mi sie fajnie zagląda 8)

 

I na pocieszenie dodam że jeśli teraz Ci się nic nie chce to po zamieszkaniu będzie jeszcze gorzej, ja mieszkam od miesiąca i nadal przykręcam dozownik na płyn w łazience :o :oops:

 

Masakra !!!

 

Nie no ludzie, takiego poziomu pozytywnych emocji to ja nie miałem dawno :lol: Dozujcie powoli, bo słabe serce mam i Wam wysiądę, to co Wy będziecie czytać. FM będzie trzeba zamknąć :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

Z Ged'em się nie porównuję ... :roll:

Dzięki za opinię o zdjęciach ... muszę porobić trochę znowu to mi przejdzie :wink:

Co do niechcicy to wiem, ja od miesiąca obrabiam ostatnia płytkę w podłodze pom. gosp. wokół wpustu podłogowego. Walczę z nią ...., na razie ona wygrywa ..... :lol:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Muszę chyba jakieś zdjęcia powstawiać, w celu odreagowania

 

W celu odreagowania są inne sposoby :wink: , ale po to żeby pomóc koleżance w potrzebie, to TRZEBA wstawić te zdjęcia! KONIECZNIE!

 

Hmmmm ... na pomoc koleżance w potrzebie też są inne sposoby :p :oops:

OK, zdjęcia będą :wink:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majki jakich skromnych !

Twój Dziennik jest jednym z bardziej znanych na tym forum, zaraz obok dziennika Ged'a !

Zaglądam często, zdjęcia robisz dobre to mi sie fajnie zagląda 8)

 

I ja jeszcze dopiszę.

 

Pytasz skąd to wszystko wiemy? Z Twojego dziennika :oops: - odpowiedź

Kiedy zaczynamy następny etap siedzimy i studiujemy co i w jaki sposób było robione u Ciebie. Twój dziennik dla nas jest jak biblia i przewodnik krok po kroku.

A i nie wiem czy wiesz, że Staremu mojemu nogi zadrżały na Twój widok :lol: :lol: :lol:

Dla nas jesteś mistrzem i mentorem - chcemy żeby tak było.

 

P.S Wiesz, jeśli Ty łapiesz dołki - to co my mamy powiedzieć? Kaman 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majki jakich skromnych !

Twój Dziennik jest jednym z bardziej znanych na tym forum, zaraz obok dziennika Ged'a !

Zaglądam często, zdjęcia robisz dobre to mi sie fajnie zagląda 8)

 

I ja jeszcze dopiszę.

 

Pytasz skąd to wszystko wiemy? Z Twojego dziennika :oops: - odpowiedź

Kiedy zaczynamy następny etap siedzimy i studiujemy co i w jaki sposób było robione u Ciebie. Twój dziennik dla nas jest jak biblia i przewodnik krok po kroku.

A i nie wiem czy wiesz, że Staremu mojemu nogi zadrżały na Twój widok :lol: :lol: :lol:

Dla nas jesteś mistrzem i mentorem - chcemy żeby tak było.

 

P.S Wiesz, jeśli Ty łapiesz dołki - to co my mamy powiedzieć? Kaman 8)

 

Dżizas, dzięki :oops: :D

Niech Staremu nic nie drży, ja nie straszę ( tak bardzo :wink: ) :lol:

Serio, dzięki za te słowa ....

 

pozdrawiam gorąco, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki, widzisz, teraz juz przepadło - nie masz wyjścia i musisz stanąć na postumencie! :wink:

 

Eeee, bez przesady, mam spore poczucie humoru i traktuje to jako dobrą zabawę :lol:

W tym klimacie powinienem dostać jeszcze zamiast "lider" jakiś fajny opis na forum ... :wink: :lol: :lol: :lol:

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym klimacie powinienem dostać jeszcze zamiast "lider" jakiś fajny opis na forum ... :wink: :lol: :lol: :lol:

 

Kandydatura została zgłoszona :wink:

 

http://forum.muratordom.pl/post3743512.htm#3743512

 

Pozdrawiam !

 

O dżizas ... :oops: Ja nie w tym sensie, ja sie niczego nie dopominam ... :oops: Żartowałem ....

Ale jest mi niezmiernie miło :D :oops: I dziękuję ...

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dodam, że Twoje fotki obudowy kominka były dla mnie inspiracją do stworzenia projektu :) Ale klimaty mam podobne - na razie skończyło się na etapie projektu tegoż kominka :)))

 

To weź może sobie coś pomaluj, co? My też mamy doła, że nic nie idzie, nie chce się, ale jak zacząłem malować poddasze, to kolory dały +5 punktów do samopoczucia :D

 

A jak masz pomalowane, to przemaluj - to i żonka się ucieszy :D

Trzymaj się !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja dodam, że Twoje fotki obudowy kominka były dla mnie inspiracją do stworzenia projektu :) Ale klimaty mam podobne - na razie skończyło się na etapie projektu tegoż kominka :)))

 

To weź może sobie coś pomaluj, co? My też mamy doła, że nic nie idzie, nie chce się, ale jak zacząłem malować poddasze, to kolory dały +5 punktów do samopoczucia :D

 

A jak masz pomalowane, to przemaluj - to i żonka się ucieszy :D

Trzymaj się !

 

Ale ja w sumie już mam pomalowane. Wszędzie jest na biało i chyba tak zostanie, już kiedyś pisałem, jak mnie bawi do łez : co pokój to inny kolor :lol: :lol: :lol: Z całym szacunkiem dla czyjejś wizji :roll: :wink:

 

Dobrze kojarzę, Wy też macie Kostrzewę Ceramika ? Jak Wam idzie palenie ?

ja na razie jadę na drzewie, zasób drzewa w piecu starcza na powiedzmy 3 h palenia, no ale to drzewo .... ale spala sie do garstki popiołu ... :o

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kryje za 2 razem i nie śmierdzi, jeśli chodzi o zmywanie to na szczęście jeszcze nie próbowałem ! :)

Gęstością pobiła Ją tylko farba z Disney'a do dziecięcego pokoju :o Jest jak guma !!!

 

Generalnie ,,, zadowala mnie ten kolor i myślę że Ciebie tez by zadowolił :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze kojarzę, Wy też macie Kostrzewę Ceramika ? Jak Wam idzie palenie ? ja na razie jadę na drzewie, zasób drzewa w piecu starcza na powiedzmy 3 h palenia, no ale to drzewo .... ale spala sie do garstki popiołu ... :o

pozdrawiam, majki

Dobrze kojarzysz, i kociołek i kominek taki sam :) My szczerze mówiąc jeszcze nie nauczyliśmy się dobrze w nim palić. Paliliśmy poprzedni sezon węglem, bo była już woda, nie było wszystkich drzwi zewnętrznych, a i robota szła wewnątrz. Ale nasza wizyta ograniczała się do 1-góra 2 razy na dobę dorzucić węgla. Średnio byliśmy zadowoleni, bo węgiel był głównie mokry, brudził strasznie... W tym roku odpalałem tylko raz - pierwsze odpalenie to kuuuuupa dymu, zanim się kociołek i komin trochę nagrzały :) Ale faktem jest, że na węglu potrafił całą dobę wytrzymać. W zeszłym sezonie rozpalaliśmy go może z dwa-trzy razy (czyściliśmy piec ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Majki

 

co jakiś czas zaglądam wirtualnie co nowego się u Ciebie dzieje. Fajnie idzie Ci wykończeniówka. Ciekawa jestem tej kuchni, na projekcie prezentuje sie niczego sobie.

A teraz tradycyjnie, mam pytanie :wink: , czy mógłbyś powiedzieć jakie przewody wypuściłeś w ławie od bramy garażowej?. Wiem że jakieś przewody można puścić w słupkach (tylko dokłądnie nie wiem od czego). Ja właśnie zalałam ławe ale kurcze nic nie wypuszczałąm. Jak to teraz naprawić, jaki przewód ma stamtąd wychodzić (a może nie musi i można wszystko puścić tymi słupkami??)

 

pozdrawiam Gosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małgosia2005 - na pewno pytasz o bramę garażową ... ?

Bo tam to nic ...

A jeśli o ławę pod brame od ogrodzenia, to pod całą brama ławy nie ma, tylko pod mocowaniem wóżków ...

Wypuszczone w ogrodzeniu przewody do domofonu, oświetlenia słupków ( musze się kurna za to wziąść :-? ), prąd do napędu bramy i fotokomórki ...

 

pozdrawiam, majki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...